Rabaty w Domeny.pl Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Domeny.pl

Domeny.pl

Rejestruj domeny za 0 zł

Wartość zniżki:
domeny

Ważne na:
✔️ domeny ✔️ Wszyscy klienci
Domeny.pl

Profesjonalna, indywidualna strona internetowa już od 1 999 zł netto

Wartość zniżki:
Profesjonalna, indywidualna strona internetowa już od 1 999 zł netto

Ważne na:
✔️ Profesjonalna, indywidualna strona internetowa ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Multimedia.pl
Kody rabatowe w Multimedia.pl
Internet + Telewizja od 79,99 zł/mies.

Informacje o Domeny.pl

Domeny.pl
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Domeny.pl

Ciekawe domeny, bezpieczny Internet to kilka propozycji wchodzących w skład oferty Domeny.pl. Dodatkowo klienci mogą liczyć na promocje i kody rabatowe, które znacznie obniżą cenę usługi.

Rabaty w Domeny.pl 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Domeny.pl sp. z o.o.
ul. Marcika 27/C-D
30-443 Kraków

Spółka Domeny.pl powstała w 1997 roku w Krakowie i do dziś jej miejsce się nie zmieniło. Założyciel firmy od początku wierzył w możliwości rozwoju branży nowych technologii w Polsce. Impulsem do działania była fascynacja nowo powstającym rynkiem usług internetowych. Podjęcie inwestycji w infrastrukturę, otwarcie na nowe usługi sprawiły, że spółka w ciągu kilku lat zmieniła się w prężnie działające przedsiębiorstwo.

Promocje

Każdego dnia klient może liczyć na Domeny.pl promocje, które stanowią atrakcyjną ofertę na różne to rodzaju usługi proponowane przez firmę. Stworzenie własnej strony internetowej to niezwykła promocja, która wiąże się z większym nakładem pieniężny. Dzięki Domeny.pl promocje, klient ma możliwość zamówienia stworzenia własnej strony internetowej w przystępnej cenie – już od 13,99 złotych netto. Domeny.pl promocje to również przeniesienie się do magicznej krainy domen. Za jej pośrednictwem, klient może sprawdzić ciekawe domeny w jeszcze lepszej cenie. To możliwość wyrażenia siebie i znalezienia nazwę, która pasuje do jego zainteresowań, pasji lub biznesu.

A kody rabatowe?

Warto wspomnieć także o kodach rabatowych, które stanowią kolejną formę atrakcyjnej promocji firmy. To dzięki nim klient może znacznie obniżyć swoją usługę bez wychodzenia z domu. Najłatwiejszym sposobem, aby otrzymać kod rabatowy jest obserwacja aktywności serwisu Domeny.pl w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Google+, MySpace czy Twitter. Za pośrednictwem mediów społecznościowych serwis Domeny.pl bardzo często informuje o aktualnych promocjach oraz udziela kodów rabatowych na zakupy w serwisie.

Dla firm

Jeśli klient posiada agencje oferującą usługi reklamowe, kreacyjne i hostingowe, może poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Program Reseller SSL powstał z myślą o firmach, które oczekują wysokiej jakości usług, niskich cen oraz zróżnicowanych i bezpiecznych rozwiązań dla biznesu online. Już dziś, klient ma możliwość zwiększania zakresu swoich usług o ponad 100 różnych certyfikatów.

Oferta

Obecnie Domeny.pl to jedyna, polska firma IT z tak dużym doświadczeniem na krajowym rynku. Spółka oferuje swoje usługi również zagranicą. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich firm działająca na rzecz bezpiecznego Internetu. Firma stara się budować świadomość ekologiczną związaną z rozwiązaniami IT. Stworzyła specjalną akcję sadzenia drzew - „Zielonym do góry”, aby wspierać rozwój terenów zielonych w kraju. W codziennej pracy stara się oferować wartościowe produkty i ciągle inwestować w rozwój. Z dumą wspiera polskie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Domeny.pl wierzy, że dzięki  działaniom zwiększony jest potencjał gospodarczy kraju.

Płatności online

To oferta firmy Domeny.pl. Aby dokonać płatności on-line, klient powinien skierować się ku zakładce Płatności on-line. Jedyna przeszkoda stojąca na przeszkodzie jest wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej.

Wycena domeny

Wycena domeny internetowej przygotowana przez firmę zawiera pełną analizę jej wartości zarówno finansowej jak i marketingowej. Klient otrzyma rzetelnie przygotowany raport, zawierający oszacowanie na około 4 strony A4. Otrzyma również dokument który może być podstawą do dalszych rozważań nad materialną i niematerialną wartością domeny.  Wycena obejmuje wiele aspektów, w tym lingwistyczny, jej potencjał w skali globalnej, możliwość zastosowania adresu na rynku krajowym i zagranicznym, statusu podobnych domen oraz sytuację prawną.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą warto zadzwonić na numer telefonu 801 801 030. Możliwe jest również wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej w zakładce Kontakt.