Rabaty w G2A Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w G2A

G2A

Pobierz darmową aplikację G2A

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja G2A

Ważne na:
✔️ darmową aplikację G2A - Games, Gift Cards & More ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 14.10.2020
G2A

Do 53% rabatu na popularne gry planszowe

Wartość zniżki:
53%
Ważne do:
14.10.2020

Ważne na:
✔️ wybrane gry planszowe ✔️ Wszyscy klienci
G2A

Karty podarunkowe od 5 zł

Wartość zniżki:
Karty podarunkowe
Minimalna wartość zamówienia:
5.00 zł

Ważne na:
✔️ karty podarunkowe ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 14.10.2020
G2A

Nawet do 96% rabatu na gry

Wartość zniżki:
96%
Ważne do:
14.10.2020

Ważne na:
✔️ wybrane gry z kategorii Bestsellers ✔️ Wszyscy klienci
Ważne do: 30.09.2020
G2A

Back to school: do 43% rabatu na elektronikę

Wartość zniżki:
43%
Ważne do:
30.09.2020

Ważne na:
✔️ wybrane produkty w elektronice ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 20 zł kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport 8% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Streetstyle24
Kody rabatowe w Streetstyle24 30% kod rabatowy na cały asortyment
Kody rabatowe w Media Markt
Kody rabatowe w Media Markt 40 zł kod rabatowy przy zapisie do Klubu Media Markt

Informacje o G2A

G2A
4.9 z 5 gwiazdek 13 Oceny dla G2A

G2A to najszybciej rozwijająca się platforma gamingowa na świecie. Dzięki G2A kody rabatowe, będziesz mógł cieszyć się ulubionymi grami w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Rabaty w G2A 5
Największy rabat w G2A 96%
Rabaty dla stałych klientów 5
Ostatnia aktualizacja 18.09.2020
Adres G2A.com Limited
South Eastern Avenue 8275
NV 89123 Causeway Bay

O platformie G2A

G2A stawia na szybki rozwój. Dzięki temu jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą gamingową na świecie. Za jej pośrednictwem masz możliwość zarówno kupowania, jak i sprzedawania kluczy do gier na Steam, Origin, Uplay, czy Xbox i nie tylko. G2A promocje kuszą każdego dnia do jeszcze większego zagłębienia się w świecie swoich ulubionych gier. Możesz zakupić najnowsze tytuły o średnio 30 złotych taniej, niż gdzie indziej. A to wszystko w ramach polskojęzycznej wersji strony! G2A to obecnie potentat w swojej branży, a firmie tej zaufało już wielu Polaków.

Promocje i oferty cenowe

Weekly Sale to selekcja najlepszych ofert dostępnych na G2A.com Marketplace. Co weekend wystawiane są tam oferty jedynie od zaufanych sprzedawców. Mogą oni zaoferować ci najlepsze ceny na wybrane przez ciebie produkty. By na bieżąco śledzić wszelkie nowości i promocje pojawiające się na stronie G2A, skorzystaj z opcji bezpłatnego newslettera. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a będziesz dostawał od firmy wszelkie informacje o ofertach specjalnych. Pamiętaj, że dostępne na stronie promocje nie mają sztywnych ram czasowych, a co za tym idzie, może się okazać, że trwają bardzo krótko. Pośpiesz się więc ze swoją decyzją. G2A promocje dotyczą także zakupu dwóch gier w cenie jednej i innych ciekawych okazji. W razie pytań zawsze możesz porozumieć się z fachową Pomocą za pośrednictwem Help Desku.

G2A kody rabatowe

Jeżeli pragniesz jeszcze więcej cenowych ofert na zakup gier w G2A, skorzystaj z programu rabatowego. Dzięki skopiowaniu odpowiedniego kodu i wklejeniu go w pole „kod rabatowy”, zyskasz na przykład 3% zniżki na cały asortyment. Zostanie on odliczony automatycznie od wartości twoich zakupów, więc od razu będziesz mógł cieszyć się najniższą ceną. Wystarczy, że naciśniesz przycisk Zastosuj.

Czym jest G2A?

G2A to platforma służąca nie tylko do zakupu gier, ale także do sprzedaży niepotrzebnych już kluczy. Dzięki temu możesz zarobić, a uzyskane w ten sposób pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na zakupy od innych użytkowników. Nie jest to więc typowy sklep, a właśnie raczej platforma służąca udanym zakupom. Cenowe propozycje oferowane na G2A są bardzo korzystne. Serwis pobiera niewielkie opłaty za swoje usługi, ale nawet pomimo tego opłaca się zainteresować bliżej ofertą udostępnioną przez tę firmę. Tym bardziej, że dzięki G2A promocje, możesz zyskać jeszcze bardziej atrakcyjne oferty cenowe. Sprzedawcy, z których usług korzysta się za pośrednictwem platformy, są sprawdzeni pod względem rzetelności, a więc możesz mieć pewność, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze.

Jak aktywować mój produkt?

Aby aktywować zakupiony przez siebie produkt, musisz dokonać wyboru odpowiedniej platformy. Na stronie G2A w zakładce Pomoc dostępne są szczegółowe instrukcje aktywacji produktu na każdej z nich.

Problemy

Jeżeli pojawi się jakikolwiek problem z zakupem w Marketplace, możesz rozwiązać go natychmiast poprzez bezpośredni kontakt ze sprzedawcą. To gwarancja stu procentowo pomyślnej transakcji. Niczym nie ryzykujesz, sprzedawcy współpracujący z G2A są rzetelni i sprawdzani.

Kontakt w razie problemów

Z G2A możesz skontaktować się na kilka sposobów. Szczególnie zalecany jest LiveChat, w trakcie którego konsultanci firmy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości związane z asortymentem strony. LiveChat znajdziesz na stronie g2a.com. Innym sposobem na rozwianie wątpliwości, jest napisanie wiadomości e-mail poprzez formularz kontaktowy. Możliwy jest kontakt jedynie w języku angielskim.