Rabaty w Freshpoint Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Freshpoint

Freshpoint

KANAPKI PROSTO Z PIECA

Wartość zniżki:
KANAPKI PROSTO Z PIECA

Ważne na:
✔️ KANAPKI PROSTO Z PIECA ✔️ Wszyscy klienci
Freshpoint

Aktualne promocje i zniżki

Wartość zniżki:
Aktualne promocje i zniżki

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Freshpoint

Freshpoint
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Freshpoint

Freshpoint to doskonałej jakości kanapki, serwowane wprost po wyciągnięciu ich z pieca. Za sprawą Freshpoint kody rabatowe, możesz wiele zaoszczędzić podczas codziennych zakupów i posiłków w restauracji.

Rabaty w Freshpoint 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Freshpoint
al. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Freshpoint to sieciowa restauracja szybkiej obsługi, będąca w całości polskim pomysłem. Serwuje ona świeże kanapki wyciągnięte prosto z pieca. Sekretem powodzenia marki jest dbałość o najwyższą jakość każdego produktu. Sieć powstała w roku 2006, natomiast w 2013 została przejęta przez nowych właścicieli. To właśnie oni nadają obecnie rytm propozycjom realizowanym przez Freshpoint. Obecnie w skład firmy wchodzi pięć punktów sprzedaży, z czego trzy znajdują się w Warszawie, a dwa w Poznaniu. Firma Freshpoint oferuje także usługi cateringowe. Nowoczesne oblicze marki coraz częściej pojawia się w świadomości konsumentów.

Jedz za mniej

Śledź na bieżąco pojawiające się na stronie Freshpoint promocje. Szczególnie wiele spośród nich odnajdziesz na fanpage’u marki na portalu Facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco wiedział, jakie korzystne okazje cenowe są oferowane w restauracjach i w jaki sposób można je wykorzystać, by zapłacić jeszcze mniej. Szczególnie wiele propozycji skierowanych jest w stronę studentów.

Okazja z Kupony.pl – Freshpoint kody rabatowe

W tropieniu okazji w restauracjach Freshpoint nie jesteś sam. Skorzystaj z Freshpoint kody rabatowe, które umożliwiają ci wykorzystanie wszelkich ofert promocyjnych. W większości przypadków nie musisz nawet posiadać żadnego kuponu w wersji wydrukowanej, a wystarczy, że będziesz jedynie wiedział o ofercie promocyjnej. Dzięki temu z przecen i ofert specjalnych będziesz mógł skorzystać każdego dnia.

Oferta Freshpoint

Oferta restauracji Freshpoint skupia się wokół wyboru najlepszej jakości kanapek, które są podawane na gorąco, w wersji pochodzącej wprost z pieca. Tego rodzaje posiłek jest bardzo popularny na Zachodzie, natomiast w Polsce zyskuje sobie coraz większe grono fanów. Przede wszystkim bronią marki jest smak i szeroki wybór różnorodnych propozycji. Do wyboru masz rodzaj pieczywo, a także dodatki sera, wędlin, warzyw i sosów. Wszelkie używane w procesie produkcji składniki są bardzo świeże i najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność, że dbasz o swoje ciało i odżywiasz się po prostu zdrowo. Restauracje Freshpoint oferują dla swoich klientów także pieczywo pozbawione glutenu, co jest ukłonem w stronę osób z różnych względów chcących zrezygnować ze spożywania zbóż z jego dodatkiem albo uczulonych i chorych. Dzięki temu jest to miejsce, w którym naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie i wyjdzie nie tylko najedzony, ale również zadowolony.

Punkty stacjonarne Freshpoint

Punkty restauracji Freshpoint znajdują się we Wrocławiu w Centrum Handlowym Pasaż Grunwaldzki, w Warszawie w Centrum Handlowym Wola Park oraz w Warszawie w Centrum Handlowym Promenada. Umiejscowienie w obrębie popularnych centrów zakupowych sprzyja klientom, którzy po męczących zakupach chcieliby na chwilę usiąść i zjeść coś smacznego. Dla klientów przygotowano wygodne krzesła i stoliki.

Reklamacje i zwrot

Jeżeli zamówione jedzenie nie spełnia twoich oczekiwań, możesz je zwrócić pracownikom restauracji. Sprawa zostanie szybko wyjaśniona, na przykład poprzez zwrot zapłaconej gotówki lub wykonanie nowej kanapki.

Kontakt z Freshpoint

W sprawie zamówień oraz zapytań o ofertę, także o catering, skontaktuj się z najbliższą restauracją za pośrednictwem telefonu, poprzez pocztę elektroniczną lub osobiście. W innych przypadkach możesz napisać wiadomość do centrali firmy znajdującej się w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 11, na adres kontakt@freshpoint.pl. Otrzymasz w ten sposób odpowiedź na wszelkie swoje wątpliwości.