Rabaty w Easyjet Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Easyjet

Easyjet

Sprawdź najbardziej popularne miejsca

Wartość zniżki:
najbardziej popularne miejsca

Ważne na:
✔️ najbardziej popularne miejsca ✔️ Wszyscy klienci
Easyjet

Zainspiruj się niskimi cenami lotów

Wartość zniżki:
Zainspiruj się niskimi cenami lotów

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Easyjet

Easyjet
4.3 z 5 gwiazdek 29 Oceny dla Easyjet

Aktualne promocje Easyjet. Zdobądź bilety lotnicze na wszystkie linie świata ze zniżką do – 70%. Aktywne kody rabatowe i kupony zniżkowe na mleczne podróże  znajdziesz tutaj. Wybierz kupon, ustal linię, cel podóży i  miejsce wylotu wraz z datą. Wpisz kod kuponu i lataj po świecie taniej dzięki promocjom Easyjet.

Rabaty w Easyjet 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres easyJet Airline Company Limited
Hangar 89, London Luton Airport, Luton
LU2 9PF Bedfordshire

Easyjet to linia lotnicza latająca na ponad 600 tras, łącząca ponad 30 krajów. W firmie zatrudnionych jest ponad 8 tys. pracowników, w tym aż 2000 stanowią piloci samolotów, a 6 500 osób liczy załoga pracująca na pokładach samolotów. W 2012 roku z lotów oferowanych przez Easyjet skorzystało aż 59 milionów pasażerów. W wyznawanych przez siebie wartościach przewoźnik stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżnych i obsługiwanych przez siebie lotów. Firma Easyjet powstała w 1995 roku, założył ją Sir Stelios Haji-Ioannou. Obecna siedziba kierownictwa mieści się w mieście Luton w Wielkiej Brytanii. Easyjet jest pionierem jeśli chodzi o rezerwowanie lotów przez internet. Zamawiając loty przez stronę Easyjet, klienci mogą skorzystać z promocji dostępnych na kupony rabatowe Easyjet.

Kupony rabatowe Easyjet, rabaty i okazyjne rezerwacje

Easyjet to nie tylko tanie przeloty. Przez stronę można zorganizować cały wyjazd  - kupić bilety, zarezerwować hotel oraz samochód. Na stronie Easyjet można też wykupić ubezpieczenie podróżne oraz zamówić transfer z lotniska do centrum miasta. Oferta Easyjet jest jeszcze bardziej interesująca, jeśli wykorzysta się promocje Easyjet. W ramach wynajmu aut, Easyjet proponuje np. wynajęcie samochodu na dwa dni gratis. Jeśli wynajmujemy samochód na cały tydzień, zapłacimy tylko za pięć dni. Easyjet oferuje także promocyjne ceny na noclegi w hotelach. Za rezerwację noclegów Easyjet nie pobiera dodatkowych opłat. Doskonałą ofertę dla podróżnych poszukujących dobrych cen stanowią Easyjet kupony rabatowe. Easyjet oferuje także specjalne udogodnienia dla podróżujących biznesmenów.

Zakupy na stronie internetowej Easyjet

Promocje Easyjet dotyczą szeregu usług dla podróżnych. Na stronie można wyszukać połączenia w zależności od tego, jakim budżetem dysponuje poszukujący, z jakiego miasta chce wylecieć i do jakiego wrócić, oraz oczywiście kiedy planuje podróż. Przewoźnik umożliwia dokonanie bezpłatnej odprawy online, co jest znaczącym udogodnieniem i sprawia, że podróżny może spać spokojnie przed odlotem. Easyjet oferuje też udogodnienie w postaci zarządzania rezerwacją. Na etapie rezerwowania biletów można też dobrać dodatkowo płatne funkcje, takie jak m.in. wybór miejsca w samolocie, szybsze wejście na pokład, a także dodanie rejestrowanego bagażu.

Jak zrealizuję kupony rabatowe Easyjet

Podczas dokonywania rezerwacji na etapie, na którym wybrać można dodatkowe udogodnienia przelotu, należy podać także kod rabatowy. Easyjet kupony rabatowe to bardzo pomocna opcja dla chcących oszczędzić na lotach. Wystarczy podać kod promocyjny i potwierdzić przyciskiem "wykorzystaj kod".

Rezerwacja i płacenie w Easyjet

Płatności za usługi Easyjet można dokonać kartą kredytową lub debetową.

Koszty wysyłki i warunki potwierdzenia przyjęcia zamówienia w Easyjet

Potwierdzenie za zakupione w Easyjet usługi jest wysyłane do klientów e-mailem. By mieć możliwość wglądu do rezerwacji i dokonywania ewentualnych zmian, trzeba utworzyć konto użytkownika na stronie Easyjet. Pod podany adres e-mail będą wysyłane potwierdzenia rezerwacji lotów.

Zwroty i rezygnacja z podróży w Easyjet

Zakupione w Easyjet bilety można zwracać, jednak zwrotowi nie podlegają podatki, opłaty za płatność kartą kredytową, a także opłaty za dodatkowe udogodnienia, jak np. opłata za bagaż, przydział miejsc oraz za sprzęt sportowy; nie są też zwracane inne opłaty administracyjne.

Obsługa Klienta w Easyjet

Pracownicy Easyjet kontaktują się z Klientami głównie poprzez e-mail, jednak podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego konieczne jest podanie numeru telefonu - komórkowego lub stacjonarnego. Obsługa Easyjet jest otwarta na pytania Klientów.