Rabaty w Drogerie Jasmin Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Drogerie Jasmin

Podobne oferty

Kody rabatowe w NeoNail
Kody rabatowe w NeoNail 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w DAX Cosmetics
Kody rabatowe w DAX Cosmetics 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w MAC
Kody rabatowe w MAC 15% kod rabatowy na pierwsze zakupy
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora 20% kod rabatowy na zakupy
Kody rabatowe w Beautikon
Kody rabatowe w Beautikon Do 50% rabatu na wyprzedaży
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Gobli.pl
Kody rabatowe w Gobli.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KIKO Milano
Kody rabatowe w KIKO Milano 25 zł rabatu przy zapisie do newslettera

Informacje o Drogerie Jasmin

Drogerie Jasmin
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Drogerie Jasmin

Nowoczesny i przyjazny wygląd sklepu to nie wszystko, co Drogerie Jasmin są w stanie zaoferować. To wysokiej jakości asortyment, promocyjnie niskie ceny i liczne konkursy dla klientów.

Rabaty w Drogerie Jasmin 0
Ostatnia aktualizacja 17.09.2020
Adres Drogerie Jasmin
ul. Sycowska 40
60-003 Poznań

Drogerie Jasmin to jedna z najszybciej rozwijających się sieci drogeryjnych w Polsce. Istnieje na rynku od 2010 roku i w ciągu zaledwie 6 lat udało się jej stworzyć silną i rozpoznawalną markę zrzeszającą ponad 200 sklepów na terenie całego kraju. Od samego początku celem była budowa sprawnej, nowoczesnej koncepcji drogerii stanowiącej podstawy integracji, rozwoju oraz bezpieczeństwa funkcjonowania polskich detalistów i producentów z branży drogeryjnej. Cykliczne targi, szkolenia oraz wsparcie operacyjne pomagają uczestnikom sieci zdobywać wiedzę niezbędną do aktywnego funkcjonowania w konkurencyjnym otoczeniu.

Kod rabatowy

Drogerie Jasmin kod rabatowy przyznawany jest podczas prowadzonych akcji promocyjnych na stronie internetowej sklepu. Pozytywnie wpływają na zakupy wykonane przez zarejestrowanych użytkowników. I tak jednorazowy rabat odnosi się do rabatu podczas jedynych zakupów, z kolei wielorazowy jest kodem do wykorzystania podczas kilku zakupów, w okresie obowiązywania promocji. Poszczególne Drogerie Jasmin kod rabatowy , które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi na  stronie internetowej, czy w serwisach współpracujących nie sumują się. Użytkownik podczas jednych zakupów może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny. Drogerie Jasmin kod rabatowy to produkty znajdujące się na wirtualnych półkach od szminek po lakiery do paznokci.

Konkursy

To nieodłączna część sklepu. I tak na przykład w związku ze słonecznymi, wakacyjnymi dniami za oknami klientki mogły skorzystać z konkursu polegającego na wysłaniu zdjęcia stóp niezależnie od tego w jakim miejscu się znajduje. Jury wybierało 4 kreatywne zgłoszenia, a prezentem były fantastyczne nagrody w postaci produktów Inter Vion!

Newsletter

W trosce o dobro klienta Drogerie Jasmin stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu.

Franczyza

Wizją sieci Jasmin jest konsolidacja drogeryjno-kosmetycznego rynku tradycyjnego, zapewnienie jego konkurencyjności poprzez sprawne, profesjonalne, scentralizowane i świadome zarządzanie oraz bliską współpracę z Franczyzobiorcami i Dostawcami.

Asortyment

Najważniejszą wartością jest klient. Nowoczesny i przyjazny wygląd sklepu to nie wszystko, co firma jest w stanie zaoferować. Posiada szeroką bazę asortymentową, w której klienci znajdą zarówno wiodące marki na rynku, od lat znajdujące uznanie wśród polskich konsumentek, lecz także bogatą ofertę polskich producentów, jak też kosmetyki ekologiczne i naturalne. Bogata oferta produktowa, atrakcyjne promocje oraz obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że Drogeria Jasmin to dla Klienta atrakcyjna alternatywa wobec zagranicznych sieci.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakupionych kosmetyków , Drogerie Jasmin prosi o kontakt mailowy na adres biuro@drogeriejasmin.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 669-993-912