Rabaty w Fitness Platinium Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Fitness Platinium

Fitness Platinium

TRX® YOGA & STRETCHING W FITNESS PLATINIUM

Wartość zniżki:
TRX® YOGA & STRETCHING W FITNESS PLATINIUM

Ważne na:
✔️ TRX® YOGA & STRETCHING ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Foto-Plus
Kody rabatowe w Foto-Plus
Sony Cashback do 2000 zł

Informacje o Fitness Platinium

Fitness Platinium
4.1 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla Fitness Platinium

Interesują Cię atrakcyjne Fitness Platinium promocje? Sprawdź co nowego przygotowała dla Ciebie sieć siłowni. Nie czekaj i korzystaj z rabatów.

Rabaty w Fitness Platinium 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Platinium Wellness Sp. z o.o.
ul. Lea 213
30-133 Kraków

Klub Platinium to fitness klub, idealnie dostosowany do potrzeb ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Grafik zajęć, a także godziny otwarcia fitness klubu zostały ułożone specjalnie tak, aby umożliwić korzystanie z klubu fitness Platinium w najdogodniejszym dla klientów trybie. Klienci mogą znaleźć bogatą ofertę zajęć fitness o różnych porach dnia, grafik i intensywność ćwiczeń zależy od Państwa decyzji. Fitness Klub Platinium dokłada wszelkich starań aby każda wizyta i trening była jak najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Klub posiada osiem lat bogatego doświadczenia, trzynaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów. Klub przy ulicy Lea 213 powstał w 2008 roku jako pierwszy klub sieci. Jego powierzchnia to ok. 800 m² i jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Platinium to również opieka doświadczonych instruktorów dbających o bezpieczeństwo i optymalne efekty treningów siłowych i aerobowych. Fachowi trenerzy osobiści zatrudnieni przez fitness klub układają plany ćwiczeń, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań. Modelując ciało można korzystać z nadzwyczaj urozmaiconej oferty fitness.

A gdzie znajdę Fitness Platinium promocje?

Aby zapoznać się z ofertą promocji i rabatów dostępną w ramach członkostwa, warto odwiedzić stronę internetową,  gdzie każdy ma okazję uzyskać informacje dotyczące rabatów. Fitness Platinium promocje są często udostępniane członkom i klientom klubu. FitnessPlatinium.pl jest aktywna także w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook i YouTube. Śledząc aktywność Fitness Platinium na social media klient szansę na uzyskanie rabatów i okazji. Żyj zdrowo to podstawowe motto Fitness Platinium promocje.

Fit Bar Fitness Platinium

Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony fit bar. Codziennie odbywają się promocje na wybrane produkty, funkcjonuje także promocja miesiąca.

Newsletter klubu

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej – dzięki ofercie Fitness Platinium promocje.

Zapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Oferta Fitness Platinium

Zdrowie i kondycja fizyczna – z pewnością należy o nie dbać. Nie zawsze każdy  ma czas i odpowiednią motywację, aby pewnych działań podejmować się w zaciszu swojego domu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest z pewnością korzystanie z siłowni, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry, która nakieruje na właściwą ścieżkę oraz pomoże w dobraniu najbardziej właściwych dla danej osoby ćwiczeń i aktywności, dzięki którym klient osiągnie najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie i na stabilnych fundamentach.

Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Klub składa się z kilku stref, do których należy między innymi strefa cardio posiadająca bieżnie, 5 orbitreków, steper, ergometr wioślarski oraz schody czy strefa maszyn – sprzęt marki Technogym, maszyna Smitha oraz Halfrak.  Nowoczesność, relaks i koedukacyjność to cechy strefy relaksu, w której klient znajdzie również saunę suchą. Z kolei sala do zajęć fitness jest bardzo dobrze wyciszona, odbywają się na niej różnego rodzaju zajęcia, między innymi aerobowe, funkcjonalne, wzmacniające, mentalne.

Klienci mogą bez ograniczenia czasowego korzystać z parkingu znajdującego się przed klubem. W klubie szafki zamykane są na kłódki. W kłódkę można zaopatrzyć się wcześniej bądź nabyć na miejscu. Więcej informacji o systemie obsługi znaleźć klient może znaleźć w dziale „FAQ” na stronie internetowej.

Zapisy na zajęcia

Na zajęcia może zapisać się już teraz. Wystarczy przekierować się na stronę internetowa klubu i wejść w zakładkę Kontakt. Na dole znajduje się formularz po wypełnieniu którego będzie można cieszyć się zapisem na zajęcia.

Kontakt z klubem

Odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem  (12) 312-03-00 od poniedziałku do niedzieli lub elektronicznie – bok@fitnessplatinium.pl.