Rabaty w FaniMani Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w FaniMani

FaniMani

Pobierz darmową aplikację FaniMani.pl

Wartość zniżki:
Darmowa aplikacja FaniMani.pl

Ważne na:
✔️ aplikację FaniMani.pl ✔️ Wszyscy klienci
FaniMani

Wybierz organizację i aktywuj darowiznę jednym kliknięciem

Wartość zniżki:
aktywuj darowiznę jednym kliknięciem

Ważne na:
✔️ 6297 organizacje, które możesz bezpłatnie wesprzeć podczas zakupów online. Korzystaj z oferty 1183 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów ✔️ Wszyscy klienci
FaniMani

Oferta dla szkół: wspieraj klasę twojego dziecka

Wartość zniżki:
wspieraj klasę twojego dziecka

Ważne na:
✔️ zakupy w internecie w 1183 sklepach internetowych. Robisz zakupy, płacisz tyle co zawsze i średnio 2,5% wartości zakupów wraca do klasy twojego dziecka. Zebrane środki możecie przeznaczyć np. na wycieczkę szkolną, zakup sprzętu sportowego czy nagrody na zakończenie roku szkolnego. Wypłata na konto Rady Rodziców, Trójki klasowej albo przedstawiciela klasy. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Archon
Kody rabatowe w Archon
400 zł rabatu na każdy projekt domu
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł
Kody rabatowe w Globkurier
Kody rabatowe w Globkurier
Wykorzystaj zniżkę i nadaj prezent dla taty w jeszcze niższej cenie

Informacje o FaniMani

FaniMani
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla FaniMani

FaniMani to serwis dzięki któremu robisz zakupy online w swoich ulubionych sklepach i jednocześnie pomagasz potrzebującym. Sprawdź aktualne kupony rabatowe FaniMani i ciesz się swoimi ulubionymi produktami w niższych cenach. W Promoszop znajdziesz wszystkie aktualnie obowiązujące w FaniMani zniżki.

Rabaty w FaniMani 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres FaniMani
ul. Czesława Miłosza 3
60-461 Poznań

Portal FaniMani jest innowacyjną inicjatywą, która poprzez robienie zakupów pomaga zbierać pieniądze dla potrzebujących. Od samego początku działalności FaniMani współpracuje z fundacjami, stowarzyszeniami i innymi organizacjami prospołecznymi a także z firmami komercyjnymi, które stają się partrerami portalu.
Ścisła współpraca z tymi dwoma sektorami umożliwia zarówno pomoc dla potrzebujących jak również rozwój biznesu. Liczba współpracujących sklepów z FaniMani cały czas wzrasta.

Kupony rabatowe FaniMani


Kupony rabatowe FaniMani to główny środek do zbierania pieniędzy dla potrzebujących. Klienci którzy korzystają z nich otrzymują rabaty, produkty gratisowe, darmową wysyłkę lub inne promocje, które aktualnie są gwarantowane przez kupon rabatowy. FaniMani poprzez przekierowanie do sklepu umożliwia realizację danego kodu. Określony procent zysku sklepu internetowego, w którym dokonaliśmy zakupów jest przekazywany na konkretny cel charytatywny. Bardzo dużą zaletą jest fakt iż wykorzystując kupon rabatowy FaniMani możemy wybrać organizację, na którą przekazane zostaną środki.

Zniżki FaniMani pomagają potrzebującym

Innowacyjność portalu została szybko doceniona zarówno przez kupujących jak również przez sprzedających. Jest to w pewnym sensie nowość na rynku, że dostępne w FaniMani zniżki pomagają fundacjom. Jeśli chcemy więc np. kupić buty, elementy wyposażenia domu czy książki, za które musimy zapłacić regularną cenę, warto sprawdzić co oferuje obecnie FaniMani. Zniżka obniży wartość naszych zakupów a my pomożemy tym, ktorzy tego naprawdę potrzebują. W Kupony.pl zawsze dostępne sa wszystkie zniżki, dzięki którym możemy wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń.

Zarabiaj i pomagaj z FaniMani

FaniMani pomaga zbierać fundusze na ważne cele. Jednak tak naprawdę, pomagają zarówno osoby które kupują, jak również sklepy online, które zgodziły się na proponowane zniżki. FaniMani w ten sposób przyczynia się do tego, że każdy z nas pomaga dokonując codziennych zakupów. Jeśli wszystko jest tak bardzo proste, nie warto się zastanawiać. Każdy kupon rabatowy FaniMani obniży wartość naszych zakupów, więc oszczędzamy i pomagamy jednocześnie.

Jak wykorzystać kupon rabatowy FaniMani?

Na samym początku należy sprawdzić w Kupony.pl jakie zniżki FaniMani nam obecnie proponuje. Po kliknięciu na jedną z nich zostaniemy przekierowani na stronę portalu, aby wybrać organizację, której chcemy pomóc. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę danego sklepu. Kupon rabatowy Fani Mani dostanie dodany automatycznie lub będziemy musieli go wprowadzić, jest to uzależnione indywidualnie od sklepu internetowego.

Setki sklepów i tysiące produktów w niższych cenach

Kupony rabatowe FaniMani pozwalają oszczędzać na wielu produktach i usługach. Na stronie FaniMani wszystkie aktualnie dostępne promocje zostały podzielone wg kategorii, np. dla dzieci, RTV i AGD czy telefony i akcesoria, jak również wg rodzaju zniżek: kupon rabatowy, darmowa dostaca, gratisy. Dzięki temu użytkownicy FaniMani bez problemu znajdą sklep, w którym chcą zrobić zakupy.

Dostawa produktów

Jest to moment w którym rola portalu Fani Mani dobiega końca. Zasady dostawy, płatność itp. są indywidualnymi warunkami wynikającymi z regulaminu danego sklepu. Zniżki FaniMani nie wpływają na warunki dostawy.

Zwrot towarów

Kupując w internecie zawsze mamy prawo do zwrotu, niezależnie od tego co kupujemy oraz jakie kupony rabatowe zostały wykorzystanie. Aby ustalić wszystkie szczegóły zwrotu nalezy kontaktować się bezpośrednio z obsługą danego sklepu.

Pomoc w portalu FaniMani

Aby ułatwić klientom zapoznanie się z zasadami działania portalu w dziale „ABC czyli pierwsze kroki” znajdziemy odpowiedzi na dziesiątki pytań, które nurtują początkowych użytwkoników portalu. Ponadto zawsze możemy kontaktować się z działem obdługi klienta mailowo: info@fanimani.pl