Rabaty w Gigant Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Gigant

Gigant

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
Dostawa inpost za 5zł przy zakupie 3 czasopism
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
30% na ebooki i audiobooki
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na ubrania damskie

Informacje o Gigant

Gigant
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Gigant

Gigant jest rajem dla melomanów oraz pasjonatów dobrej książki, naukowców, studentów oraz osób, które chcą szlifować swe językowe umiejętności. A to co je wyróżnia to stosunkowo niska cena.

Rabaty w Gigant 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Marketing Design Sp. z o.o.
Dembowskiego 4
02-784 Piaseczno

Sklep internetowy Gigant, działający na polskim rynku od 2001r, to miejsce stworzone dla osób które cieszy dobra muzyka, film, książki i zabawki. W ofercie Gigant.pl klienci znajdą ponad 6 milionów produktów z całego świata. To największy wybór muzyki i książek w Polsce. Oferuje produkty na tradycyjnych nośnikach takich jak CD, DVD, płyty winylowe, gry i zabawki czy książki w papierowych wydaniach oraz nowoczesne technologie w postaci plików cyfrowych mp3, audiobooków i tym podobne.

Promocje

Gigant promocje to największa atrakcja jaką jest w stanie zaproponować swoim klientom sklep internetowy Gigant. To wysokiej jakości płyty czy też książki które niedawno ujrzaly światło dzienne. To twórczości będące dziełem znanych i cenionych artystów na całym świecie, takich jak Tess Gerittsen czy Bob Dylan. Gigant promocje to idealna okazja dla osób ceniących sobie wyrafinowany styl, który jest w stanie zaprezentować sklep. Ponadto na swoim koncie Gigant promocje posiada wiele tysięcy miłośników czytelnictwa których grono nieustannie się powiększa. Co ciekawe, Gigant jest również idealną alternatywą na spędzenie miłego niedzielnego popołudnia w mieszkaniu w którym prym wiedzie niesamowita muzyka.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment

Tylko w Gigant.pl klienci znajdą ponad milion płyt z muzyką ze wszystkich zakątków świata oraz 4 miliony obcojęzycznych książek w tym beletrystyki, przewodników, poradników oraz książek naukowych. W tym zakresie Gigant.pl jest rajem dla melomanów oraz pasjonatów dobrej książki, naukowców, studentów oraz osób, które chcą szlifować swe językowe umiejętności. Firma ma również nadzieję, że w tak bogatej ofercie klienci trafia na coś, czego szukają bezskutecznie gdzie indziej, lub za cenę, jaka naprawdę zadowoli. Ambicją Gigant jest być sklepem łatwym w zakupach, bogatym w informacje i przyjaznym dla Klienta. Ten sklep tworzą ludzie, dla których kultura jest pasją. Chce ją wykonywać jak najlepiej i wierzy że  witryna będzie się klientowi podobać i będzie do niej często wracać. Gigant.pl jest też partnerem wielu kulturalnych przedsięwzięć. W ten sposób wychodzi z kulturą z wirtualnego świata do realu.

Dostawa

Każde zamówienie przed wysyłką podlega weryfikacji ze względu na poprawność adresu wysyłki, sposóbu realizacji, kosztów dostawy, przysługujących dla zamówienia rabatów i promocji, zawartości zamówienia, cen produktów i umieszczonych przez klienta uwag.Dostawę realizuje Poczta Polska lub firma kurierska DPD (d. Masterlink). Na całkowitą cenę przesyłki składają się następujące elementy: koszt nadania na podstawie cennika poczty lub firmy kurierskiej, koszt opakowania i adresowania, koszt pakowania. Koszty przesyłki nie są wyszczególnione na fakturze, są natomiast wliczane proporcjonalnie w ceny produktów. Jeżeli dostępność produktu nie wymaga sprawdzenia, termin realizacji zamówienia oznacza czas (podany w dniach roboczych), jaki upływa od momentu złożenia przez klienta zamówienia, do momentu wysyłki produktów. Na stronie każdego produktu zamieszczona jest informacja o minimalnym i średnim czasie jaki upływa od momentu złożenia zamówienia do wysyłki towarów

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00  droga elektroniczną, telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.