Rabaty w Filarum Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Filarum

Filarum

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Wartość zniżki:
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Ważne na:
✔️ na pierwszą pożyczkę. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Filarum

Filarum
4.8 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Filarum

Filarium to firma, która umożliwi Ci wzięcie pożyczki na dogodnych warunkach i przeznaczenie jej na dowolny cel. Sprawdź jakie promocje i zniżki przygotowaliśmy dla Ciebie!

Rabaty w Filarum 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 18A
02-676 Warszawa

Sprawdź oferty pożyczek w Filarum

Filarum jest firmą pożyczkową działająca w Polsce od listopada 2013 roku. Firma weszła na rynek przebojem. Dzięki reklamie w czołowych kanałach telewizyjnych w bardzo krótkim czasie zyskała popularność. Filarum bardzo szybko zyskało również zaufanie pożyczkobiorców, na co najlepszym dowodem jest Laur Klienta 2014, czyli prestiżowa nagroda, którą firma zdobyła zaledwie po kilku miesiącach istnienia. Za firmą stoi jednak bardzo duży kapitał, ponieważ właścicielem firmy jest Rapid Finance Sp.z.o.o, który jest również właścicielem innej firmy pożyczkowej – Soho Credit.

W Filarum promocja jest zachętą dla nowych klientów

Hasłem reklamowym instytucji finansowej Filarum jest „Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie”, i tak jak slogan mówi pieniądze pożyczone w Filarum wydać można na dowolny cel. W Filarum promocja dla nowych klientów jest zachęcająca. Pierwsza pożyczka jest za darmo, w wysokości od 100 zł do maksymalnie 1000 zł. Kolejne pożyczki już będą obciążone opłatami, zmianie ulegnie również maksymalna kwota pożyczki. Ubiegając się o drugą pożyczkę możemy wnioskować o 2000 zł, przy trzeciej pożyczce możemy pożyczyć 2500 zł, pożyczając po raz czwarty możemy wnioskować o kwotę do 3000 zł. Za piątym razem kwota zwiększy się o kolejne 500 zł. Przy szóstej i każdej kolejnej pożyczce wnioskować możemy o kwotę maksymalną czyli 4000 zł.

Szybkie pożyczki rozpatrywane w ciągu 15 minut

Jako instytucja finansowa Filarum.pl zajmuje się szybkimi pożyczkami przez internet. Pożyczkobiorca za pierwszym razem może pożyczyć kwotę do 1000 zł. W Filarum promocja polega na tym, że pierwsza pożyczka jest nieoprocentowana. Minimalna wartość pożyczki wynosi 100 zł, natomiast maksymalnie można pożyczyć do 4 tys. złotych. Na spłatę ma się 30 dni.

Na stronie internetowej www.filarum.pl całą operację można łatwo i szybko przeprowadzić. Wystarczy ustawić górny suwak na wartość pożyczonej kwoty i dolny suwak na ilość dni potrzebną na spłatę. Następnie należy kliknąć na czerwoną strzałkę z napisem "Weź pożyczkę". Na nowej stronie trzeba wypełnić kwestionariusz osobowy i się zarejestrować.

Kolejnym krokiem jest potwierdzenie danych i finalizacja pożyczki. Uwaga, udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Na szczęście nie trzeba długo czekać, gdyż wnioski rozpatrywane są w ciągu 15 minut. W przypadku decyzji rozpatrzonej pozytywnie, Filarum.pl wysyła pieniądze niezwłocznie. Środki na koncie pojawią się maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

30 dni odpowiedzi na reklamacje

Reklamacje dotyczące pożyczek można składać pisemnie wysyłając je pod adres: Rapid Finance Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa. Można je także składać telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 222 66 80 80 lub pisząc e-mail na adres: reklamacje@filarum.pl. Reklamacja powinna zawierać zwięzły opis. Pożyczkodawca powinien odpowiedzieć na reklamację w ciągu 30 dni od dnia jej otrzymania. Odpowiedź zazwyczaj przychodzi na piśmie na adres klienta.

Czat z konsultantem na Filarum.pl

Dzwoniąc pod numer +48 22 266 80 80 lub wysyłając wiadomość na adres: info@filarum.pl można zapytać konsultanta o wszystkie sprawy związane z przyznawaniem pożyczek. Opcją ułatwiającą komunikację jest bez wątpienia możliwość czatu z konsultantem na stronie internetowej Filarum.pl.