Rabaty w Getin Bank Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Getin Bank

Getin Bank

Zainstaluj darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Getin Bank

Karty Debetowe Getin Bank

Wartość zniżki:
Karty Debetowe

Ważne na:
✔️ Karty Debetowe ✔️ Wszyscy klienci
Getin Bank

Konto oszczędnościowe 2,8%

Wartość zniżki:
Konto oszczędnościowe 2,8%

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty. Szczegóły bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Getin Bank

Getin Bank
4.3 z 5 gwiazdek 29 Oceny dla Getin Bank

Aktualne promocje Getin Bank. Tutaj znajdziesz najnowsze kody rabatowe i kupony promocyjne, dzięki którym skorzystasz z korzystnych opcji kredytowania dostępnych dla klientów Getin Bank. Wykorzystuj dostępne bony i ciesz się większymi możliwościami, jakie daje kredytowa oferta banku, takimi jak zakup nowego mieszkania lub samochodu, a także założenie własnej firmy.

Rabaty w Getin Bank 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Getin Bank i specjalne oferty!

Getin Bank to znana na rynku instytucja działająca w zakresie bankowości detalicznej, będąca częścią grupy Getin Noble Bank SA. Bank, który ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych, cieszy się dużą popularnością proponując korzystną ofertę bankowości oraz szybką i profesjonalną obsługę. W całej Polsce bank posiada ok 500 placówek własnych i franczyzowych, obsługując w nich ok 2, 2 mln klientów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak komunikacja mobilna oraz WWW, Getin Bank sprawnie dociera do każdego klienta, na bieżąco informując o swej ofercie oraz udzielając niezbędnych porad. Getin Bank oferuje również liczne promocje oraz kupony rabatowe, dzięki którym klienci mogą zystać dodatkowe prowizje, bonusy czy też upominki. Więcej o Getin Bank przeczytasz na Wikipedii

Kupony rabatowe Getin Bank oraz promocje

Getin Bank zyskał uznanie klientów oferując im nowoczesne rozwiązania oraz liczne rabaty i oferty specjalne. Na stronach banku oraz w jego oddziałach klienci mogą często otrzymać informacje o aktualnych promocjach Getin Bank. Getin Bank oferuje również liczne kupony rabatowe, które umożliwiają skorzystanie z usług na lepszych warunkach. Kupony rabatowe Get in Bank to dla wielu osób szansa na zakup nowego auta lub wymarzonego telewizora z korzystną opcją kredytowania, która nie rujnuje domowego budżetu. Bony i vouchery dostępne są zarówno dla starych jak i nowych klientów. Warto na bieżąco śledzić aktualne promocje Getin Bank i skorzystać z obniżonych rat zaciągniętego wcześniej kredytu lub otrzymać bonusy i gadżety za założenie konta lub skorzystanie z nowej usługi. Klienci, którzy skutecznie polecą usługi Getin Bank innym, mogą też liczyć na ciekawe premie i prowizje sięgające nawet 25%. W Getin Bank możesz liczyć na najlepsze rozwiązania, oparte na nowych technologiach, liczne bonusy oraz kompleksową obsługę. To te czynniki sprawiają, że Getin Bank niejednokrotnie staje się bankiem pierwszego wyboru i zyskuje zaufanie tysięcy klientów w całym kraju.

Jak skorzystać z kuponu rabatowego Getin Bank?

Listę aktualnych kuponów rabatowych Getin Bank znajdziesz na górze tej strony. Po odnalezieniu interesującego Cię kuponu, kliknij pole „Sprawdź promocję”, zostaniesz wtedy automatycznie przekierowany na stronę z ofertą. Aby skorzystać z promocji oferowanych przez Getin Bank należy dokładnie zapoznać się ze szczegółowym regulaminem akcji. W razie wątpliwości skonsultuj się z obsługą klienta banku.

Oferta Getin Bank

Getin Bank kupony rabatowe są dostępne dla większości usług z oferty. Getin Bank kieruje swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Każdy z sektorów może liczyć na korzystne warunki oraz możliwość skorzystania z kuponów rabatowych. Getin Bank proponuje kompleksową obsługę, w tym:

  • konta osobiste,
  • konta oszczędnościowe,
  • konta firmowe firmowe
  • lokaty,
  • kredyty
  • fundusze inwestycyjne
  • ubezpieczenia

Program Rekomendacyjny Getin Bank

Program Rekomendacyjny Getin Bank daje swoim klientom możliwość otrzymania premii pieniężnej w zamian za polecenie kredytu bądź konta firmowego. Korzyści płynące z Programu Rekomendacyjnego Getin Bank to:

  • 100 zł premii za skutecznie polecone konto
  • 25% prowizji pobranej z poleconego kredytu za skutecznie polecony kredyt
  • Nieograniczona łączna kwota premii jaką można zdobyć w Programie Rekomendacyjnym

Oferta kart kredytowych i debetowych Getin Bank

Getin Bank posiada szeroką ofertę kart kredytowych oraz debetowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Poniżej znajdziesz pełną listę proponowanych przez Getin Bank kart.

Korzystanie z usług  Getin Bank

Usługi Getin Bank są dostępne w placówkach oraz za pośrednictwem strony internetowej. W serwisie można wypełnić on-line odpowiedni formularz zamówienia usługi prowadzenia konta osobistego, lokaty lub udzielenia kredytu, podając swoje dane. Dokumenty do podpisania dostarczane są pod wskazany adres przesyłką kurierską. Dokumenty potwierdzające korzystanie z usługi Get in Bank są dostarczane do klientów przesyłką kurierską na koszt banku. Aby skorzytstać z usług banku możesz również udać się do jednej z placówek na terenie całego kraju.

Odstąpienie od umowy w Getin Bank

W przypadku wątpliwości co do wykonanej usługi każdy klient może odstąpić od umowy w formie pisemnej, telefonicznej lub elektronicznej. Każda reklamacja musi być rozstrzygnięta w ciągu 30 dni od daty jej zgłoszenia. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy znaleźć można na stronie internetowej banku.

Getin Bank w Social Media

Getin Bank to bank nowoczeny i w nowoczesny sposób dociera on do swoich klientów, również poprzez aktywny udział w mediach społecznościowych. Dołączając do grona fanów Getin Bank na Google+ będziesz na bieżąco z aktualną ofertą banku, zdobędziesz informacje o usługach oraz dowiesz się o najnowszych promocjach. Jeśli interesują Cię najnowsze spoty reklamowe banku, lub chcesz obejrzeć jak skorzystać usług Getin Bank zajrzyj na oficjalny profil na Youtube.

Obsługa Klienta w Get in Bank

Obsługa klienta jest dostępna telefonicznie oraz pod adresem e-mail. Konsultanci udzielają odpowiedzi na pytania klientów i wyjaśniają, w jaki sposób wykorzystać Get in Bank kupony rabatowe.