Rabaty w Furgonetka.pl Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Furgonetka.pl

Furgonetka.pl

Usługi kurierskie od 8 zł

Wartość zniżki:
8 zł

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoJoker Cewe
Kody rabatowe w FotoJoker Cewe 50 zł kod rabatowy na fotoksiążkę XL
Kody rabatowe w Medicast
Kody rabatowe w Medicast 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w NEO24
Kody rabatowe w NEO24 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł na IT
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Tchibo
Kody rabatowe w Tchibo 10% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Papierowo
Kody rabatowe w Papierowo 10 zł kod rabatowy na zakupy

Informacje o Furgonetka.pl

Furgonetka.pl
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Furgonetka.pl

Nie wierzysz w tanie przesyłki kurierskie? Poznaj promocje Furgonetka.pl i przekonaj się, że jest to możliwe, a niska cena nie oznacza słabej jakości!

Rabaty w Furgonetka.pl 1
Największy rabat w Furgonetka.pl 8 zł
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 18.09.2020
Adres Furgonetka.pl
Inżynierska 8
03-422 Warszawa

Promocje Furgonetka.pl na przesyłki kurierskie

Furgonetka.pl to istniejąca od 2010 roku firma, dzięki której możesz szybko i tanio nadać przesyłkę kurierską bez zbędnych formalności. Usługi firmy na portalu Opineo.pl poleca 100% użytkowników – to musi o czymś świadczyć! Dołącz do grona zadowolonych klientów i miej pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata bez przeszkód.

Furgonetka.pl oferuje zdecydowanie najniższe ceny w porównaniu z innymi firmami kurierskimi działającymi na rynku, a oprócz tego często przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty zniżkowe. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się do newslettera – wtedy już z całą pewnością nie umkną Ci żadne promocje Furgonetka.pl. Firmy mogą również dołączyć do Programu Partnerskiego i zarabiać na polecaniu serwisu! Jeśli osoba, której polecisz stronę Furgonetka.pl zamówi paczkę, otrzymasz prowizję od wartości netto każdego złożonego przez nią zamówienia. Jeśli zdecyduje się nadać paczkę, której waga przekroczy 30 kilogramów, otrzymasz 3% prowizji. Jeśli natomiast wybierze przesyłkę międzynarodową, Twoja prowizja wyniesie 3% w przypadku paczek lotniczych, 6% dla paczek w serwisie drogowym oraz 7% dla przesyłek importowych. Warunkiem przystąpienia do Programu Partnerskiego jest zamieszczenie materiałów promocyjnych Furgonetka.pl na własnej stronie internetowej. My oferujemy z kolei Ci aktualne kody rabatowe Furgonetka.pl, z którymi możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Kody rabatowe Furgonetka.pl – jak je wykorzystać

To naprawdę bardzo proste. Wybierz z naszej strony kupon, którego chcesz użyć. Kiedy klikniesz w napis „Znajdź promocję”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę, gdzie będziesz mógł go zrealizować. Po zalogowaniu się na swoje konto wpisz treść kodu rabatowego w odpowiednie, dobrze oznaczone i widoczne miejsce, po czym zaakceptuj. Cena Twojej przesyłki zostanie automatycznie obniżona.

Oferta Furgonetka.pl

Oferta Furgonetka.pl skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Aby móc w pełni korzystać z usług portalu, Wystarczy, że zalogujesz na stronie, doładujesz stan swojego konta za pośrednictwem transakcji DotPay, określisz parametry przesyłki, którą zamierzasz nadać i podasz wszystkie inne niezbędne szczegóły takie, jak jej rodzaj oraz dane adresowe. Kurier przyjedzie do Ciebie najszybciej, jak to możliwe (nawet w ciągu 60 minut). Statystyki mówią same za siebie: z usług Furgonetka.pl skorzystało już ponad 100 000 klientów firmowych i indywidualnych, a od początku istnienia firmy zostały nadane ponad DWA MILIONY paczek (z czego ponad 98% dotarło do adresatów już następnego dnia). Ekipie Furgonetka.pl naprawdę można zaufać. Nadaj przesyłkę i przekonaj się o tym już dziś!

Czas i koszt dostawy

Znaczna większość przesyłek dostarczana jest w następny dzień roboczy po nadaniu. Koszt przesyłki zależny jest przede wszystkim od jej wagi, rozmiarów, a także dodatkowych opcji, które wybierzesz. Na stronie znajdziesz wirtualny kalkulator, który wszystko dokładnie podliczy. Wystarczy, że podasz wagę przesyłki, jej wymiary, wskażesz miejsce docelowe oraz określisz, w jakich godzinach ma zostać doręczona. Furgonetka.pl nie zaskoczy Cię żadnymi nieprzewidzianymi kosztami.

Zwroty i reklamacje

Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania reklamacji czy rozwiązywania kwestii spornych, takich jak ewentualne zgubienie lub uszkodzenie przesyłki, opóźnienie, które nastąpiło z winy kuriera i innych, znajdziesz na stronie. Dostępne są tu również wzory wszystkich niezbędnych do wypełnienia dokumentów.

Obsługa Klienta

Z Obsługą Klienta Furgonetka.pl najszybciej skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48 22 112 08 35 (infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30). Możesz w tym celu użyć także formularza kontaktowego