Rabaty w E-kwiaty Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w E-kwiaty

Ważne do: 08.10.2020
E-kwiaty

Rabat 20% na kosze delikatesowe

Wartość zniżki:
20%
Ważne do:
08.10.2020

Ważne na:
✔️ kosze delikatesowe ✔️ Wszyscy klienci
E-kwiaty

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ wszystko (cena z dostawą) ✔️ Wszyscy klienci
E-kwiaty

Rabat 10% za zapis do newslettera

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ zapis do newslettera ✔️ Wszyscy klienci
E-kwiaty

App gratis ściągnąć

Wartość zniżki:
App gratis ściągnąć

Ważne na:
✔️ App ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoJoker Cewe
Kody rabatowe w FotoJoker Cewe 50 zł kod rabatowy na fotoksiążkę XL
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w AleChrzest
Kody rabatowe w AleChrzest 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Saleneo
Kody rabatowe w Saleneo 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
Kody rabatowe w Desigual
Kody rabatowe w Desigual 10% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Pioro.co
Kody rabatowe w Pioro.co 5% kod rabatowy za zapis do newslettera

Informacje o E-kwiaty

E-kwiaty
4.2 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla E-kwiaty

E-kwiaty to serwis internetowy, który umożliwia zamówienie bukietów kwiatów wraz z dostawą pod wybrany adres. Za sprawą skorzystania z e-kwiaty kody rabatowe, możesz swoją usługę zrealizować jeszcze taniej.

Rabaty w E-kwiaty 4
Największy rabat w E-kwiaty 20%
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 17.09.2020
Adres Power Investment M.Krzymowski Spółka Jawna
ul. 3 Maja 7/10
20-078 Lublin

Serwis e-kwiaty działa w oparciu o starannie wyselekcjonowane lokalne kwiaciarnie, które są w stanie przygotować bukiety zgodne ze wzorem przedstawionym na stronie. Dzięki temu zamawiając dla kogoś prezent w postaci bukietu kwiatów zyskuje się pewność, że będzie on najwyższej jakości i spełni wszelkie oczekiwania. Dzięki temu zamówienie kwiatów jest po prostu prostsze. Przekonaj się, że jest to naprawdę łatwe. Kwiaty za każdym razem tak samo zachwycą cię swoim wyglądem.

Promocyjne okazje

E-kwiaty to serwis, który nie zapomina również o rabatach. Sprawdź, która propozycja tym razem została objęta gwarantowaną najniższą ceną. Wybierając bukiet od razu zauważysz te oznaczone specjalnym znacznikiem rabatowym. Ich cena jest obniżona o nawet kilkanaście procent. Nie zapomnij również wykorzystać e-kwiaty kody rabatowe, które umożliwią ci jeszcze większe oszczędności.

E-kwiaty kody rabatowe – jak to działa?

Jeżeli zawsze chciałeś skorzystać z programu kodów rabatowych, ale nigdy nie wiedziałeś jak to zrobić, przedstawiamy ci najprostsze rozwiązanie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kupony.pl i w wyszukiwarce odnajdziesz e-kwiaty. Następnie skopiuj kod i wklej go w okienko zamówienia na stronie e-kwiaty. Po potwierdzeniu należność za twoje zakupy zostanie automatycznie obniżona, a ty po prostu będziesz mógł cieszyć się niższą kwotą do zapłaty. To bardzo proste. A co najważniejsze, e-kwiaty kody rabatowe pozwalają ci na oszczędzanie za każdym razem, niezależnie od tego jak wiele zamówień złożysz. Korzystna promocja obowiązuje dla wszystkich. Więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zamów bukiet dla osoby bliskiej twojemu sercu.

Oferta e-kwiaty

E-kwiaty to poczta kwiatowa dostosowana do każdych potrzeb. Znajdziesz tu propozycje gotowych bukietów na co dzień i od święta. Spraw niespodziankę obdarowywanej osobie, dostosowując bukiet do konkretnych okoliczności, takich jak urodziny, walentynki, rocznice, a także śluby i inne okazje. Gotowe propozycje ułatwią ci wybór. W ofercie firmy są także drobne upominki, słodycze i kosze prezentowe. Dzięki nim potwierdzisz pamięć o kimś nawet, jeżeli aktualnie przebywasz daleko. Dodatkowo dostawy są realizowane nawet w ciągu  dziewięćdziesięciu minut od chwili złożenia zamówienia. To naprawdę imponujące. Kwiaty dotrą na wskazany adres, a ty możesz do nich dołączyć bilecik z życzeniami albo przesłać je anonimowo.

Dostawa kwiatów

Dostawa kwiatów realizowana przez lokalne kwiaciarnie odbywa się codziennie z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Można wybrać przedział godzinowy, w jakim realizowane są dostawy. Usługa Kwiatbox realizowana jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00. Dostawa prezentów jest realizowana przez zewnętrzne firmy.

Zwrot produktów

Na podstawie obowiązującego w Polsce prawa, każdy klient będący konsumentem ma prawo do dokonania zwrotu produktu bez podawania przyczyny terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki lub od chwili dostarczenia jej do osoby trzeciej. W tym celu najlepiej jest skorzystać z gotowego wzoru odstąpienia od umowy i przesłać go poprzez pocztę elektroniczną lub poprzez pocztę tradycyjną. Od chwili wysłania oświadczenia klient ma 14 dni na odesłanie niechcianego produktu na adres sklepu w niezmienionym stanie.

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta serwisu e-kwiaty pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 20.00. Można do niego zadzwonić pod numer telefonu 22 250 14 15 lub wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@e-kwiaty.pl. Otrzymasz w ten sposób odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.