Rabaty w Dodomku Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Dodomku

Dodomku

Darmowa dostawa od 240 zł

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
240,00 zł

Ważne na:
✔️ wszystkie zamówienia w całej Polsce powyżej 240 zł ✔️ Wszyscy klienci
Dodomku

Dostawy zagraniczne od 53 zł

Wartość zniżki:
Dostawy zagraniczne
Minimalna wartość zamówienia:
53,00 zł

Ważne na:
✔️ dostawy zagraniczne ✔️ Wszyscy klienci
Dodomku

Sprawdź produkty w doskonałej przecenie

Wartość zniżki:
produkty w przecenie

Ważne na:
✔️ produkty oznaczone jako przecenione ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Dodomku

Dodomku
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Dodomku

Dla klientów ceniących sobie świeżość oraz oszczędność czasu Dodomku przygotował specjalny asortyment obejmujący liczne promocje, które z pewnością zadowolą niejednego klienta.

Rabaty w Dodomku 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski
ul. Judyckiego 2
84-200 Wejherowo

O sklepie Dodomku

W dzisiejszych czasach za pośrednictwem Internetu możemy nabyć dosłownie wszystko. To nie tylko ubrania, meble czy kosmetyki -  to również różnego rodzaju akcesoria spożywcze które odgrywają bardzo ważna rolę w mieszkaniu. Dziś w sieci klient może je nabyć , co jest znacznym ułatwieniem oraz oszczędnością czasu. Do domku to szeroki asortyment, którego wizytówką jest wielobranżowość od nabiału po papierosy. Firma do każdego klient podchodzi w sposób  indywidualny, co oczywiście w dużym stopniu przekłada się na jakość wykonanych produktów.

Promocje

Teraz kiedy większość rozkoszuje się tą wyczekiwaną porą roku, do pełni szczęścia wystarczy zaopatrzyć się w potrzebne produkty, dzięki którym będzie można celebrować spotkania z przyjaciółmi i ładować akumulatory na kolejne miesiące. W tym celu, Dodomku promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo ma szansę nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością. I już dziś w atrakcyjnej cenie dzięki Dodomku promocje klient może kupić przetwory warzywne oraz produkty zbożowe.

Asortyment

Wszystkie produkty, które znajdują się  w sklepie internetowym Dodomku znajdują się w magazynie o powierzchni 700m2 w Gdyni . Wyjątek stanowią tylko świeże warzywa i owoce, które nie są magazynowane - są one dostarczane kilka razy dziennie bezpośrednio z hali targowej tylko w ilościach jakie są potrzebne do realizacji zamówień. Dodatkowo magazyn jest zaopatrywany bezpośrednio przez producentów oraz przez hurtownie dystrybucyjne. Przyjmując dostawy firma rejestruje terminy przydatności do spożycia, każdą partię towaru umieszczając na innym regale i miejscu. Składając zamówienie klient wie dokładnie jaką datę ważności będą miały dostarczone  produkty. Magazyn jest wyposażony w chłodnie, w których znajdują się nabiał, wędliny, przetwory rybne.

Pakowanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniami w transporcie

Dodomku zakupy pakuje do pięciowarstwowego solidnego pudła kartonowego, oddzielając produkty spożywcze od kosmetyków i środków czystości. Produkty szklane owijane są specjalnie przygotowaną tekturą, a wszystko co kruche i delikatne Dodomku zabezpiecza wkładając do dodatkowego kartonu. Nabiał, wędliny i ryby są pakowane z wkładami chłodzącymi, zapewniającymi utrzymanie niskiej temperatury w transporcie. Kartony są zaklejane firmową taśmą Dodomku, na której znajdują się oznaczenia "delikatne, nie rzucać".

Jak szybko realizowane są zamówienia?

Skompletowanie i spakowanie zamówienia trwa zazwyczaj kilka do kilkunastu minut. Jeśli klient nie zastrzeże innej daty dostawy, paczka zostanie niezwłocznie przekazana kurierowi. Na terenie Trójmiasta i okolic zakupy dostarczane są  własnym transportem. Na obszarze całej Polski paczki dostarczane są do domów, mieszkań i przedsiębiorstw we współpracy z firmą kurierską Siódemka. Paczki są odbierane z  magazynu i w najbliższy dzień roboczy są doręczane do każdego miasta i każdej wsi w Polsce. Realizowane są  też dostawy do wszystkich paczkomatów Inpost, Dostawy zagraniczne odbywają się poprzez firmę kurierską UPS, która odbiera przesyłki i dostarcza do wybranego państwa Unii Europejskiej zazwyczaj w ciągu 2-4 dni roboczych.

Kontakt

W  przypadku pytań warto skontaktować się z Dodomku od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 58 66 007 66. Możliwy jest również kontakt elektroniczny – info@dodomku.pl