Rabaty w DPD Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w DPD

DPD

Nadaj swoją przesyłkę online!

Wartość zniżki:
Nadaj swoją przesyłkę online!

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci
DPD

PROMOCJE DLA FIRM W DPD

Wartość zniżki:
PROMOCJE DLA FIRM

Ważne na:
✔️ PROMOCJE DLA FIRM ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Archon
Kody rabatowe w Archon
400 zł rabatu na każdy projekt domu
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł
Kody rabatowe w Globkurier
Kody rabatowe w Globkurier
Wykorzystaj zniżkę i nadaj prezent dla taty w jeszcze niższej cenie

Informacje o DPD

DPD
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla DPD

Teraz swoją przesyłkę krajową lub międzynarodową przygotujesz online w DPD! Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Nie trać czasu i nie przepłacaj - korzystaj z usług DPD Pickup!

Rabaty w DPD 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres DPD Strefa Paczki sp. z o.o.
ul Mineralna 15
02-274 Warszawa

Dostarczaj swoje przesyłki tanio, szybko i bezpiecznie, wykorzystując dostępne w DPD promocje.

DPD to nowoczesna firma kurierska, która pozwoli ci w prosty sposób wycenić i nadać paczkę bez wychodzenia z domu. Na stronie DPD możesz także śledzić swoje przesyłki, znaleźć placówkę partnerską, w której odbierzesz paczkę, a także sprawdzić ceny wysyłki krajowej i międzynarodowej. Poznaj dostępne w DPD rabaty na usługi kurierskie i skorzystaj ze zniżek, aby przesyłać paczki gdzie tylko chcesz. Sprawdź również praktyczne rozwiązania dla firm i skorzystaj z atrakcyjnych abonamentów oraz szeregu usług IT dla sprzedaży internetowej.

Poznaj zalety korzystania z usług DPD

Firma kurierska DPD to przede wszystkim gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i atrakcyjnej ceny usług. Wybierając usługi DPD masz pewność, że twoja paczka trafi pod wskazany adres tak szybko, jak to możliwe. Ponadto wykorzystując przygotowane przez DPD promocje, możesz nadać przesyłkę w wyjątkowo niskiej cenie.

Paczki krajowe możesz za pośrednictwem DPD dostarczać już od 13,99 zł, a zagraniczne od 99 zł. Jako jedna z największych międzynarodowych firm kurierskich DPD group wysyła przesyłki aż do 220 krajów na całym świecie. DPD oferuje ci również szereg usług dodatkowych, takich jak na przykład dostarczenie paczki w sobotę, dowóz o wybranej godzinie, dostarczenie do rąk własnych, czy też dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa .

Cennik podstawowy:

Waga w kg

Cena paczki

Do 0,50 kg

13,99 PLN

Powyżej 0,50 kg do 1,00 kg

14,99 PLN

Powyżej 1,00 kg do 3,00 kg

16,99 PLN

Powyżej 3,00 kg do 5,00 kg

18,99 PLN

Powyżej 5,00 kg do 10,00 kg

23,99 PLN

Powyżej 10,00 kg do 20,00 kg

28,99 PLN

Powyżej 20,00 kg do 31,50 kg

33,99 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełen cennik usług dostępny jest na stronie kuriera, jednak pamiętaj, aby przy nadawaniu paczki zorientować się, czy są aktualnie dostępne w DPD zniżki na dodatkowe usługi.

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, możesz czerpać dodatkowe korzyści ze współpracy z firmą DPD. Możesz na przykład wykupić w DPD pakiety abonamentowe, które gwarantują ci nieograniczoną liczbę wysyłanych paczek w ramach stałej kwoty abonamentu. Wykupując abonament na usługi otrzymasz także od DPD rabat w wysokości 40% na przesyłki pobraniowe oraz przygotowany przez DPD prezent. Klientów biznesowych z pewnością zainteresuje także obowiązująca w DPD promocja dla firm, gwarantująca darmowe ubezpieczenie przesyłek do 1000 zł, bezpłatne zlecenie odbioru przesyłki od strony trzeciej oraz 0 zł za usługę Predict. Przy większych zamówieniach możesz skorzystać z obowiązującego w DPD rabatu nawet z 20% na przesyłki paletowe oraz innych, atrakcyjnych zniżek.

