Łącznie 4 ocen

Fiszki Kod Rabatowy

Fiszki Screenshot
Fiszki Logo

Prezent Gratis

Audiokursy i aplikacje gratis
ważny do do odwołania

 • ważne na audiokursy i aplikacje
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 4 razy
Fiszki Logo

35% Rabat

35% rabatu na fiszki w promocjach
ważny do do odwołania

 • ważne na wszystko
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 29 razy

Oferty Fiszki

„Nie przegap już żadnej promocji Fiszki“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

 1. Kupony rabatowe Fiszki, promocje i okazyjne zakupy
 2. Zakupy w sklepie internetowym Fiszki
 3. Jak zrealizuję kupon rabatowy Fiszki?
 4. Zamawianie i płacenie w Fiszki
 5. Koszty wysyłki i warunki dostawy w Fiszki
 6. Zwrot i wymiana towarów w Fiszki
 7. Obsługa Klienta w Fiszki

Fiszki to innowacyjna propozycja dla osób samodzielnie uczących się języków obcych. Jest to zestaw kartoników gdzie na jednej stronie jest słowo w języku polskim, a na odwrocie w słowo napisane jest w języku, którego się uczysz. Sklep internetowy www.fiszki.pl posiada bogatą ofertę dla osób pragnących zdobyć nowe umiejętności językowe. Fiszki jako innowacyjna metoda nauki języków obcych została przedstawiona przez Wydawnictwo Cztery Głowy, które na polskim rynku istnieje od 2003 roku. Wydawnictwo, jak i sama metoda nauki, szybko zdobyło uznanie wśród nauczycieli i uczniów, dzięki czemu oferta jest na bieżąco rozszerzana. Przez dekadę Wydawnictwo stworzyło rewelacyjne Fiszki do nauki aż 11 języków obcych. Fiszki kupony i kody rabatowe pozwolą Ci na zdobycie nowych umiejętności w zaskakująco niskiej cenie.

Kupony rabatowe Fiszki, promocje i okazyjne zakupy

Warto śledzić oferty i promocje Fiszki. Codzienne nowe kody rabatowe Fiszki gwarantują Tobie zakup przedmiotów do nauki języków obcych w rewelacyjnych cenach. Kody rabatowe Fiszki pozwalają na zakup zestawu nawet do 20% taniej. Fiszki kupony rabatowe i kody rabatowe Fiszki zrealizujesz w bardzo łatwy sposób na stronie internetowej podczas dokonywania zakupów. Przejrzysta strona internetowa zawsze poinformuje Cie o trwających promocjach, dzięki czemu, nawet siedząc w domu będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie zestaw do nauki. Promocje Fiszki gwarantują zakup sprawdzonych zestawów dzięki którym poszerzysz swoje umiejętności językowe każdego dnia.

Zakupy w sklepie internetowym Fiszki

W swojej ofercie sklep internetowy Fiszki posiada zestawy do nauki aż 11 języków obcych. Oferta ta skierowana jest zarówno do nauczycieli i uczniów, jak i do osób samodzielnie poprawiających swoje umiejętności językowe.

Jak zrealizuję kupon rabatowy Fiszki?

Rabaty jak i Fiszki kupony rabatowe mogą być użyte podczas każdych zakupów internetowych. Wystarczy, że wpiszesz odpowiedni numer kodu czy rabatu w odpowiednie pole w Twoim Koszyku. Promocje Fiszki będą na bieżąco zaznaczane.

Zamawianie i płacenie w Fiszki

Zamówienia wybranego przez Ciebie towaru możesz dokonać na stronie internetowej. Tutaj również możesz wybrać formę płatności czyli płatność kartą płatniczą, przelewem lub płatność przy odbiorze. Pamiętaj, że kody rabatowe i Fiszki kupony rabatowe muszą być użyte w trakcie składania zamówienia.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Fiszki

Przy zamówieniu powyżej 100 zł przesyłkę otrzymuje się gratis. gdy jednak koszt zamówienia jest niższy możesz wybrać sposób dostawy pomiędzy kurierem i Pocztą Polską. Koszt wysyłki to odpowiednio: za pomocą kuriera 12 zł przy płatności z góry lub 14 zł przy płatności przy odbiorze, przy wyborze Poczty Polskiej to 10 zł przy płatności przy złożeniu zamówienia i 12 zł przy opcji odbiór osobisty.

Zwrot i wymiana towarów w Fiszki

Towar nie noszący śladów użytkowania może być zwrócony w ciągu 10 dni.

Obsługa Klienta w Fiszki

W razie jakichkolwiek dodatkowym pytań zawsze możesz się skontaktować z Obsługa za pomocą maila: biuro@fiszki.pl, telefonu: 58 3416048 lub komunikatora GG: 10692397.

Fiszki: 4.8 na 5 punktów na podstawie ocen 4.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Fiszki

Wygasły

Voucher 15% na przejazd FlixBus gratis

Przejdź do sklepu
Wygasły

Fiszkowy zakreślacz gratis do każdego zamówienia

Przejdź do sklepu
Wygasły

Do 40% kod rabatowy na wybrane produkty

Przejdź do sklepu