Rabaty w Fresh Market Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Fresh Market

Fresh Market

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Fresh Market

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Fresh Market

Fresh Market
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Fresh Market

Codzienne zakupy, tylko we Fresh Market. Sprawdź jakie rabaty i zniżki ma dla Ciebie sieć tych sklepów. Co może być lepszego od oszczędzania każdego dnia? To umożliwi Ci przygotowana przez Fresh Market promocja.

Rabaty w Fresh Market 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Żabka Polska sp. z o.o.
Plac Andersa 7
61-894 Poznań

Freshmarket jest siecią małych miejskich sklepów ogólnospożywczych typu convenience. Freshmarket to typowy sklepik za rogiem, trochę ciasny, ale swojski. Tam robi się codzienne zakupy, bo sklepiki te oferują rozległy wybór świeżych warzyw i owoców, pieczywa, sałatek i dań gotowych. Jest wszystko by zrobić naprędce smaczny obiad. Tam znajdziemy najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. W każdym sklepiku funkcjonuje Freshcafe, ze świeżo mieloną kawą z ekspresso, przekąski, kanapki, orzeźwiające soki. Sieć Freshmarket jest własnością Żabka Polska sp. z o.o., która obecna jest na polskim rynku od 1998 roku. Łącznie z siecią sklepów Żabka to blisko 4000 placówek.

Promocje i program lojalnościowy

W witrynie internetowej Fresh Market promocja na obecnie najpopularniejsze produkty jest widoczna na głównej stronie. Obniżki są różne, w zależności od rodzaju danego artykułu i mogą się wahać od 10 proc. do ponad 30 proc. W sieci Fresh Market promocja może przybrać także inne formy. Program Fresh Club Przywilej Korzyści jest tego dobrym przykładem. Uczestnikiem może zostać każdy, kto zrobi jednorazowo zakupy za minimum 11zł (z wyłączeniem płatności rachunków, usług Lotto czy wyrobów tytoniowych). Wystarczy odebrać papierową kartę kolekcjonerską lub elektroniczny identyfikator zbliżeniowy. Wybór predystynuje dalszy krok, którym jest zbieranie papierowych znaczków (posiadając papierową kartę kolekcjonerską), lub e-znaczków (naliczanych przez elektroniczny identyfikator). System e-znaczków daje dostęp do większej liczby promocji. W sklepach Freshmarket jest możliwość przejścia z papierowej karty kolekcjonerskiej na elektroniczny identyfikator zbliżeniowy. Nie ma możliwości zmiany w drugą stronę.

Udział w programie Fresh Club Przywilej Korzyści może zostać nagrodzony:

- daje możliwość zakupu towaru  po niższej cenie – dotyczy to produktów oznaczonych sloganem „Cena z kartą Fresh Club”,

- umożliwia otrzymywania indywidualnych Kuponów Rabatowych,

- daje możliwość wymiany znaczków/e-znaczków na nagrody, które są dostępne w ramach

programu „Fresh Club Przywilej Korzyści”,

- pozwala na zamiany e-znaczków na rabat do wykorzystania przy zakupach. Jego wartość uzależniona jest od ilości zebranych e-znaczków, przy czym 1 e-znaczek to rabat w wysokości 0,11 zł. Maksymalna liczba e-znaczków, która może być jednorazowo wymieniona na rabat wynosi 900

 – maksymalny jednorazowy rabat w wysokości 99,00 zł.

Jak działa system e-znaczków?

Posiadając elektroniczny identyfikator zbliżeniowy, za każde wydane 11 zł na zakupy otrzymujemy 1 znaczek. 1 e-znaczek to równowartość 11 groszy rabatu. Maksymalnie można wymienić 900 e-znaczków. W celu wymiany e-znaczków na rabat, należy przyłożyć identyfikator elektroniczny do czytnika zbliżeniowego i poinformować kasjera o ilości e-znaczków, które zostaną wymienione na rabat.

Zaletą sieci są świeże produkty

Freshmarket jest siecią sklepów, w której można zakupić głównie artykuły spożywcze. Na stronie internetowej znajdziemy lokalizator pokazujący najbliższy sklep w okolicy oraz dostępne produkty. Warto pamiętać, że w sieci Fresh Market promocja może obowiązywać na świeże owoce i warzywa, mięso, sery czy inne produkty.

Kontakt

Z Biurem Obsługi Klienta kontaktujemy się, wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej. Warto spytać o program lojalnościowy czy nowe promocje.