Rabaty w Drogerie Koliber Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Drogerie Koliber

Drogerie Koliber

Aktualna gazetka z promocjami miesiąca

Wartość zniżki:
Gazetka promocyjna

Ważne na:
✔️ gazetkę promocyjną ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora
Wybrane męskie perfumy i pielęgnacja do -30% taniej!

Informacje o Drogerie Koliber

Drogerie Koliber
3.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Drogerie Koliber

Drogerie Koliber oferują wszystko to, co niezbędne jest w codziennej trosce o własny wygląd i czystość w domu. Dzięki Drogerie Koliber kody rabatowe, sprawdzone produkty kupić można w zaskakująco niskiej cenie.

Rabaty w Drogerie Koliber 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Drogerie Koliber Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 7
43-502 Czechowice-Dziedzice

Sieć sklepów Drogerie Koliber powstała jako efekt entuzjastycznego działania grupy kupców z terenu województwa śląskiego. Swoje dotychczasowe doświadczenia przełożyli oni na firmę z branży kosmetyczno-drogeryjnej, która była w stanie zaoferować kupującym najwyższą jakość codziennych produktów. Firma istnieje jako stowarzyszenie, z roku na rok powiększając swój potencjał. Sieć drogerii stacjonarnych została zbudowana na terenie południowych województw Polski.

Obniżki cen

Drogerie Koliber oferują atrakcyjne promocje na wybrane produkty, które najlepiej jest śledzić za pośrednictwem gazetek reklamowych. Możesz także zapisać się do newslettera, dzięki któremu z pewnością nie przeoczysz żadnej doskonałej oferty. Okazje cenowe są również związane z różnego typu konkursami producentów produktów, w których można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Udział w licznych konkursach to szansa na tańsze zakupy lub otrzymanie dodatkowych prezentów. Warto sprawdzić swoje siły!

Oszczędzanie z Kupony.pl

Jeżeli interesuje cię sekretny sposób na tańsze zakupy, to z pewnością do gustu przypadnie ci propozycja Kupony.pl. To doskonały sposób na oszczędność dużych sum pieniędzy. Wystarczy, że ze strony Kupony.pl skopiujesz Drogerie Koliber kod rabatowy. Często jest to po prostu informacja na temat aktualnie obowiązujących w sklepach stacjonarnych promocjach. Dzięki temu na zakupy ruszysz wyposażony w nową wiedzę i kupisz swoje ulubione kosmetyki w oszałamiająco niskich cenach. Drogerie Koliber kody rabatowe naprawdę się opłacają i pozwalają każdemu zaoszczędzić. Jest to na tyle proste, że nie musisz nigdzie się zapisywać, posiadać karty stałego klienta albo dokonywać jeszcze innych formalności.

Asortyment sieci Koliber

Sieć Drogerii Koliber posiada w swoim asortymencie szeroki wybór popularnych kosmetyków i środków czystości. Od proszku do prania, poprzez płyny do mycia naczyń, aż po mydła, żele pod prysznic i kremy. W sklepach stacjonarnych kupisz wszystko to, bez czego nie wyobrażasz sobie swojego dnia. Czytelny układ półek, estetyczna prezentacja produktów sprawiają, że zakupy tam to przede wszystkim czysta przyjemność, która należy się każdemu. Drogerie Koliber powstały w poszanowaniu do swoich klientów. Kupcy, założyciele firmy, mają wieloletnie doświadczenie, dlatego doskonale zdają sobie oni sprawę z potrzeb swoich klientów.

Kupno produktów

Produkty dostępne są w stacjonarnych punktach sprzedaży, których jest ponad sto na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Ich lokalizacja w punktach najbardziej odpowiadających użytkownikom powoduje, że łatwo jest drogerię znaleźć podczas codziennych zakupów. Sklepy położone są w pobliżu swoich klientów, stając się elementem rytuałów zakupowych. Drogerie Koliber są zawsze blisko ciebie!

Zwrot produktów

Produkt może zostać zareklamowany w sklepie jedynie z powodu swojej niezgodności z opisem, czyli na przykład uszkodzeniu. Nie dotyczy to sytuacji w jakich wada powstała na skutek używania go przez kupującego. Każdy sprzedawany produkt jest pełnowartościowy, o doskonałej jakości, a więc do przypadków zwrotów dochodzi bardzo rzadko. Należy zachować paragon albo inny dowód zakupu.

Skontaktuj się z Drogeriami Koliber

Kontakt z obsługą klienta sklepu jest możliwy poprzez wiadomość e-mail na adres biuro@drogeriekoliber.pl albo telefonicznie, pod numerem 502 389 856, 502 389 862, 510 071 206. Kompetentni pracownicy będą w stanie wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z produktami i funkcjonowaniem sklepów stacjonarnych.