Usługi kurierskie DPD

DPD świadczy usługi kurierskie zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Paczki, dostarczane są na terenie Polski, a także dowożone za granicę. Korzystając ze strony internetowej DPD możesz nadać swoją paczkę online, zlokalizować przesyłkę, a także sprawdzić, jakie są aktualnie przygotowane przez DPD promocje i oferty dla małych i średnich przedsiębiorców. Jeśli często wysyłasz paczki (np. Prowadzisz sklep internetowy i rozsyłasz zamówienia do klientów) skorzystaj z jednego z atrakcyjnych pakietów, aby uzyskać w DPD zniżki przy regularnym korzystaniu z usług kurierskich. Za pośrednictwem serwisu DPD Polska możesz również zamówić wszelkie potrzebne opakowania takie jak koperty, tuby, folie bąbelkowe, naklejki itp.

Jak nadać paczkę przez internet?

Sprawdź poradnik online, jak przygotować paczkę do nadania. Zapakuj ją i zaadresuj odpowiednio, a następnie wybierz interesującą cię formę przesyłki - krajowa czy międzynarodowa? Standardowa czy ekspresowa? Doręczana do rąk własnych adresata, czy do punktu odbioru DPD Pickup? Chroniona dodatkowym ubezpieczeniem, czy nie? Do wyboru masz mnóstwo opcji i usług dodatkowych. Gdy już uda ci się określić, czego potrzebujesz, kliknij zakładkę “wyceń i nadaj online” na stronie DPD Polska. Określ wagę i wymiary paczki, a następnie poddaj wycenie. Przejdź do podsumowania i określ sposób płatności (możesz wybrać przesyłkę płatną za pobraniem przez adresata), a także dodaj uwagi dla kuriera lub wiadomość dla odbiorcy. Następnie wydrukuj niezbędne dokumenty. Potem oczekuj na kuriera, który zjawi się, aby odebrać twoją przesyłkę.

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania IT

Firma DPD Polska poza kompleksowymi usługami kurierskimi przygotowała dla swoich klientów szereg aplikacji, pozwalających na zarządzanie procesami wysyłki. Poza możliwością wygodnego nadania przesyłki online, DPD oferuje specjalny moduł integrujący system DPD z twoimi aukcjami w serwisie Allegro na platformie Shoper oraz z systemami Subiekt czy Sello. Jeśli regularnie korzystasz z serwisów aukcyjnych lub prowadzisz własny sklep internetowy, koniecznie zapoznaj się z dodatkowymi usługami IT, dzięki którym twoja współpraca z firmą kurierską DPD będzie przebiegała jeszcze sprawniej.

Poznaj punkty DPD Pickup

DPD Pickup to system, polegający na dostarczeniu twojej paczki to jednego z 27 000 punktów odbioru przesyłek DPD w Europie. W samej Polsce DPD posiada ponad 1800 lokalizacji, w których możesz skorzystać z usług kurierskich w atrakcyjnych cenach. W Punkcie DPD Pickup nadasz lub odbierzesz paczkę w dogodnym dla siebie momencie (np. w drodze na zakupy), bez konieczności czekania na kuriera i umawiania się na konkretną godzinę. Znajdź na stronie DPD punkt odbioru w twoim najbliższym sąsiedztwie i korzystaj z komfortu odbioru przesyłek o dowolnej porze w ciągu 7 dni od chwili doręczenia paczki.

O firmie DPD

DPDgroup to druga co do wielkości międzynarodowa sieć kurierska w Europie. Polski oddział DPD działa od 1991 roku i jest wiodącą firmą z tej branży na naszym rynku. Nadrzędnymi wartościami DPD są bezpieczne i terminowe doręczanie przesyłek, a także elastyczność obsługi i prostota rozwiązań, przy jednoczesnym wykorzystywaniu zaawansowanych technologii. DPD stawia na sprawne procesy operacyjne i przyjazne podejście do klienta. Proponowane przez DPD zniżki i oferty specjalne dla firm sprawiają, że usługi kurierskie DPD są jednymi z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców. Firma DPD angażuje się także we wspieranie sportowców, jako Partner Logistyczny Polskiej Siatkówki.

Metody płatności

Nadając paczkę online za pośrednictwem serwisu DPD, możesz zapłacić za usługę szybkim i bezpiecznym przelewem elektronicznym lub kartą kredytową, a także telefonem, za pomocą usługi BLIK. Możesz również wybrać przesyłkę pobraniową, której koszty poniesie odbiorca. Wówczas adresat będzie mógł zapłacić za swoją paczkę gotówką lub kartą płatniczą u kuriera.

Kontakt

Aby skontaktować się z Działem Obsługi Klienta DPD zadzwoń pod numer telefonu +48 22 577 55 55 lub 801 400 373. Telefoniczna Obsługa Klienta w Contact Center DPD Polska (Infolinia) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00. W rozmowie z konsultantem nie zapomnij zapytać o aktualnie dostępne w DPD promocje i rabaty. Możesz również napisać e-mail na adres cc@dpd.com.pl, albo wypełnić formularz kontaktowy, dostępny na stronie.