Rabaty w E-kwiaty Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w E-kwiaty

E-kwiaty

Rabat 10% za zapis do newslettera

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ zapis do newslettera ✔️ Wszyscy klienci
E-kwiaty

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ wszystko (cena z dostawą) ✔️ Wszyscy klienci
E-kwiaty

App gratis ściągnąć

Wartość zniżki:
App gratis ściągnąć

Ważne na:
✔️ App ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 20% na czasopisma przy zakupie 3szt

Informacje o E-kwiaty

E-kwiaty
4.2 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla E-kwiaty

E-kwiaty to serwis internetowy, który umożliwia zamówienie bukietów kwiatów wraz z dostawą pod wybrany adres. Za sprawą skorzystania z e-kwiaty kody rabatowe, możesz swoją usługę zrealizować jeszcze taniej.

Rabaty w E-kwiaty 3
Największy rabat w E-kwiaty 10%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Power Investment M.Krzymowski Spółka Jawna
ul. 3 Maja 7/10
20-078 Lublin

Serwis e-kwiaty działa w oparciu o starannie wyselekcjonowane lokalne kwiaciarnie, które są w stanie przygotować bukiety zgodne ze wzorem przedstawionym na stronie. Dzięki temu zamawiając dla kogoś prezent w postaci bukietu kwiatów zyskuje się pewność, że będzie on najwyższej jakości i spełni wszelkie oczekiwania. Dzięki temu zamówienie kwiatów jest po prostu prostsze. Przekonaj się, że jest to naprawdę łatwe. Kwiaty za każdym razem tak samo zachwycą cię swoim wyglądem.

Promocyjne okazje

E-kwiaty to serwis, który nie zapomina również o rabatach. Sprawdź, która propozycja tym razem została objęta gwarantowaną najniższą ceną. Wybierając bukiet od razu zauważysz te oznaczone specjalnym znacznikiem rabatowym. Ich cena jest obniżona o nawet kilkanaście procent. Nie zapomnij również wykorzystać e-kwiaty kody rabatowe, które umożliwią ci jeszcze większe oszczędności.

E-kwiaty kody rabatowe – jak to działa?

Jeżeli zawsze chciałeś skorzystać z programu kodów rabatowych, ale nigdy nie wiedziałeś jak to zrobić, przedstawiamy ci najprostsze rozwiązanie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kupony.pl i w wyszukiwarce odnajdziesz e-kwiaty. Następnie skopiuj kod i wklej go w okienko zamówienia na stronie e-kwiaty. Po potwierdzeniu należność za twoje zakupy zostanie automatycznie obniżona, a ty po prostu będziesz mógł cieszyć się niższą kwotą do zapłaty. To bardzo proste. A co najważniejsze, e-kwiaty kody rabatowe pozwalają ci na oszczędzanie za każdym razem, niezależnie od tego jak wiele zamówień złożysz. Korzystna promocja obowiązuje dla wszystkich. Więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zamów bukiet dla osoby bliskiej twojemu sercu.

Oferta e-kwiaty

E-kwiaty to poczta kwiatowa dostosowana do każdych potrzeb. Znajdziesz tu propozycje gotowych bukietów na co dzień i od święta. Spraw niespodziankę obdarowywanej osobie, dostosowując bukiet do konkretnych okoliczności, takich jak urodziny, walentynki, rocznice, a także śluby i inne okazje. Gotowe propozycje ułatwią ci wybór. W ofercie firmy są także drobne upominki, słodycze i kosze prezentowe. Dzięki nim potwierdzisz pamięć o kimś nawet, jeżeli aktualnie przebywasz daleko. Dodatkowo dostawy są realizowane nawet w ciągu  dziewięćdziesięciu minut od chwili złożenia zamówienia. To naprawdę imponujące. Kwiaty dotrą na wskazany adres, a ty możesz do nich dołączyć bilecik z życzeniami albo przesłać je anonimowo.

Dostawa kwiatów

Dostawa kwiatów realizowana przez lokalne kwiaciarnie odbywa się codziennie z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Można wybrać przedział godzinowy, w jakim realizowane są dostawy. Usługa Kwiatbox realizowana jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00. Dostawa prezentów jest realizowana przez zewnętrzne firmy.

Zwrot produktów

Na podstawie obowiązującego w Polsce prawa, każdy klient będący konsumentem ma prawo do dokonania zwrotu produktu bez podawania przyczyny terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki lub od chwili dostarczenia jej do osoby trzeciej. W tym celu najlepiej jest skorzystać z gotowego wzoru odstąpienia od umowy i przesłać go poprzez pocztę elektroniczną lub poprzez pocztę tradycyjną. Od chwili wysłania oświadczenia klient ma 14 dni na odesłanie niechcianego produktu na adres sklepu w niezmienionym stanie.

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta serwisu e-kwiaty pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 20.00. Można do niego zadzwonić pod numer telefonu 22 250 14 15 lub wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@e-kwiaty.pl. Otrzymasz w ten sposób odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.