Rabaty w EasyGo Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w EasyGo

Informacje o EasyGo

EasyGo
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla EasyGo

Aktualne promocje EasyGo. Tu znajdziesz najnowsze kupony promocyjne i kody rabatowe EasyGo. Zaplanuj wymarzoną podróż, wykorzystaj udostępniane przez EasyGo kupony rabatowe i dopasuj turystyczną usługę do swoich potrzeb. Wypoczywaj w najpiękniejszych zakątkach świata i ciesz się niskimi kosztami.

Rabaty w EasyGo 0
Ostatnia aktualizacja 06.03.2021
Adres Enovatis S.A.
ul. Matejki 12
80-232 Gdańsk

EasyGo to jeden z największych w Polsce portali turystycznych i część grupy Enovatis S.A. Na rynku turystycznym istnieje od 12 lat. Atrakcyjna oferta, profesjonalne doradztwo i częste promocje EasyGo spowodowały, że z usług firmy skorzystało tysiące klientów. Firma posiada bazę ponad 500 tys. sprawdzonych ofert wyjazdowych, które gwarantują udany wypoczynek i niezapomniane wakacje, a udostępniane przez EasyGo kupony rabatowe pozwalają cieszyć się urlopem w korzystnej cenie.

Kupony rabatowe EasyGo, rabaty i okazyjne zakupy

EasyGo może poszczycić się współpracą z najlepszymi touroperatorami i oferuje klientom kompleksowe pakiety turystyczne. Promocje EasyGo oraz atrakcyjne oferty Last Minute to codziennie aktualizowana pula wycieczek dostępnych w niższych cenach. Oszczędności przy zachowaniu najwyższego standardu usługi gwarantowane są również przez kody rabatowe EasyGo. Propozycje firmy obejmują pełen zakres usług - od rezerwacji lotu lub hotelu po podróże wypoczynkowe w najdalsze zakątki świata. Udostępniane przez EasyGo kupony rabatowe pozwolą zrealizować marzenia o wspaniałym urlopie za niewielkie pieniądze.

Zakupy w sklepie internetowym EasyGo

Platforma EasyGo oferuje wyjazdy w wielu kategoriach. Propozycje dla rodzin z dziećmi, podróże poślubne, wycieczki objazdowe czy egzotyczne wyprawy organizowane są w profesjonalny sposób, zapewniający komfortowy i bezpieczny pobyt. Liczne promocje EasyGo to dodatkowy atut, brany pod uwagę przez klientów firmy. Udostępniane przez EasyGo kupony rabatowe pozwalają na spędzenie wymarzonych wakacji za rozsądną cenę.

Jak zrealizuję kupon EasyGo

Wybierz interesującą Cię propozycję. Na stronie transakcji znajdziesz okienko, w które należy wpisać kody rabatowe EasyGo. Przysługująca Ci zniżka zostanie odliczona od należnej kwoty.

Zamawianie i płacenie w EasyGo

Wybierz wycieczkę, a następnie wypełnij formularz danych osobowych. Po potwierdzeniu dostępności oferty otrzymasz drogą mailową komplet dokumentów dotyczących rezerwacji. Płatności można dokonać przelewem, kartą kredytową lub transferem bankowym eCard. Zanim dokonasz płatności wykorzystaj kody rabatowe EasyGo.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w EasyGo

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne odbierzesz w punkcie odpraw na lotnisku. Jeśli wybrana przez Ciebie oferta dotyczy autokaru - konsultant wskaże Ci najbardziej dogodną lokalizację oraz poinformuje o terminie odjazdu.

Zwrot i wymiana towarów w EasyGo

Warunki rezygnacji z wyjazdu wyszczególnione są w każdej ofercie. Rezygnacja łączy się z pobraniem opłaty manipulacyjnej.

Obsługa Klienta w EasyGo

Konsultanci udzielają wszelkich informacji oraz wsparcia przy załatwianiu formalności za pośrednictwem formularza kontaktowego, maila lub infolinii.