Rabaty w From Nord Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w From Nord

From Nord

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
300,00 zł

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Archon
Kody rabatowe w Archon
400 zł rabatu na każdy projekt domu
Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Tauron
Kody rabatowe w Tauron
Kupując min. dwie palety ekogroszku, kolejne kupujesz 30zł taniej
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Electrozujaco niskie ceny
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort
-10% na podłogi drewniane w KOMFORT!

Informacje o From Nord

From Nord
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla From Nord

Czym charakteryzuje się From Nord? Blisko natury, z szacunkiem do przyrody, świadomie i ekologicznie, ale z i radością bycia razem i bycia dla innych. To asortyment sklepu w pełni bezpieczny i w niskiej cenie.

Rabaty w From Nord 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres From Nord
ul. Duńska 59/12
71-795 Szczecin

FromNord.pl powstał w czerwcu 2014r, jako wynik pragnień podzielenia się z innymi zamiłowaniem do rzeczy pięknych codziennego użytku oraz stylu skandynawskiego. Bardzo dużo tłumaczy nazwa sklepu, która jest kwintesencją wszystkiego Kim jesteśmy. FROM NORD, bo pracownicy i założyciel ze Szczecina i jakby nie patrzeć, to północ Polski, a żeby było jeszcze ciekawiej, to zamieszkują ul. Duńska. Nad kolekcją pracuje międzynarodowy zespół projektantów, inspirując się najnowszymi tendencjami w dziedzinie dekoracji wnętrz. Wspólnie tworzą wyjątkową i bogatą ofertę, która jest stale aktualizowana o nowe wzory i rozwiązania.

Promocje From Nord

From Nord promocje z myślą o swoich klientach stale wprowadza nowe rabaty, które obejmują niemalże wszystkie przedmioty stanowiące asortyment sklepu. W From Nord promocje klient w stosunkowo niskiej cenie może wyposażyć swoją łazienkę, sypialnie, a jadalni. To niesamowita okazja, dzięki której wyprzedaże sięgają nawet 60%. A ponadto? From Nord promocje oferuje zapachy, które z pewnością wprowadza niesamowitą atmosferę do każdego mieszkania. Rabaty dotyczą również różnego rodzaju akcesoriów.

Newsletter

To niezbędny element każdego klienta, zwłaszcza stałego. Zapisanie się do newslettera daje szereg możliwości, do których możemy zaliczyć regularnie otrzymywanie informacji o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów. Procedura jest prosta, a jedyne wymaganie stawiane użytkownikom to podanie adresu email.

Asortyment marki

Użytkownicy zakochani są w stylu NORDYCKIM, skandynawskim i to nie tylko w sposobie urządzania przestrzeni w której mieszkają , żyją , pracują , ale także w stylu życia skandynawskich sąsiadów. Blisko natury, z szacunkiem do przyrody, świadomie i ekologicznie, ale z i radością bycia razem i bycia dla innych. Firmie za leży, aby produkty które oferują były często wykonane z surowców wtórnych, jak np. szkło z recyklingu, bądź aby wspierały sztukę wykonywania przedmiotów ręcznie, z dużą uwagą skierowaną na jakość i detal. Jej zdaniem piękno tkwi w prostocie, w detalu i kolorze. Na stronie internetowej klient może zobaczyć zdjęcia produktów najwyższej jakości – firma w ten sposób stara się odzwierciedlić najdrobniejszy szczegół każdego produktu.

Dostawa Twojego zamówienia

Zamówienia powyżej 300 zł wysyłane są na koszt firmy. Przesyłki wysyłane są  jedynie na terenie Polski, jeżeli interesuje klienta przesyłka do innego kraju warto skontaktować się z From Nord aby ustalić koszty przesyłki.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań klient może zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu Działu obsługi klienta 515 505 612, poprzez drogę elektroniczną sklep@fromnord.pl  lub wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.