Łącznie 6 ocen

E.Leclerc Kod Rabatowy

E.Leclerc Screenshot
E.Leclerc Logo

Sprawdź! Oferta

Zakupy online w E.Leclerc
ważny do do odwołania

 • ważne na zakupy online w wybranych miastach
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 153 razy

Oferty E.Leclerc

„Nie przegap już żadnej promocji E.Leclerc“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

 1. Promocje
 2. Rewolucja cenowa
 3. Newsletter
 4. Asortyment
 5. Wiodąca jakość za rozsądną cenę
 6. Ekonomia codziennych oszczędności
 7. Kontakt

Oszczędzaj na zakupach w E.Leclerc, korzystając z rabatów i promocji

Doceniana przez klientów, partnerów handlowych i pracowników siec handlowa E.Leclerc istnieje w Polsce od 20 lat. Sieć E.Leclerc to obecnie 43 sklepy, oferujące bogaty asortyment: od tradycyjnych, świeżych i wysokogatunkowych produktów żywnościowych, przez odzież i obuwie, po produkty RTV i AGD. E. Leclerc dba o to, by odwiedzając sklepy spotkali się Państwo z najwyższą jakością. Starannie wybierani są producenci i dostawcy, którzy spełniają szczegółowe wymagania. Sklep zdaje sobie sprawę że wszystkie te czynniki przekładają się na zadowolenie klienta, które jest ich priorytetem. Na dodatek markę cechuje indywidualne podejście do każdego z klientów, co oczywiście w dużym stopniu przekłada sie na jakość wykonanych produktów.

Promocje

Teraz kiedy większość rozkoszuje się tą wyczekiwaną porą roku, do pełni szczęścia wystarczy zaopatrzyć się w potrzebne produkty, dzięki którym będzie można celebrować spotkania z przyjaciółmi i ładować akumulatory na kolejne miesiące. W tym celu, E.Leclerc promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo ma szansę nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością.

Rewolucja cenowa

Specjalnie sporządzona zakładka na stronie internetowej posiada niezbędne artykuły dotyczące wyprzedaży mających miejsce w danych okresie. I tak nas przykład w związku z E.Leclerc promocje możemy oszczędzić kupując arbuza, melona żółtego czy melona zielonego. Lato to okres, w którym prym wiodą zimne, orzeźwiające lody. E. Leclerc promocje oferuje również Lody Magnum, a nawet Roladę Lodowa, która idealnie sprawdzi się w nadchodzące upalne dni.  Każdy klient może spodziewać się szerokiego asortymentu,  który cechuje się różnorodnością produktów w zaskakująco przystępnych cenach.

Newsletter

W trosce o dobro klienta E.Leclerc stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu. Dodatkowo klient może liczyć na wiadomości dotyczące najnowszych produktów zamieszczonych na półkach sklepu.

Asortyment

Asortyment sklepu jest bardzo zróżnicowany. Klient może znaleźć w nim najwyższej jakości produkty, których dodatkiem są ubrania, a nawet sprzętem AGD i RTV. To produkty wyjątkowe, importowane z Francji, dostępne wyłącznie w E.Leclerc oraz marki własne: Wiodąca Marka i €.C.O.+.Świeże, chrupiące paryskie bagietki, francuskie croissanty, ciasta i ciastka czy smaczne pieczywo pieczone we własnych piekarniach to oferta, z której korzystają Klienci w sklepach należących do sieci handlowej E.Leclerc. Zróżnicowany szereg możliwości po odwiedzeniu E.Leclerc sprawia, że klient w przystępnie niskiej cenie może nabyć odpowiedni dla niego produkt.

Wiodąca jakość za rozsądną cenę

W każdym sklepie E.Leclerc oferta produktów „Wiodąca Marka” jest dopasowana do Państwa potrzeb. Wiodąca Marka” to wysokiej jakości artykuły spożywcze, świeże i mrożone, napoje, alkohole, kosmetyki, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Ekonomia codziennych oszczędności

€.C.O.+ to marka, do której należy ponad 600 artykułów satysfakcjonującej jakości i w stale niskich cenach. Nie można w nich zabraknąć wiodących prym owoców, które każdego dnia są świeże. Do każdego klienta E.Leclerc podchodzi indywidualnie, dlatego też klienci mogą liczyć na ogromne zaangażowane do każdego z nich.

Kontakt

W  przypadku pytań warto skontaktować się z E.Leclerc od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 22 205 91 91. Możliwy jest również kontakt elektroniczny – main@e-leclerc.pl  

E.Leclerc: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 6.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje E.Leclerc

Wygasły

Aktualne rabaty i promocje

Przejdź do sklepu
Wygasły

Rewolucja cenowa

Przejdź do sklepu