Rabaty w Galeria Herbat Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Galeria Herbat

Galeria Herbat

Herbaty i suplementy diety w atrakcyjnych cenach

Wartość zniżki:
Herbaty i suplementy diety w atrakcyjnych cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny

Informacje o Galeria Herbat

Galeria Herbat
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Galeria Herbat

Różnorodność produktów opatrzona zdrowym i wyrafinowanym stylem to oferta sklepu internetowego Galeria Herbat, w którym prym wiodą promocyjne ceny.

Rabaty w Galeria Herbat 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021

Dobór wysokogatunkowych produktów to pasja sklepu internetowego Galeria Herbat, którą z zaangażowaniem rozwija od początku lat 90, kiedy rozpoczął import win i alkoholi jakościowych. Obecnie jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych importerów na rynku Polskim. Jako, że  jakościowe wino i jakościowa herbata to produkty dla ludzi wymagających od napoju czegoś więcej, firma zajmuje się również importem herbat, kaw, ziół, przypraw oraz yerbamate.  Dzięki selekcji która jest dla absolutnym priorytetem klienci będą usatysfakcjonowani smakując różnorodne produkty znajdujące się w jakże szerokim asortymencie sklepu. Od 5 lat Galeria Herbat posiada  certyfikat ISO 9001 wydawany przez renomowaną międzynarodową jednostkę SGS, a także certyfikat ekologiczny wydany przez EKOGWARANCJA PTRE.

Promocje na najlepsze herbaty

Galeria Herbat promocje to specjalna oferta skierowana do klientów ceniących wyrafinowany styl oraz bezpieczeństwo, która proponuje rabaty na różnego rodzaju asortyment sięgające wartości kilkudziesięciu procent. I tak w stosunkowo niskiej cenie, klient może nabyć rozmaite suplementy diety; herbaty a nawet masła i oleje których nie może zabraknąć w promocyjnej zakładce sklepu.  Warto zaznaczyć że Galeria Herbat promocje to również idealna propozycja dla klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą dokonać zakupów.

Dostępność produktów

Wszystkie produkty w sklepie są dostępne dla kupujących. W razie wystąpienia braku zamówionego towaru, sprzedawca poinformuje o tym fakcie kupującego przed realizacją zamówienia, a kupujący ma prawo wówczas do rezygnacji z całości zamówienia, bądź do rezygnacji z towaru.

Asortyment

W sklepie Galeria Herbat można nabyć produkty żywnościowe, oleje , masła, suplementy diety,  i różnego rodzaju herbaty oraz przyprawy. Sklep internetowy sprzedaje wyłącznie produkty tylko najwyższej jakości i od najlepszych producentów. Celem jest, aby zdrowa żywność była dostępna dla każdego przez 24 godziny na dobę. Dzięki szerokiemu zainteresowaniu klientów, firma nieustanie powiększa swoją ofertę ale także podnosi kwalifikacje pracowników, dzięki czemu klienci mogą liczyć na fachową oraz profesjonalną obsługę w każdej sprawie.

Dostawa, płatność, zwrot

Wszystkie ceny towarów sprzedawanych za pośrednictwem strony internetowej są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług. Ceną wiążącą dla Klienta jest cena danego towaru podana na stronie internetowej w chwili składania zamówienia. Ceny poszczególnych towarów nie zawierają kosztów przesyłki. Towary zamówione przez Klienta mogą być dostarczane wyłącznie na terenie Polski przez firmy kurierskie, Pocztą Polską, transportem własnym sprzedającego, albo mogą zostać odebrane przez Klienta osobiście w sklepie.

Reklamacja

Sprzedający obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar bez wad. Reklamacja może być złożona przez Klienta za pomocą formularza. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni od chwili jej zgłoszenia, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta o tym, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie poinformowany. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu towaru.

Kontakt

Pytania, wątpliwości odnośnie zakupionych produktów? A może chęć zaczerpnięcia porady? Warto w tym celu skontaktować się z działem obsługi klienta obecnego do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00  numerem +48 697 454 530. Możliwy jest równie kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej -  sklep@galeriaherbat.pl.