Rabaty w ESET Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w ESET

ESET

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Wartość zniżki:
Najlepsze oprogramowanie antywirusowe

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
ESET

Testuj przez 30 dni za darmo

Wartość zniżki:
30 dni za darmo

Ważne na:
✔️ Ochrona dla systemu Windows ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o ESET

ESET
3.5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla ESET

Produkty ESET to najczęściej wybierane płatne rozwiązania bezpieczeństwa dostępne w Polsce. Gwarancja bezpieczeństwa i znakomite wsparcie techniczne przekonują do siebie kolejnych użytkowników

Rabaty w ESET 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres DAGMA Sp. z o.o. Biuro bezpieczeństwa IT
ul. Bażantów 4/2
40-668 Katowice

Już na początku swojego istnienia firma ESET była określana mianem innowacyjnej, dostarczając rozwiązania antywirusowe, wykrywające nie tylko znane, ale także nowe, dotychczas niezidentyfikowane zagrożenia. Współcześnie rozwiązania są dostępne w ponad 200 krajach świata i zabezpieczają ponad 100 milionów klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych. W samej Polsce ESET posiada obecnie 3,5 milionów aktywnych użytkowników swoich programów. W 1987 roku firma ESET, a dokładnie jej współzałożyciele – Peter Pasko i Miroslav Trnka – zidentyfikowali pierwszy wirus, który nazwali potem „Wiedeń”.

Zaufaj skuteczności rozwiązań ESET

Niezależnie od tego czy klient surfuje w sieci, wysyła wiadomości e-mail, czy opłaca rachunki on-line, może polegać na stałej, niezawodnej ochronie w czasie rzeczywistym nawet przed nieznanymi do tej pory zagrożeniami. Antywirus ESET promocje chronią klienta przed złośliwym oprogramowaniem na wielu poziomach, wykorzystując dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych technologii skanujących.

Poznaj rozwiązania ESET

Klient może dowiedzieć się, jak rozwiązania ESET mogą ułatwić pracę w firmie. Klient ma także możliwości wykorzystania w pełni funkcje i oprogramowania antywirus ESET i oszczędzić przy tym swój cenny czas. Antywirus ESET promocje to zaproszenie do udziału w certyfikowanych przez producenta szkoleniach z zakresu rozwiązań ESET.

Newsletter

Zespół ESET stale pracuje na tym, aby zapewnić klientom stały oraz łatwy dostęp do najistotniejszych informacji – z tego też powodu powstał Newsletter. Jakie korzyści daje dołączenie do subskrybentów Newslettera ESET? Przede wszystkim jak pierwsi klienci zostaną poinformowani o wszelkich nowościach pojawiających się w ofercie ESET panujących trendach oraz bieżących wydarzeniach. Procedura zapisania się jest bardzo prosta – wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się wyjątkowymi korzyściami.

Oferta

Produkty ESET to najczęściej wybierane płatne rozwiązania bezpieczeństwa dostępne w Polsce. Gwarancja bezpieczeństwa, praktycznie zerowe obciążenie chronionego systemu i znakomite wsparcie techniczne w języku polskim przekonują do siebie kolejnych użytkowników. Chroni nie tylko urządzania domowe, ale także szkoły, szpitale i urzędy, z których klienci korzystają oraz firmy, w których pracują . Pracując z ludźmi pełnymi pasji, dbającymi o etyczny wymiar swojej pracy, ESET tworzy bezpieczniejsze środowisko do korzystania z zasobów Internetu. Wykonuje to poprzez edukację oraz zaangażowanie w badania i rozwój.

Kontakt

Pytania ? Wątpliwości ? W tym celu klient może osobiście odwiedzić sklep ESET i zgłosić problem. Odpowiedzi na pytania może uzyskać również drogą elektroniczną  lub wypełniając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej sklepu ESET.