Rabaty w Gaspol Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Gaspol

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
15% rabatu na akcesoria
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o Gaspol

Gaspol
2.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Gaspol

Gaspol to wiodący dostawca energii dla domu i biznesu. Firma prowadzi także sklep internetowy, oferujący sprzęty gazowe w najlepszych cenach. Najnowsze promocje i kody rabatowe na zakupy sprzętu w sklepie internetowym Gaspol znajdziesz w ofercie Kupony.pl.

Rabaty w Gaspol 0
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Gaspol S.A
Al. Jana Pawła II 80
Warszawa

Firma Gaspol Energy to nowoczesny dostawca różnego rodzaju energii. Spółka powstała ponad 25 lat temu, jako część holenderskiej grupy energetycznej SHV, dostarczającej swoje produkty do ponad 30 mln klientów na całym świecie. Od tamtej pory nieustannie się rozwija, stając się wiodącą firmą multienergetyczną w Polsce. Gaspol dostarcza gaz płynny (LPG), skroplony gaz ziemny (LNG), gaz ziemny z sieci, systemy hybrydowe, procesy kogeneracji, energię elektryczną i energię odnawialną (słoneczną, geotermalną), wykorzystując innowacyjne technologie i systemy energetyczne. Firma opiera swoją działalność na czterech filarach: życzliwości wobec klientów, bezpieczeństwie produktów i pracowników, ustawicznym rozwoju i najwyższej jakości produktów. Firma jest laureatem licznych naród w dziedzinie nowoczesnej energetyki oraz troski o konsumenta, a także może się pochwalić prestiżowymi certyfikatami ISO, dowodzącymi profesjonalizmu i rzetelności. Gaspol działa również z troską o środowisko naturalne, kładąc szczególny nacisk na wykorzystywanie źródeł energii odnawialnej oraz rozwiązania ekologiczne. Flagowym przedsięwzięciem firmy jest organizacja Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE) o zasięgu ogólnoeuropejskim.

Promocje Gaspol

Na stronie e-sklepu Gaspol znajdziesz zakładkę „Promocje”, a w niej listę produktów w obniżonych cenach. Wśród nich sprzęty przecenione nawet o 31% wartości. Aby nie przegapić żadnych promocji, możesz zapisać się do newslettera firmy i regularnie otrzymywać mailowo informacje o aktualnych zniżkach.

Jak otrzymać zniżki za kody rabatowe Gaspol

  1. Wybierz interesujący Cię kod rabatowy Gaspol na stronie Kupony.pl
  2. Kliknij „sprawdź kod” i skopiuj go do schowka
  3. Przejdź na stronę e-sklepu i wybierz produkty, których potrzebujesz
  4. Wklej kod rabatowy Gaspol w białe pole, poniżej listy Twoich zakupów
  5. Przejdź do finalizacji zamówienia

Oferta Gaspol

Sklep internetowy Gaspol oferuje klientom szeroki asortyment sprzętów gazowych, niezbędnych we współczesnym gospodarstwie domowym, a także tych przydatnych w ogrodzie czy pomocnych w pracach budowlanych. Wśród dostępnych kategorii znajdziemy m.in. kuchenki gazowe, podgrzewacze wody, agregaty, pompy CWU, parasole grzewcze, grille gazowe, nagrzewnice i wiele innych. Wszystkie produkty są dokładnie opisane i skatalogowane na stronie e-sklepu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje.

Obsługa klienta

Do dyspozycji klientów sklepu internetowego Gaspol są aż trzy numery telefonów kontaktowych:.22 530 00 80; 515 063 495; i 606 800 300.