Rabaty w FlySiesta Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w FlySiesta

FlySiesta

Bilety lotnicze w najlepszych cenach

Wartość zniżki:
Bilety lotnicze w najlepszych cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w McParking
Kody rabatowe w McParking
McParking
Kody rabatowe w Happycar
Kody rabatowe w Happycar
40 zł rabatu dla nowych klientów
Kody rabatowe w Vacansoleil
Kody rabatowe w Vacansoleil
Last Minute: nawet do 50% rabatu
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta Roczna ze zniżką 30 zł
Kody rabatowe w EasyGo
Kody rabatowe w EasyGo
Zima 2020/2021: wycieczki egzotyczne od 2259 zł/os.
Kody rabatowe w Radisson Hotels
Kody rabatowe w Radisson Hotels
5000 punktów za każdy pobyt

Informacje o FlySiesta

FlySiesta
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla FlySiesta

Atrakcyjna oferta, która sprawi że wymarzone wakacje staną się realne dla każdego klienta – to propozycja firmy FlySiesta która swoje usługi proponuje od 2002 roku.

Rabaty w FlySiesta 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 28.11.2020
Adres „Interneto partneris“ UAB
Perkūnkiemio g. 2
LT – 1 Wilno

Flysiesta to firma z litewsko-estońskim kapitałem – „Interneto Partneris” UAB, która swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku. Oferuje rezerwację biletów lotniczych online w trzynastu krajach. Oferując usługi pod marką Greitai.lt, firma zdobyła doświadczenie pozwalające na zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań współczesnych podróżujących, chcących dokonać rezerwacji biletów lotniczych online bezproblemowo i w prosty sposób. W 2008 roku Flysiesta została nominowana do nagrody dla najszybciej rozwijającego się przedsiębiorstwa na Litwie. Firma jest również pełnoprawnym członkiem IATA - Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych.

Promocje

Podróżowanie nie było nigdy tak przyjemne w planowaniu ani tak udane w poznawaniu – wszystko to dzięki portalowi turystycznemu FlySiesta.pl, który oferuje swoim klientom, rabatowe możliwości rezerwowania lotów i środków lokomocji, promocje FlySiesta  oferty zakwaterowania, a wszystko to w sprawdzonych miejscach i w promocyjnych cenach. Odwiedzając regularnie portal, klient może natknąć się na promocje FlySiesta które są niesamowita okazja dla każdego wczasowicza – do Zurychu, Amsterdamu a nawet Stambułu. Warto skorzystać z informacji, jakie promocje FlySiesta.pl zamieszcza w mediach społecznościowych za pośrednictwem portali takich jak Facebook. Umiejętne wykorzystanie z pewnością pozwoli osiągnąć jak najlepszą okazję cenową.

Oferta FlySiesta

Oferta portalu turystycznego FlySiesta.pl jest o tyle wyjątkowa, że zawiera w sobie rekomendacje noclegów w sprawdzonych hotelach i pensjonatach, a także najciekawsze propozycje cenowe na loty i inne możliwości przemieszczania się. Klient o każdej porze dnia i nocy może dokonać rezerwacji biletu. Wizytówką firmy jest przede wszystkim komfort oraz wysoka jakość obsługi każdego klienta. To wszystko przekłada się oczywiście na stale poszerzane oferty dzięki którym propozycja FlySiesta jest tak bogata. Łatwość obsługi, niezawodne działanie serwisu oraz atrakcyjne oferty lotów zagwarantowały firmie osiągnięcie sukcesu oraz zdobycie pozycji lidera na rynku litewskim.

Bilety w 3 minuty

Tyle czasu zajmuje rezerwacja biletów na portalu Flysiesta.pl. Osiągnięcie perfekcji jest możliwe, dlatego firma nieustannie testuje  i udoskonala szybkość działania systemu oraz łatwość jego obsługi. Dzięki zakładce Samoobsługa  klienci mogą dokonywać rezerwacji według własnych potrzeb oraz sprawdzać ich status w dowolnym momencie. Zmiana lub anulacja rezerwacji biletów, zamówienie dodatkowych usług czy wydruk faktury są bardzo proste.

Wynajęcie samochodu?

Takie udogodnienie również znajduje się w ofercie Flysiesta. Im wcześniej klient to uczyni, tym oferta będzie tańsza. To idealna propozycja, która rozwiązała problem wielu wczasowiczów. Aby z niej skorzystać warto skorzystać ze strony internetowej, na której znajduje się specjalna zakładka. L

Newsletter

Wystarczy, że klient zapisze się do newslettera portalu, a w rezultacie otrzyma takie udogodnienia, jak informacje o ciekawych, a zarazem interesujących promocjach lotów, informacje o wyjątkowych ofertach. To idealna okazja dla wczasowiczów, którzy za stosunkowo niska cenę pragną w pełni oddać się uprawnionym wakacjom.

Kontakt

Porada, inspiracja od osób, które podróżują z pasją – takie informacje klient może uzyskać od poniedziałku do niedzieli pod numerem +442088192404 lub drogą elektroniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00