Rabaty w Enel Med Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Enel Med

Enel Med

10% rabatu na protetykę

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ na protetykę ✔️ Wszyscy klienci
Enel Med

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Wartość zniżki:
Zadbaj o zdrowie swoich pracowników

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Enel Med

Enel Med
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Enel Med

Enel Med to centrum medyczne, które w ramach swojego funkcjonowania proponuje także zakup pakietów badań dostosowanych do różnych potrzeb. Za sprawą wykorzystania Enel Med kody rabatowe, wybrane pakiety możesz kupić w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Rabaty w Enel Med 2
Największy rabat w Enel Med 10%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
ul. Słomińskiego 19 lok.
00-195 Warszawa

O grupie Enel - Med

Grupa Enel Med. Istnieje na rynku od roku 1993. Od 2011 roku jest już spółką notowaną na giełdzie. W ramach swojej działalności firma oferuje pełną obsługę medyczną osób na terenie całego kraju. Skład Enel Med to przychodnie o różnego typu profilach, dwa prywatne szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz dwie kliniki – o profilu medycyny estetycznej oraz medycyny sportowej. Usługi Enel Med to całkowita troska o pacjenta od konsultacji, poprzez diagnostykę, hospitalizację, operację, a także rehabilitację. Dzięki temu każdy może czuć się pewnie oddając się w ręce specjalistów.

Akcje promocyjne sklepu Enel Med

Sklep Enel Med oferuje zakup gotowych pakietów umożliwiających wykonanie określonych badań. Dzięki akcjom promocyjnym, tego typu pakiet możesz kupić taniej i w ten sposób jeszcze lepiej dopasować ten właśnie produkt do swoich potrzeb. Sprawdzaj na bieżąco oferty, jakie przygotował dla ciebie Enel Med.

Oszczędzanie dzięki kodom rabatowym

Enel Med kody rabatowe, które są dostępne na stronie Kupony.pl, to najprostszy sposób na oszczędzanie. Wystarczy, że skopiujesz odpowiedni kod rabatowy i wkleisz go w swoim koszyku zakupowym. Skorzystanie z niektórych rabatów nie wymaga nawet posiadania kodu. Wystarczy, że po prostu skorzystasz z promocji. Po kliknięciu na interesującą cię pozycję, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową Enel Med., gdzie masz możliwość zapoznania się ze szczegółami. Dzięki Enel Med kody rabatowe zaoszczędzisz za każdym razem.

Oferta Enel Med

W sklepie Enel Med zostały dla ciebie przygotowane różnorodne pakiety, dzięki którym zadbasz o zdrowie dla siebie i dla całej twojej rodziny. Do wybory są różnorodne opcje. Możesz wybrać pakiet Zdrowe serce, Zdrowy kręgosłup lub Fit. Ostateczna cena jest uzależniona od miasta, w którym chcesz wykorzystać takie badania. Wiele propozycji doskonale sprawdza się jako prezent, bo w końcu to troska jest najcenniejszym darem, jaki można przekazać swoim najbliższym. Kliniki Enel Med stoją na najwyższym poziomie, zatrudniając w swoich szeregach tylko najbardziej uznanych specjalistów, dlatego powierzając swoje zdrowie w ich ręce możesz mieć pewność, że zostaniesz odpowiednio przebadany, a wszelkie wykonane badania diagnostyczne wykonane zostaną przy użyciu najbardziej nowoczesnego sprzętu. Przekonaj się, że Enel Med to kliniki z olbrzymim doświadczeniem, dzięki któremu każda spędzona w nich chwila będzie oddana trosce o twoje zdrowie.

Umów się na wizytę

Na wizytę ze specjalistą Enel Med możesz się również umówić online. W ten sposób łatwiej jest ustalić dogodny dla ciebie termin spotkania. W formie online możesz także odebrać wyniki badań oraz otrzymać receptę na konieczny lek. Wszystkie najważniejsze informacje zostaną dla ciebie zebrane w jednym miejscu. Jest to więc bardzo wygodna, optymalna forma uzgodnienia terminu wizyty lekarskiej.

Świetni specjaliści

Zarówno przychodnie, jak również szpitale Enel Med spełniają wszelkie, wyśrubowane normy nakładane na obiekty medyczne. Dzięki temu pacjent może czuć się bezpieczny, oddany w ręce wykwalifikowanego personelu. Zatrudnieni specjaliści cały czas poszerzają swoją wiedzę i uczą się nowych rzeczy, aby móc z jeszcze większą wnikliwością dbać o zdrowie Polaków. Enel Med. to także pakiety medyczne dla firm. Raz do roku w firmie przeprowadzany jest wewnętrzny audyt.

Skontaktuj się z Enel Med

Call center dla pacjentów dostępne jest pod numerem telefonu 22 23 07 007 lub 660 307 007. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty od 7.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 8.00 do 18.00. W celu kontaktu można użyć również formularza na stronie.