Łącznie 12 ocen

eDarling Kod Rabatowy

eDarling Screenshot

Oferty eDarling

„Nie przegap już żadnej promocji eDarling“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do eDarling

 1. Bezpłatne członkostwo na eDarling
 2. Dlaczego opłaca się założyć konto premium na eDarling?
 3. Jak zrealizować w eDarling kod rabatowy?
 4. Rodzaje kont premium
 5. Zasady doboru partnerskiego w eDarling
 6. Aplikacja randkowa eDarling
 7. Gwarancja kontaktu
 8. Dowiedz się więcej o eDarling
 9. Metody płatności
 10. Odstąpienie od umowy
 11. Dział Obsługi Klienta

Wykorzystaj trwające w eDarling promocje i znajdź partnera na całe życie

eDarling to profesjonalny portal randkowy, dzięki któremu poznasz właściwą osobę. Wyjątkowej metodzie eDarling zaufało już ponad 15 mln singli w Europie. Skorzystaj z testu dopasowania i nowoczesnych algorytmów doboru partnerskiego. Aktywuj także w eDarling kod rabatowy, aby zostać użytkownikiem premium i zwiększyć swoje szansę na prawdziwą miłość.

eDarling logo

Bezpłatne członkostwo na eDarling

eDarling oferuje ci szereg bezpłatnych opcji, które pomogą ci poznać mechanizm portalu i rozpocząć poszukiwania partnera. Rejestracja w serwisie jest zawsze darmowa. Możesz również bezpłatnie wypełnić test osobowości. Uzupełnij dane dotyczące wykształcenia, światopoglądu, swoich przyzwyczajeń i wartości, a także pożądanych cech u partnera. Dzięki temu eDarling będzie mogło wyszukać osoby podobne do ciebie i przedstawić ci pierwsze propozycje partnerów. Bezpłatne członkostwo wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami (dzienny limit wiadomości, brak dostępu do wszystkich zdjęć), dlatego warto zainwestować w jedna z płatnych opcji premium.

Dlaczego opłaca się założyć konto premium na eDarling?

Jeśli poważnie myślisz o związku i szukasz kogoś na stałe, warto wybierać sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Po wykupieniu członkostwa Premium możesz korzystać z pełnego wachlarza usług i przywilejów, oferowanych przez eDarling. Będziesz np. bez ograniczeń przeglądać optymalnie dopasowanepropozycje partnerów. Zyskasz dostęp do zdjęć potencjalnych kandydatów i dowiesz się, kto zaglądał na twój profil. Nie będziesz mieć również żadnego limitu wysyłanych wiadomości, a przy tym sprawdzisz, czy twoje maile zostały odczytane. Będziesz mógł również rozbudować swój profil osobowości. A przede wszystkim otrzymasz 20 dodatkowych propozycji partnerów codziennie.

Użytkownicy premium, którzy płacą za aktywację dodatkowych funkcji konta są zwykle bardziej zaangażowani w poszukiwanie miłości niż ci, którzy pozostają przy bezpłatnym członkostwie. Korzystanie z płatnego profilu daje ci pewność, że twój rozmówca również szuka poważnej relacji, a nie przelotnej przygody. Ponadto opłaty dla użytkowników premium, są naprawdę niewielkie, a do tego możesz zaoszczędzić, wykorzystując dostępne w eDarling promocje.

eDarling prawdziwe historie

Jak zrealizować w eDarling kod rabatowy?

Decydując się na płatne członkostwo, w prosty sposób możesz zaoszczędzić. Wystarczy, że skorzystasz z naszych kuponów. Poniższe wskazówki pozwolą ci szybko przebrnąć przez aktywację rabatu podczas zakupów.

1. Znajdź honorowany przez eDarling kod rabatowy na kupony.pl

2. Skopiuj ciąg znaków, upoważniający cię do zniżek

3. Zaloguj się na swoje konto w portalu eDarling i wybierz swój model członkostwa premium (Light, Comfort lub Classic)

4. Przejdź dalej, do formularza zakupu

5. Wybierz metodę płatności i uzupełnij dane, a następnie kliknij w link opisany "Aby skorzystać z kuponu, prosimy kliknąć tutaj".

