Rabaty w Finnair Grudzień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Finnair

Finnair

Pobierz darmową aplikację Finnair

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w McParking
Kody rabatowe w McParking
McParking
Kody rabatowe w Happycar
Kody rabatowe w Happycar
40 zł rabatu dla nowych klientów
Kody rabatowe w Vacansoleil
Kody rabatowe w Vacansoleil
Last Minute: nawet do 50% rabatu
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta Roczna ze zniżką 30 zł
Kody rabatowe w EasyGo
Kody rabatowe w EasyGo
Zima 2020/2021: wycieczki egzotyczne od 2259 zł/os.
Kody rabatowe w Radisson Hotels
Kody rabatowe w Radisson Hotels
5000 punktów za każdy pobyt

Informacje o Finnair

Finnair
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Finnair

Tanie loty do Europy i Azji. Wymarzone wakacje, odpoczynek, a może podróż biznesowa? Wykorzystaj kod rabatowy Finnair i przekonaj się, że promocje Finnair to coś, z czego warto korzystać regularnie.

Rabaty w Finnair 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 01.12.2020
Adres Finnair Plc
Lentäjäntie 1
01530 Vantaa

Istniejące od 1923 roku linie lotnicze Finnair to najpopularniejszy przewoźnik w Finlandii, obsługujący połączenia do ponad trzydziestu krajów nie tylko w Europie, ale i w Azji, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Lotnisko w Helsinkach jest bowiem idealnym punktem łączącym obydwa kontynenty. Od 1999 roku Finnair należy do sieci oneworld zrzeszającej piętnaście najbardziej prestiżowych linii lotniczych z całego świata. Zasięg oneworld obejmuje ponad 150 krajów na całym świecie. Robi wrażenie, prawda?

Promocje Finnair

Na cenę biletu lotniczego znacząco wpływa termin, w jakim dokonujesz rezerwacji. Im wcześniej zdecydujesz się na lot z Finnair, tym korzystniejsze opcje zostaną Ci zaproponowane. Istnieje także możliwość rezerwacji ostatnich wolnych miejsc w trybie last minute. Jeżeli jednak nie znasz z dużym wyprzedzeniem daty podróży ani nie chcesz czekać do ostatniej chwili, zastanawiając się, czy na pewno nie zabraknie miejsc, a przy okazji chętnie skorzystasz z okazyjnej ceny za przelot, idealnym wyjściem z sytuacji wydaje się oferowany przez nas kod rabatowy Finnair.

W jaki sposób aktywować kod rabatowy Finnair?

Jeśli zdecydowałeś się wykorzystać kod rabatowy Finnair, wybierz interesujący Cię lot i postępuj zgodnie z instrukcją dokonywania rezerwacji widoczną w panelu. Przed sfinalizowaniem transakcji zwróć uwagę na pole znajdujące się na dole po lewej stronie „Jeśli posiadasz kod promocyjny, wpisz go tutaj”. Przepisz kod rabatowy, zwracając uwagę na wielkość liter, upewnij się, że jest poprawny i kliknij „Zatwierdź”.

Co oferuje Finnair

Przede wszystkim loty do najbardziej odległych zakątków globu oraz połączenia do niemal wszystkich większych miast w Europie. Szanghaj, Seul, Tokio, Bangkok, Delhi, Pekin, Nowy Jork, Toronto… Słoneczny Rzym czy raczej chłodny Reykjavik? Malowniczy Dubrovnik czy podróż biznesowa do Londynu? To tylko garstka lokalizacji obsługiwanych przez Finnair.

Czas i koszt dostawy

Z racji tego, że dokonujesz rezerwacji w trybie online wszystko, co robisz dzieje się w czasie rzeczywistym.  Na podany podczas rezerwacji adres e-mail otrzymasz bilet elektroniczny, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Marzyłeś kiedyś, żeby nie tracić czasu w kolejkach do odprawy? Z odprawą elektroniczną Finnair jest to możliwe. Nie dowierzasz? Po prostu sprawdź.

Reklamacje i zwroty

Jeżeli, z różnych przyczyn, nie udało Cię wykorzystać kupionego biletu albo wiesz z wyprzedzeniem, że nie będzie to możliwe, możesz złożyć wniosek o zwrot jego wartości. Jedynym warunkiem jest wypełnienie formularza zwrotu. Procedura obowiązuje wyłącznie w wypadku kiedy Twój bilet został kupiony bezpośrednio od linii Finnair, w innym wypadku musisz skontaktować się z miejscem, w którym go nabyłeś. Złożenie reklamacji również wiąże się z wypełnieniem formularza, tyle że tym razem zostaniesz poproszony o wyrażenie swojej opinii w języku angielskim.

Obsługa Klienta Finnair

Dla klientów z Polski, którzy potrzebują skontaktować się z Biurem Obsługi Finnair albo dokonać rezerwacji, uruchomiono specjalną infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00.  Zadzwoń pod numer: +48 22 100 3224 i uzyskaj wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli natomiast chcesz dostać kopię dowodu zakupu biletu lotniczego, wszelkich formalności z tym związanych dopilnujesz, kontaktując się z biurem Online Support pod numerem +358 9 818 1611. W biurze na Twój telefon czekają od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00-18:00.