Rabaty w Dietmap Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Dietmap

Dietmap

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Dietmap

Darmowy kalkulator kalorii w Dietmap

Wartość zniżki:
Darmowy kalkulator kalorii

Ważne na:
✔️ kalkulator kalorii ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Dietmap

Dietmap
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Dietmap

Odchudzanie nie należy do najprzyjemniejszych, ani najłatwiejszych rzeczy. Z tego powodu powstało Dietmap, które służy pomocą każdemu klientowi dostosowując dietę w 100% do jego indywidualnych potrzeb. Wykupienie abonamentu w stosunkowo niskiej cenie przekłada się na efektywność oraz zadowolenie użytkowników.

Rabaty w Dietmap 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Diet and Wellness Sp Z.o.o
Aleja Solidarności 115/2
00-145 Warszawa

Funkcjonalności i korzyści wraz z portalem Dietmap!

Odchudzanie nie jest sprawą łatwą. Brak czasu, praca, zmęczenie… wszystko to powoduje, że czasami trudno pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego żywienia. Dzięki DietMap klient otrzyma nie tylko indywidualną dietę , ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym! Czym jest DietMap? To plan diety dopasowany specjalnie do potrzeb klienta. Stworzony przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych z zespołu DietMap w oparciu o zasady zdrowego i co najważniejsze skutecznego odchudzania.

DietMap to wiele funkcjonalności, które ułatwią osiągnięcie upragnionej wagi. Warto pamiętać , że dieta jest naprawdę skuteczna dopiero wtedy, gdy jesteś w stanie na niej wytrwać. Aby tak się stało, jej zalecenia muszą być dopasowane do codziennych upodobań i stylu życia. DietMap daje ogromną swobodę w dostosowaniu idealnego planu żywieniowego. Już na początku klient może wybrać rodzaj diety, którą będzie realizować. Samodzielnie również określa liczbę i porę spożywanych posiłków, aktywność fizyczną oraz szereg innych preferencji. Największą zaletą jest jednak to, że sam decyduje ile chce schudnąć i w jakim czasie pragnie zrealizować swój cel.

Kod rabatowy specjalnie dla Ciebie

Kod rabatowy Dietmap to bardzo przydatna propozycja, która przekłada się na zaoszczędzenie pieniędzy. Klienci mogą liczyć na stałe wprowadzane rabaty sprawiające że odchudzanie nie musi wcale być ani męczące ani kosztowne. Dodatkowo kod rabatowy Dietmap to idealna alternatywa, dzięki której klient może bez wychodzenia z domu ustalić niezbędną dietę i od razu wprowadzić te zmianę w życie.

Newsletter marki

To niezbędny element każdego klienta, zwłaszcza stałego. Zapisanie się do newslettera daje szereg możliwości, do których możemy zaliczyć regularnie otrzymywanie informacji o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów.

Kup abonament w atrakcyjnej cenie!

Dietmap to nie tylko dieta. To również stała opieka dietetyka oraz szereg dodatkowych funkcjonalności ułatwiających zarządzanie planem żywieniowym. Bestsellerem wśród abonamentów jest abonament Gold, który klient może wykupić na 3 miesiące tylko za 59 złotych. A na dodatek posiadając kod rabatowy Dietmap, klient może znacznie pomniejszyć te kwotę o kolejne złotówki.

Ciekawa oferta

Dietmap.pl/pl to miejsce, w którym klient znajdzie wskazówki, a także indywidualny plan żywieniowy, który ułoży dla niego specjalista. To idealna okazja aby odchudzać się zdrowo i optymalnie bez codziennego zasiadania z ołówkiem w ręku i żmudnego liczenia kalorii oraz wartości odżywczych pokarmów. To nie tylko konkretne oprogramowanie, z którym klient przejdzie przez proces diety, ale również przydatna wiedza oraz propozycje diet, wśród których może wybierać tę najlepszą dla samego siebie. Klient może również skorzystać z możliwości i dobrać najbardziej komfortowy system odżywiania, oraz rodzaj produktów i dań, jakie lubi najbardziej.

Kontakt

Jeśli klient pragnie zasięgnąć wiedzy o Dietmap, produktach i usługach lub chce przekazać swoje uwagi lub propozycję współpracy, firma jak najbardziej jest do dyspozycji każdego klienta. W tym celu klient może zasięgnąć porady za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej w zakładce Kontakt. To idealna okazja aby szybko i precyzyjnie otrzymać odpowiedź na zadane pytania.