6. Wyświetli się okno, w którym należy umieścić kod rabatowy.

7. Po wpisaniu kodu wybierz przycisk "potwierdzenie"

8. Już możesz wykupić członkostwo premium ze zniżką!

Rodzaje kont premium

Wiesz już, że konto premium na eDarling pozwala ci na więcej. Zdecyduj z jakich przywilejów chcesz korzystać i na jak długo, i wybierz odpowiedni model członkostwa dla siebie. Możesz wybrać opcję Premium Light na 3 miesiące, Premium Classic na 12 miesięcy ( dostępne z 20% zniżką, już za 19.90 zł miesięcznie!), lub Premium Comfort na 6 miesięcy

Zasady doboru partnerskiego w eDarling

eDarling to miejsce, w którym możesz pomóc szczęściu i znaleźć idealnego partnera do stałego związku. Aby dobrać właściwą osobę, warto określić, jakie są twoje wartości, upodobania i preferencje. Dzięki unikalnemu testowi osobowości, platforma eDarling ma możliwość dobrania odpowiedniego kandydata na partnera dla ciebie. Jak to działa? Wspomniany test oparty jest na pięcioczynnikowym modelu osobowości (tzw. Wielka Piątka), w którym kluczowe role odgrywają charakter, upodobania i oczekiwania. Metoda doboru partnerskiego eDarling korzysta z najnowszych zdobyczy nauki i technologii. Zaawansowane algorytmy wskazują nie tylko te osoby, które są do ciebie podobne, ale także te, które będą cię uzupełniać oraz te, które najlepiej odpowiadają twoim preferencjom. Oczywiście możesz również samodzielnie ustawić wszystkie parametry wyszukiwania i w ten sposób zawęzić krąg potencjalnych partnerów do osób, które pasują do twoich wytycznych.

Aplikacja randkowa eDarling

Portal eDarling jest teraz dostępny również w wersji mobilnej. Możesz przeglądać propozycje partnerów w autobusie, flirtować podczas przerwy w pracy i umawiać się na spotkanie stojąc w kolejce do kasy w markecie. Zarejestruj się na eDarling i wypełnij test osobowości, a następnie pobierz aplikację eDarling na swojego smartfona. Za pośrednictwem aplikacji możesz nawiązać pierwszy kontakt, zadać pytanie, wysłać wiadomość lub poprosić o zdjęcie, a także dodawać zdjęcia bezpośrednio z telefonu na swój profil.

Gwarancja kontaktu

Serwis randkowy eDarling oferuje użytkownikom premium wyjątkową " Gwarancję kontaktu". Jest to obietnica, że w czasie trwania twojej umowy, nawiążesz określoną liczbę kontaktów. Jeśli to się nie uda - przez kolejny okres (zgodny z wybranym wariantem konta premium) pozostaniesz użytkownikiem na tych samych zasadach bezpłatnie. Jeśli wybrałeś 6-miesięczną opcję Premium, eDarling gwarantuje ci w tym okresie minimum 10 kontaktów z innymi użytkownikami. Jeśli zaś zdecydowałeś się na 12-miesięczną umowę - masz gwarancję nawiązania minimum 20 kontaktów. Uwaga: aby gwarancja mogła zostać przyznana, w twoim profilu powinno się znajdować co najmniej jedno zdjęcie i uzupełnione szczegółowe dane użytkownika.

eDarling randki online

Dowiedz się więcej o eDarling

Serwis randkowy eDarling jest jedną z wiodących platform internetowych tego typu w Polsce i Europie. Portal należy do berlińskiej firmy Affinitas GmbH. Na rynku niemieckim działa od 2008 roku, a w naszym kraju jest obecny od 2010 roku. Oferta serwisu skierowana jest przede wszystkim do singli poszukujących satysfakcjonującej, długoterminowej relacji. Działanie portalu opiera się na zasadzie doboru partnerów, na podstawie szczegółowego testu osobowości. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 15 mln użytkowników w samej Europie (portal działa również w Chile, Meksyku, Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie i Republice Południowej Afryki). Wszystkie profile użytkowników są autentyczne i podlegają weryfikacji pracowników działu obsługi klienta eDarling. Według danych serwisu, aż 85% użytkowników posiada wyższe wykształcenie i poszukuje stałego związku. Dowodem na skuteczność metod eDarling jest średnio 2000 nowych par miesięcznie, kojarzonych dzięki usługom portalu.

Metody płatności

Za usługę członkostwa premium możesz zapłacić kartą (Visa lub Mastercard), w systemie PayPal lub za pomocą systemu DotPay.

Odstąpienie od umowy

Okres wypowiedzenia umowy, dotyczącej płatnego członkostwa wynosi 14 dni. Jeśli w tym czasie chcesz zrezygnować z wykupionych usług, wypełnij formularz odstąpienia od umowy, dostępny na stronie i wyślij go na adres odstapienie@edarling.pl. Wszystkie dokonane przez ciebie płatności zostaną zwrócone na twoje konto, za pośrednictwem tej samej metody, jaka została użyta w początkowej transakcji.

Dział Obsługi Klienta

eDarlin przykłada najwyższą wagę do standardów obsługi klienta. Z pracownikami portalu możesz porozmawiać mailowo, używając formularza kontaktowego na stronie lub wysyłając wiadomość na adres: info@edarling.pl. Możesz również przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji “pomoc”.

eDarling: 4.1 na 5 punktów na podstawie ocen 12.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku