Rabaty w CUK Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w CUK

Ważne do: 30.09.2020
CUK

50% zniżki na ochronę dzieci i młodzieży

Wartość zniżki:
50%
Ważne do:
30.09.2020
Minimalna wartość zamówienia:
21.00 zł

Ważne na:
✔️ ochronę dzieci i młodzieży: NNW dziecka (żłobki i przedszkola), NNW szkolne (szkoły i uczelnie) ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 30.09.2020
CUK

Produkt miesiąca: 10% rabatu na ubezpieczenie domu lub mieszkania

Wartość zniżki:
10%
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ ubezpieczenie domu lub mieszkania w Generali ✔️ Wszyscy klienci
CUK

Pobierz aplikację CUK Ubezpieczenia

Wartość zniżki:
aplikacja CUK Ubezpieczenia

Ważne na:
✔️ aplikację CUK Ubezpieczenia ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 30.09.2020
CUK

Pomoc medyczna 24h za 1 zł do ubezpieczenia auta

Wartość zniżki:
Pomoc medyczna 24h za 1 zł
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ ubezpieczenie samochodu. W ramach Pomocy Medycznej 24 w AXA otrzymujesz pełne wsparcie w razie zachorowania czy potrzeby przedłużenia recepty. Poza tym, masz możliwość zdalnej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, pediatry lub innego specjalisty. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w PWN
Kody rabatowe w PWN Do 50% rabatu - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport 8% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Pinkorblue
Kody rabatowe w Pinkorblue 10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Coccodrillo
Kody rabatowe w Coccodrillo Do 70% rabatu na wyprzedaży
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Mivo
Kody rabatowe w Mivo 50 zł kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Lejdi.pl
Kody rabatowe w Lejdi.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera

Informacje o CUK

CUK
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla CUK

CUK Ubezpieczenia to kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa w jednym miejscu. Wykorzystaj okazję, jaką są CUK kody rabatowe, by swoją umowę ubezpieczeniową zawrzeć na jeszcze bardziej korzystnych warunkach.

Rabaty w CUK 4
Największy rabat w CUK 50%
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres CUK Ubezpieczenia
ul. Grudziądzka 107
87-100 Toruń

CUK Ubezpieczenia

Pierwsza stacjonarna placówka CUK powstała w roku 2001. Był to zupełnie nowy model multiagencji, która skupiała aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Do tej pory udało się firmie stworzyć ponad 200 placówek stacjonarnych w całej Polsce, co czyni firmę liderem rynku pod tym względem. W 2015 roku gazeta Rzeczpospolita wskazała właśnie CUK jako lidera multiagencji branży.

Zaufanie ze strony klientów jedynie bardziej motywowało właściciel przedsiębiorstwa do działania, czego wynikiem jest powstanie serwisu internetowego, w ramach którego można dokonać kalkulacji kosztów polisy, skorzystać z porównywarki ofert, a przede wszystkim zawrzeć najbardziej dla siebie korzystną polisę. Lata doświadczeń i zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników obsługi klienta sprawiają, że CUK jest w stanie pomóc w doborze ubezpieczenia stworzonego dla potrzeb każdego. Ubezpieczenie szyte na swoją miarę znajdziesz właśnie w CUK.

Promocyjne ubezpieczenia

Jeżeli właśnie przymierzasz się do zawarcia umowy ubezpieczeniowej, sprawdź ofertę CUK. Tutaj akcje promocyjne trwają przez cały rok. Jedną z ofert promocyjnych jest możliwość skorzystania z pomocy prawnej CUK. Oferta ta dotyczy wykupienia rocznej polisy, w ramach której skorzystać można z pakietu pięciu porad prawnych, które są oferowane przez współpracujących z agencją prawników. Promocje dotyczą również zniżki na wykupienie ubezpieczenia OC razem z AC, podziału wartości polisy aż na 11 rat, a także comiesięcznego produktu ubezpieczeniowego, który jest szczególnie promowany ze względu na najbardziej atrakcyjną cenę.

CUK kody rabatowe – przekonaj się sam!

Wejdź na stronę Kupony.pl i znajdź na niej CUK. Skopiuj odpowiedni kod rabatowy i wklej go w okienko podczas podsumowywania swojej polisy. To okazja do skorzystania z jeszcze lepszej oferty ubezpieczeniowej. CUK kody rabatowe są bardzo opłacalne.

Produkty CUK

W CUK znajdziesz w jednym miejscu wszelkie produkty ubezpieczeniowe. Z tą firmą ubezpieczysz swój samochód, dom i mieszkanie, życie, podróże oraz jeszcze inne, wartościowe dla ciebie przedmioty. Dzięki zebraniu w jednym miejscu oferty 30 różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, od największych aż po te nieco mniejsze, doradcy są w stanie przedstawić ci propozycje najbardziej dla ciebie interesującą. W jednym miejscu, bez wychodzenia z domu , załatwisz wszystkie sprawy związane z zawarciem polisy. Dzięki temu masz możliwość na przykład spokojnego zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia i innymi dokumentami, dzięki czemu dowiesz się dokładnie jakie wypadki losowe obejmuje wybrany przez ciebie wariant. Ze względu na dużą konkurencję rynkową, obecnie to Towarzystwa Ubezpieczeniowe walczą o klienta. Można to wykorzystać poprzez porównanie ich ofert i wybór najtańszej i o największym zakresie ochrony,

Zawarcie umowy

Zawarcie umowy ubezpieczeniowej za pośrednictwem CUK odbywa się albo w formie elektronicznej, albo za pośrednictwem konsultanta telefonicznego. W obu przypadkach klient jest dobrze poinformowany o wszystkich najważniejszych sprawach, takich jak suma ubezpieczenia, wysokość składki, danych firmy ubezpieczeniowej etc. Rozliczenie ubezpieczenia następuje za pomocą karty kredytowej lub poprzez e-przelew.

Rozwiązanie umowy

Klient ma prawo do rezygnacji z usług. Odstąpić od umowy można w terminie 30 dni od momentu jej zawarcia, to znaczy od chwili poinformowania klienta o zawarciu umowy lub potwierdzenia informacji niezbędnych do zawarcia ubezpieczenia.

Bądź w kontakcie z CUK

Infolinia CUK działa pod numerem 22 33 00 300. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, możesz zostawić swój numer telefonu, a pracownik CUK skontaktuje się z tobą. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać wiadomość na adres mailowy.