Rabaty w CupSell Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w CupSell

Ważne do: 27.09.2020
CupSell

Wszystkie koszulki na 10 zł taniej, kubki na 5 zł taniej!

Wartość zniżki:
10 zł
Ważne do:
27.09.2020

Ważne na:
✔️ koszulki , kubki ✔️ Wszyscy klienci
CupSell

Zaprojektuj swoją koszulkę !

Wartość zniżki:
Zaprojektuj swoją koszulkę !

Ważne na:
✔️ na koszulki z własnym motywem ✔️ Wszyscy klienci
CupSell

Zaprojektuj własny kubek !

Wartość zniżki:
Zaprojektuj własny kubek !

Ważne na:
✔️ na kubki z własnym nadrukiem ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Tally Weijl
Kody rabatowe w Tally Weijl 10% kod rabatowy na kolejne zakupy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Runners Club
Kody rabatowe w Runners Club 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Boozt
Kody rabatowe w Boozt 10% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w VANS
Kody rabatowe w VANS 30% kod rabatowy na wybrane produkty

Informacje o CupSell

CupSell
4.4 z 5 gwiazdek 11 Oceny dla CupSell

Szereg korzyści, liczne zniżki, oryginalne projekty – zapraszamy do zapoznania się z Cupsell promocje.

Rabaty w CupSell 3
Największy rabat w CupSell 10 zł
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 25.09.2020
Adres CupSell Sp. z o. o.
ul. Stawki 2A
00-193 Warszawa

O sklepie Cupsell

Cupsell to idealna platforma dla osób, marzeniem których jest założenie własnego sklepu internetowego na którym można sprzedawać koszulki z nadrukiem, a nawet bluzy czy kubki. To propozycja przede wszystkich dla klientów kreatywnych, którzy pragną stworzyć coś wyjątkowego i wnieść to w życie codzienne. Firma służy pomocą w każdej sprawie – klient to ich priorytet, a ich ilość znajdująca się w naszych szeregach z pewnością buduje markę Cupsell. Oferowane są setki tysięcy wzorów, które w połączeniu z oryginalnymi nadrukami oraz napisami sprawiają, że produkowane przedmioty są wyjątkowe, a zarazem oryginalne.

Promocje

Każdy klient poniekąd z niecierpliwością czeka na promocje swojego ulubionego sklepu. Jak wiadomo wiąże się to z nabyciem przedmiotów będących w kręgu naszych zainteresowań za przystępną dla nas cenę. Dodatkowo jest szansą na zaoszczędzenie pieniędzy. Cupsell promocje obowiązują miedzy innymi na produkty będące częścią naszego sklepu. Cupsell promocje to również idealna alternatywa dla osób, które poprzez tę stronę zdecydowały się na założenie własnego sklepu internetowego. I tak za niewielką cenę mogą sprawić, że losowo wybrany produkt pojawi się na tak zwanej liście „proponowanych produktów”.

Cupsell VIP

Skoro mowa o Cupsell promocje warto wspomnieć o projekcie, który ma na celu wynagrodzenie skuteczności sklepikarzy CupSell, a także pomocy w osiągnięciu lepszych efektów. To oferta dla aktywnych, a zarazem niezwykle zaangażowanych sprzedawców, którzy skutecznie prowadzą swój sklep osiągając na swoim koncie przynajmniej 10 zamówień w miesiącu w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. Dzięki przynależności do Cupsell VIP klient nie tylko zyska premie od progów sprzedażowych, ale będzie miał możliwość zdobycia większej ilości wiedzy a także poznania ciekawych i motywujących wyzwań sprzedażowych.

Newsletter

Na stronie Cupsell każdy odwiedzający może zapisać się do Newslettera, dzięki któremu klient ma możliwość otrzymania wiadomości dotyczących najnowszych produktów, a także informacji o bieżących promocjach dla klientów.

Asortyment

Asortyment firmy Cupsell opiera się w głównej mierze o odzież, która charakteryzuje się oryginalnością. Każdy wprowadzony do naszego sklepu produkt jest elementem mody obowiązującej na rynku. Naszym klientom proponujemy przede wszystkim koszulki męskie i damskie, bluzy, kubki, maskotki, podkładki pod myszkę czy Eko torby. Na każdym przedmiocie Cupsell jest w stanie wykonać napis wedle indywidualnych potrzeb klienta. Są także w stanie zaoferować wysokiej jakości odzież, która wyróżnia się pod każdym względem. Dodatkowo posiadają setki tysięcy wzorów, które idealnie łączą się zarówno z oryginalnymi nadrukami, jak i napisami. W skład zespołu wchodzą osoby będące prawdziwymi pasjonatami, dla których codzienną przyjemnością staje się tworzenie nowych pomysłów. Charakteryzuje ich energiczność, która w połączeniu z humorem jest wynikiem ponadczasowych projektów.

Szereg korzyści

Założenie sklepu internetowego poprzez platformę Cupsell niesie szereg korzyści dla ich klientów. Podstawę stanowi brak pobieranych prowizji. To niesamowicie wygodna opcja dla osób, dla których problemem jest proces wysyłkowy czy papierkowy.  To właśnie Cupsell zajmuje się całym tym procesem od początku do końca. Jednym wymogiem jest posiadanie grafiki, która będzie „twarzą” sprzedawanych produktów, a także ustalić prowizję którą klient chciałby otrzymać od sprzedaży.

Dostawa i zwrot towaru

Dostawę możemy opisać w dwóch słowach : szybka i darmowa. To wprost idealne czynniki, które wiodą prym w dzisiejszych czasach. Należy jednak zaznaczyć, że darmowa dostawa obejmuje zakupy powyżej 100zł, a na zwrot lub wymianę produktu klientowi przysługuje okres 14dni. 

Kontakt

W przypadku  pytań warto skontaktować się z Cupsell od poniedziałku do piątku od 10 do 18 pod numerem telefonu 616 429 559 lub 801 007 141. Możliwy jest również kontakt elektroniczny – biuro@cupsell.pl