Rabaty w Gazeta Wyborcza Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza

Pakiet Podstawowy za 9,95 zł miesięcznie

Wartość zniżki:
Pakiet Podstawowy za 9,95 zł miesięcznie

Ważne na:
✔️ 3 miesiące prenumeraty, potem 19,90 zł miesięcznie. Do odwołania ✔️ Wszyscy klienci
Twoje ulubione produkty w super cenach
Twoje ulubione produkty w super cenach Sprawdź aktualne promocje!
Gazeta Wyborcza

Pakiet Rodzinny za 14,95 zł miesięcznie

Wartość zniżki:
Pakiet Rodzinny za 14,95 zł miesięcznie

Ważne na:
✔️ pierwsze 3 miesiące, potem 29,90 zł miesięcznie. Do odwołania ✔️ Wszyscy klienci
Gazeta Wyborcza

Zainstaluj darmową aplikację Gazety Wyborczej

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja Gazety Wyborczej

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 20% na czasopisma przy zakupie 3szt
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
Buy 3 products and receive 15%
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
1000 ebooków i audiobooków

Informacje o Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza
4.2 z 5 gwiazdek 14 Oceny dla Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza to dziennik, który należy do grona najbardziej popularnych gazet czytanych przez Polaków. Dzięki Gazeta Wyborcza promocje możesz zaoszczędzić, a więc sprawdź tę propozycję.

Rabaty w Gazeta Wyborcza 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Gazeta Wyborcza
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Gazeta Wyborcza jest dziennikiem ukazującym się nieprzerwanie od roku 1989. Od początku redaktorem naczelnym dziennika jest Adam Michnik. Gazeta powstała jako efekt uzgodnień Okrągłego Stołu, na początku będąc organem prasowym Solidarności. Od początku swojego istnienia, Gazeta Wyborcza była związana z demokratycznymi przemianami zachodzącymi w Polsce. Z czasem przymiotnik Wyborcza miał zostać zniesiony, ale na tyle wrósł w świadomość czytelników, że zadecydowano o jego pozostawieniu. Działalność dziennikarzy Gazety Wyborczej niejednokrotnie przyczyniała się do ujawnienia licznych afer.

Promocyjne okazje Gazety Wyborczej

Gazeta Wyborcza może zostać prenumerowana w wersji papierowej, ale także elektronicznej. Dostęp do niektórych treści i artykułów jest limitowany. By to ograniczenie zdjąć, należy wykupić dostęp. Promocyjne oferty związane z prenumeratą obejmują nie tylko najniższą cenę, ale także gratisy, na przykład audiobooki. Po wykupieniu prenumeraty cyfrowej, zyskuje się również zniżki do wielu publikacji Publio na ich książki.

Gazeta Wyborcza kody rabatowe 

Serwis Kupony.pl umożliwia ci skorzystanie z Gazeta Wyborcza kody rabatowe. Aby to zrobić, wyszukaj ten dziennik w serwisie, a następnie przejrzyj ofertę promocji. Wystarczy, że klikniesz w wybraną przez siebie promocję, a zostaniesz do niej automatycznie przeniesiony i z pewnością uda ci się z niej skorzystać. Dzięki Gazeta Wyborcza kody rabatowe będziesz od razu wiedział o wszystkich najlepszych promocjach na treści sygnowane przez Gazetę Wyborczą.

Zasób Gazety Wyborczej

Gazeta Wyborcza posiada w swoim zasobie artykuły o tematyce politycznej, społecznej, edukacyjnej i rozrywkowej. W jej skład wchodzi weekendowy dodatek dla kobiet Wysokie Obcasy, a także liczne serwisy lokalne, skierowane do konkretnych społeczności. Dzięki temu ramach Gazety Wyborczej każdy znajdzie produkt skierowany do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, wejdź na serwis internetowy Gazety Wyborczej i skorzystaj z darmowego dostępu do wybranych publikacji. Dzięki temu wyrobisz sobie opinię. Produkt, jakim jest Gazeta Wyborcza, jest tworzony przez kilkudziesięciu dziennikarzy z doświadczeniem. Wedle danych z roku 2015 to właśnie Gazeta Wyborcza była najczęściej cytowanym medium w Polsce.

Wykupienie dostępu

Wykupienie dostępu do płatnych serwisów Gazety Wyborczej jest bardzo łatwe. Można w tym celu użyć przelewu, karty kredytowej, a nawet kodu SMS. Dodatkowo do wyboru jest kilka zróżnicowanych pakietów, które między sobą nie różnią się tylko ceną, ale także zawartością. Bardziej rozbudowane propozycje dotyczą również prenumeraty dodatku Ale Historia, czy Duży Format. W zależności od własnych zainteresowań, dobrać można najbardziej odpowiadający pakiet. Dostęp może zostać wykupiony na cały rok albo na bardziej ograniczony czas. Z propozycji korzystać można na własnym telefonie komórkowym, ale również dzięki czytnikowi e-booków.

Elektroniczna wersja gazety

Dziennik Gazeta Wyborcza w wersji elektronicznej jest przystosowany do obsługi poprzez czytniki e-booków. Dlatego nawigacja po całym wydaniu i poszukiwanie interesującego artykułu przebiega tak sprawnie. Warto skorzystać z tego udogodnienia, dzięki któremu lektura gazety może być możliwa w każdym miejscu. Po wykupieniu prenumeraty Piano, codziennie rano otrzymywać będziesz najświeższe wydania, wraz z doniesieniami z kraju i ze świata oraz z wszystkimi dodatkami.

Kontakt

Główna siedziba Gazety Wyborczej mieści się w Warszawie przy ulicy Czerskiej. Telefon do recepcji redakcji to 22 555 40 03. Można także napisać wiadomość na adres redakcja@wyborcza.pl. Można także skontaktować się z poszczególnymi działami gazety.