Rabaty w Enea Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Enea

Enea

Strefa Zakupów: do 30% zniżki na zakupy

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ zakupy dla klientów Enei ✔️ Stali klienci
Enea

Poznaj 4 pakiety Enea Smart

Wartość zniżki:
4 pakiety Enea Smart

Ważne na:
✔️ 4 pakiety Enea Smart (Pakiet Oszczędność, Pakiet Bezpieczeństwo, Pakiet Ochrona, Pakiet Ogrzewanie) ✔️ Wszyscy klienci
Enea

Dodatkowy zestaw filtrów gratis

Wartość zniżki:
Dodatkowy zestaw filtrów gratis

Ważne na:
✔️ każde zamówienie oczyszczacza powietrza marki Fellowes zrealizowanego z użyciem kodu rabatowego do wyczerpania zapasów. Aby dokonać zakupu oczyszczacza, po pobraniu kodu wejdź na stronę Partnera ENEA S.A. www.e-antysmogowe.pl. Po dokonaniu zakupu kurier bezpłatnie dostarczy zamówione urządzenie. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% na zakupy
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
OSZAŁAMIAJĄCO NISKIE CENY
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort
-20% na dywany, meble i oświetlenie w Komfort.pl!

Informacje o Enea

Enea
3.5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Enea

W każdym domu musi być dobra energia. Taką znajdziesz na stronie firmy Enea, która dostarczy Ci ją w przystępnej cenie oraz fachowo doradzi, który pakiet będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Rabaty w Enea 3
Największy rabat w Enea 30%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Enea SA
ul. Górecka 1
60-201 Poznań

Jeżeli mamy mówić o historii grupy Enea, musimy sięgnąć pamięcią bardzo daleko. Konkretnie do 1904 roku. Obecnie Enea jest jednym z liderów polskiego rynku energetycznego. Sprzedaż dzieli się następująco:

- oferta dla domu
- oferta dla firmy

Dzięki Enei bezpieczeństwo energetyczne i najwyższą jakość usług ma blisko 2,5 mln klientów

Enea promocje

Jeżeli szukacie Enea promocje, na pewno będziecie zadowoleni! Znajdziemy tutaj wiele ofert.  Część z nich jest dla domu a reszta dla firmy. Każda propozycja niesie za sobą oszczędności dla klienta! Nie ma sensu wspominać o wszystkich ofertach, ponieważ są to różnego rodzaju korzyści . Mogą państwo trafić na program rabatowy (chodzi o zniżki, upusty na usługi i towary oferowane przez partnerów) czy też na Enea promocje polegające na gwarancji stałej ceny przez określony czas. Są to jednak tylko przykłady

Realizacja rabatów

Enea oferuje nam rabaty, ale nie dotyczą one usług energetycznych. Mowa o programie rabatowym polegającym na zniżkach oraz upustach na towary i usługi partnerów programu. Warto zaznaczyć, że nie każdy może skorzystać z tych niskich cen. Przy każdej ofercie dotyczącej energii mamy wiadomość, co zyskujemy decydując się na konkretny wybór. Korzyści są różne, także wybierając produkt musimy sprawdzić pakiet korzyści.

Oferta dla klientów

Oferta przygotowana dla klientów Enei dzieli się na oferty dla domu i oferty dla firm. Biorąc pod uwagę nasze zapotrzebowanie musimy zdecydować się na konkretny krok. Jeżeli chodzi o oferty do domu mamy kilka propozycji, niosących za sobą różne korzyści.  W przypadku tych, które zostały skierowane do firm, sytuacja wygląda nieco inaczej. Mamy podział firm na małe, średnie i duże oraz pakiet asystent (usługi dodatkowe wspierające Twój biznes)

Chcę zostać klientem Enei

Decyzja została podjęta, zamierzamy należeć do grona klientów Enei. Od dostawy energii dzieli nas bardzo niewiele, a na dodatek możemy liczyć na pomoc w przebrnięciu wszelkich formalności. Przejdźmy jednak do konkretów. Od dostawy energii klienta dzielą 4 proste kroki:

- Wybór oferty (mamy to już za sobą)
- Podpisanie umowy
- Krok numer 3 nie zależy od Ciebie. Mowa o formalności, a wszystkimi formalnościami zajmuje się Enea.
- Dostawa energii

Zwrot pieniędzy

Podczas opłacania usług energetycznych może dojść do sytuacji, w której na naszym koncie będziemy mieli nadpłatę. W takiej sytuacji możliwości są dwie: Pierwsza z nich zakłada, że otrzymamy pieniądze z powrotem na konto. Klient zmuszony jest podpisać i wysłać odpowiedni formularz na adres najbliższego Biura Obsługi Klienta lub dostarczyć go osobiście. Drugi przypadek zakłada, że odpłata będzie zaliczona na poczet kolejnych płatności.

Obsługa klienta w Enei

Na stronie internetowej znajdziemy adresy biur obsługi klienta wg. Obszarów oraz numer na infolinię. To jednak nie wszystko. Przy domu jak i firmie sugerowane są rozwiązania wielu problemów (Obsługa klienta). Jest jeszcze forma niemal zawsze spotykana czyli formularz kontaktowy. Należy z niego korzystać, jeżeli nie znalazło się odpowiedzi w dziale Częste pytania.