Rabaty w Dino Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Dino

Dino

Usługa cash back

Wartość zniżki:
cash back

Ważne na:
✔️ cash back ✔️ Wszyscy klienci
Dino

Bony towarowe

Wartość zniżki:
Bony towarowe

Ważne na:
✔️ bony o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł. ✔️ Wszyscy klienci
Dino

Aktualne promocje z najnowszej gazetki

Wartość zniżki:
Aktualne promocje z najnowszej gazetki

Ważne na:
✔️ na nową gazetkę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe
10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC
Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty
5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo
10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24
5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w OpenCard
Kody rabatowe w OpenCard
50% zniżki w restauracji Pizzeria Da Grasso
Kody rabatowe w ApiMiodek
Kody rabatowe w ApiMiodek
Zestawy miodów nawet do 10% taniej

Informacje o Dino

Dino
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Dino

Bieżące promocje Dino znajdziesz u nas. Dzięki nam taniej kupisz żywność i produkty do gospodarstwa domowego. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszych zniżek i kodów rabatowych.

Rabaty w Dino 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 23.11.2020
Adres "DINO POLSKA" S.A.
ul. Ostrowska 122
63-700 Krotoszyn

Znajdź promocje w supermarketach Dino

Sieć supermarketów Dino powstała pod wpływem idei „marketów najbliżej ciebie”, ponad 15 lat temu. Pierwsze sklepy Dino utworzono wówczas na terenie województwa wielkopolskiego. Żmudna i skrupulatna praca na rzecz rozwoju biznesu zaowocowała tym, że w 2015 r. było ich już ponad 500 na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i pomorskiego.

Asortyment Dino

Na asortyment sklepów Dino składają się wszelkiej maści artykuły spożywcze, wśród których znajdziemy najwyższej jakości mięsa i wędliny, nabiał, warzywa, przetwory, delikatesy, ryby i inne. Oprócz tego, w ofercie są również cenione wśród matek Pieluchy Gugu.

Promocje Dino

Promocje Dino znajdziemy w wydawanej przez sieć co tydzień gazetce. Jest ona zgrabnie zredagowana, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zniżki sięgają często nawet 20%, jak chociażby obecna promocja na soki Tymbark. Często też promocje Dino trwają krótko, warto więc na bieżąco śledzić ich terminarz. Gazetkę możemy dostać w sklepach Dino na terenie całego kraju, a także ściągnąć ją ze strony internetowej w formie pliku PDF.

Bardzo atrakcyjne są promocje Dino dla pracowników sieci, gdyż dostają oni bony towarowe. Pracownicy mogą ubiegać się o nie nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały rok. Na stronie dostępny jest również newsletter Dino, w którym jeszcze bardziej obszernie można dowiedzieć się o nowościach w obrębie całej sieci.

Zamów newsletter Dino

Wśród cenionych marek, z jakimi spotkać możemy się w obrębie sklepów Dino, są chociażby wyroby mięsne Agro-Rydzyna. Jak o sobie mówią: „Agro Rydzyna została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Najwyższa Jakość” przyznawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod patronatem Ministerstwa Gospodarski. Certyfikat został przyznany za najwyższą jakość przetwórstwa mięsnego opartego na nowoczesnych technologiach, staropolskich recepturach i polskiej tradycji kulinarnej oraz wzorcowy system zarządzania przedsiębiorstwem”. Co ciekawe, te produkty także obejmują promocje Dino.

Doładuj konto w supermarketach Dino

W supermarketach Dino w wygodny sposób można doładować swój telefon, w sieciach: Orange, Plus, Nju Mobile, T-Mobile, Heyah, Virgin Mobile, Play-Fresh. Dostępna jest też usługa cash back, polegająca na jednorazowej wypłacie gotówki podczas robienia zakupów (do 200 zł). W sieci Dino do zakupów bez problemu otrzymamy fakturę.

Przekaż 1% podatku na Fundację Dino Najbliżej Ciebie

Sieć prowadzi również swoją fundację. Fundacja Dino Najbliżej Ciebie powstała już w 2011 roku, a od 2015 posiada status organizacji pożytku publicznego. Jak piszą na stronie: „Celem fundacji jest bezinteresowne niesienie pomocy szczególnie potrzebującym, zwłaszcza chorym i dzieciom”. Działa ona na zasadzie wolontariatu, a wszyscy jej członkowie nie otrzymują wynagrodzenia za pomoc fundacji. Każdy może na jej działanie przekazać 1% podatku. Dane kontaktowe znajdziemy na stronie internetowej.