Rabaty w Fru Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Fru

Fru

Odprawa medyczna przed twoją podróżą

Wartość zniżki:
Odprawa medyczna

Ważne na:
✔️ odprawę medyczną przed podróżą przygotowaną przez Dr. Łukasza Durajskiego ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł

Informacje o Fru

Fru
4.6 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Fru

Fru to idealna propozycja dla osób, które planują wybrać się do słonecznych krajów europejskich, w których prym wiedzie ogromna ilość atrakcji. Dzięki Fru promocje, które są oferowane klientom, na stronie internetowej można znaleźć bilety lotnicze, hotel a nawet wynająć samochód w niskiej cenie.

Rabaty w Fru 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres FRU. PL S.A.
Ul. Wolność 7D
01-018 Warszawa

O portalu Fru.pl

Wakacje to czas upalnych dni, kąpieli w morzu, spotkań z przyjaciółmi, a nade wszystko upragniony czas urlopu – czas, który całkowicie przeznaczony jest na wypoczynek oraz relaks w gronie swoich najbliższych. Można powiedzieć, że dewizą firmy Fru jest przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Tak więc od początku koncentruje się ona na potrzebach, a także odczuciach klienta, z tego też powodu celem Fru jest możliwość wspaniale spędzonego wolnego czasu w najdogodniejszych warunkach i co najważniejsze w stosunkowo niskiej cenie. Z  tego też względu powstały Fru promocje będące elastycznym udogodnieniem dla każdego wczasowicza. Serwis Fru powstał z myślą o osobach, które szukają biletów lotniczych, hotelu, a nawet samochodu do wynajęcia.

Promocje

Skoro mowa o promocjach to prym wiodą Fru promocje, które proponują dla klienta szeroką ofertę lotów do krajów europejskich w bardzo niskich cenach. W tym celu powstała również specjalna zakładka Promocje, którą wczasowicz może znaleźć na stronie internetowej. I tak na przykład klient może już dziś skorzystać z Fru promocje i zamówić bilet z Katowic do słonecznego, jakże urokliwego Paryża za jedyne 78 złotych w dwie strony!  A także – za taką samą cenę wczasowicz może wybrać się do stolicy Wielkiej Brytanii, w której z pewnością nie brakuje atrakcji. 

Jak wiadomo planując swoje wakacje każdy klient wybiera wczasy o wysokim standardzie po to, aby w pełni oddać się wybranemu miejscu. Z tego też względu chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Taki rodzaj oferty proponuje Fru, dzięki której klient korzystający ze strony internetowej może wybrać cały pakiet, dzięki któremu nie będzie musiał martwić się o lot oraz hotel. Barcelona to idealne miejsce na wakacje – niesamowity klimat, miejsce urzekające atmosferą, magicznymi zakątkami w którym można zwiedzieć największe oceanarium na świecie. Dzięki Fru promocje osoba wybierająca się właśnie w tej rejony może już za 579 złotych zamówić hotel i lot.

Wynajęcie samochodu?

Takie udogodnienie również znajduje się w ofercie Fru. Im wcześniej klient to uczyni, tym oferta będzie tańsza. To idealna propozycja, która rozwiązała problem wielu wczasowiczów. Aby z niej skorzystać warto skorzystać ze strony internetowej, na której znajduje się specjalna zakładka. Wystarczy wypełnić krótki formularz, dzięki któremu klient może znaleźć odpowiedź. Istnieje również możliwość rozmowy z agentem, który służy w tej sprawie swoją pomocą.

Newsletter

Wystarczy, że klient zapisze się do newslettera Fru, a w rezultacie otrzyma takie udogodnienia, jak informacje o ciekawych, a zarazem interesujących promocjach lotów i City Break, informacje o wyjątkowych ofertach. I co najważniejsze – klient będzie mógł również skorzystać ze zniżki o kwocie 50 złotych na lot. 

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo każdego klienta, Fru proponuje kompleksowe ubezpieczenie turystyczne, które uchroni między innymi przez nieszczęśliwymi wypadkami mającymi miejsce podczas podróży. Obejmuje ono również uprawianie sportów ekstremalnych – nurkowanie, sporty motorowe, wspinaczkę górską, żeglarstwo, a nawet skoki na bungee. Proste, pewne oraz skuteczne – to cechy ubezpieczenia, dzięki któremu klient będzie mógł spokojnie cieszyć się zagranicznymi podróżami.

Lot, hotel, samochód

To wszystko klient może zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Jedynym wymogiem jest zarejestrowanie się na Fru.pl – szybka rejestracja, która nie sprawia najmniejszego kłopotu.

Kontakt

Porada, inspiracja od osób, które podróżują z pasją – takie informacje klient może uzyskać od poniedziałku do piątku od 8:00-20:00 i w sobotę od 10:00 do 17:00 pod numerem 22 210 11 99 lub 22 203 69 98.