Rabaty w Generali Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Generali

Generali

Ubezpieczenie Życie i Zdrowie w Generali

Wartość zniżki:
Ubezpieczenie Życie i Zdrowie w Generali

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie Życie i Zdrowie ✔️ Wszyscy klienci
Generali

Tanie ubezpieczenie samochodu

Wartość zniżki:
Tanie ubezpieczenie samochodu

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie samochodu ✔️ Wszyscy klienci
Generali

Różne sposoby oszczędzania na emeryturę

Wartość zniżki:
Różne sposoby oszczędzania na emeryturę

Ważne na:
✔️ na oferty oszczędzania na emeryturę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Generali

Generali
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Generali

Ubezpieczenia w przystępnych cenach,  niższe składki i promocje Generali. Oszczędzaj od zaraz, wykorzystując kody rabatowe Generali.

Rabaty w Generali 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Generali Direct
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

O ubezpieczeniach Generali

Generali to istniejąca od ponad stu osiemdziesięciu pięciu lat grupa finansowo-ubezpieczeniowa. W Polsce działa od 1999 roku, nieprzerwanie zdobywając zaufanie klientów i stale pracując nad jakością oferowanych usług.

Promocje Generali

Promocje Generali różnią się w zależności od rodzaju ubezpieczenia, które wybierzesz. Im dłużej powierzasz firmie troskę o swoją teraźniejszość i przyszłość, tym korzystniejszą, spersonalizowaną ofertę otrzymasz. Specjalne promocje Generali są przygotowane także dla nowych klientów, więc jeśli jeszcze nie należysz do ich grona, nie trać czasu!

Kody rabatowe Generali – jak z nich skorzystać?

Jedną z opcji, by od ręki skorzystać z promocyjnej oferty Generali jest wykorzystanie kodów rabatowych. Zastanawiasz się jak płacić niższe stawki albo uzyskać rabat na pakiet ubezpieczeń? Świetnie trafiłeś! Kiedy dokonasz wyboru odpowiedniej dla Ciebie usługi, wprowadź treść kodu w pole „Kod promocyjny” i zatwierdź. Kod rabatowy Generali właśnie został wykorzystany, a Ty możesz poczuć się bezpieczniej i przy okazji zaoszczędzić. Ktoś mógłby powiedzieć: „Nie ma sensu oszczędzać na bezpieczeństwie”. Zgoda. Pamiętaj jednak, że taką możliwość oferuje Ci firma, która od lat buduje partnerskie, pełne zaufania relacje z klientami, bazując na bezcennym doświadczeniu. Naprawdę nie chcesz skorzystać?

Oferta Generali

Oferta Generali skierowana jest zarówno do klientów grupowych, jak i indywidualnych. Jeżeli myślisz o ubezpieczeniu domu, samochodu albo chcesz zabezpieczyć przyszłość swoją i bliskich, decydując się na korzystne ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie emerytalne, świetnie trafiłeś. Wybierasz się w podróż po Polsce? A może właśnie planujesz wyjazd zagraniczny i potrzebujesz okresowego ubezpieczenia turystycznego? W obydwu przypadkach powierzenie go Generali to doskonała decyzja. Grupa zapewni kompleksową ochronę Tobie i osobom dla Ciebie najważniejszym. Możesz mieć pewność, że będziecie w dobrych rękach. Profesjonaliści z Generali podpowiedzą Ci także, w jaki sposób zainwestować posiadany kapitał. Zaufaj im tak samo, jak miliony ludzi na całym świecie.

Czas i koszt dostawy

Po zapoznaniu się z ofertą zdecydowałeś się powierzyć kwestię ubezpieczenia specjalistom z Generali, ale nie wiesz, co dalej? Telefonicznie umów się na spotkanie z agentem, który wyjaśni Ci różnice między poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń i pomoże wybrać najbardziej korzystną opcję. Wariant, na który się zdecydujesz zacznie obowiązywać od momentu wskazanego w umowie, którą podpiszesz z Generali. Jedną z głównych zalet jest brak ukrytych kosztów – zawsze wiesz ile i za co płacisz.

Reklamacje i zwroty

Pamiętaj, że agent Generali nieustannie jest do Twojej dyspozycji. Po namyśle zdecydowałeś się wybrać inną ofertę i chcesz dowiedzieć się, jakich zmian można dokonać w obecnie obowiązującej umowie? Skontaktuj się z nim, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Porozmawiacie i wspólnie zastanowicie się nad najlepszym w danej sytuacji rozwiązaniem. Generali od niemal dwustu lat wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. W Twoim przypadku nie będzie inaczej.

Obsługa Klienta

Pracownicy Generali doskonale rozumieją, że decyzja o wyborze ubezpieczenia nie może być przypadkowa czy też podjęta pod presją czasu, a Ty możesz mieć wiele pytań, zanim postanowisz zaufać firmie i powierzyć jej opiekę nad tym, co dla Ciebie najważniejsze. To właśnie dlatego powstało Centrum Klienta Generali. Możliwe formy kontaktu to wykonanie telefonu pod numer 913 913 913 lub wysłanie wiadomości na adres mailowy centrumklienta@generali.pl Obowiązuje tylko jedna zasada: nie wstydź się zapytać.