Rabaty w Google Play Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Google Play

Google Play

Karty upominkowe Google Play

Wartość zniżki:
super oferta

Ważne na:
✔️ Karty upominkowe ✔️ Wszyscy klienci
Google Play

Popularne aplikacje Google Play

Wartość zniżki:
Popularne aplikacje

Ważne na:
✔️ Popularne aplikacje ✔️ Wszyscy klienci
Google Play

30 dni muzyki za DARMO w Google Play

Wartość zniżki:
30 dni za DARMO

Ważne na:
✔️ muzyka ✔️ Wszyscy klienci
Google Play

Bezpłatne e-booki

Wartość zniżki:
Bezpłatne e-booki

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o Google Play

Google Play
4.1 z 5 gwiazdek 32 Oceny dla Google Play

Jeżeli chciałbyś znaleźć najnowszy Google Play kod promocyjny, trafiłeś w dobre miejsce. U nas znajdziesz najnowsze promocje i kody rabatowe do Google Play.

Rabaty w Google Play 4
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Google Play, bądź Android Market, jak kiedyś nazwa produktu funkcjonowała w przestrzeni internetowej to nic innego jak sklep internetowy, który jest własnością giganta o nazwie Google. Owy sklep to oferta zarówno darmowych, jak i płatnych aplikacji, gier, muzyki, książek oraz filmów i seriali telewizyjnych. Wszystkie funkcje sklepu dostępne są przy pomocy systemu operacyjnego Android. Google Play to kontynuacja usługi Google Music, która została uruchomiona 11 listopada 2011 roku. Przekształcenie w Android Market na Google Music miało miejsce 22 października, 2008 roku. Google Play rozpoczęło swoje funkcjonowanie 12 kwietnia 2012 na terenie Polski, udostępniając pełen pakiet usług dla użytkowników oraz developerów.

Google Play kod promocyjny i inne atrakcje

Usługa Google Play posiada cały czas aktywny zestaw promocji i zniżek, które pozwolą nam na uzyskanie róznych aplikacji, gier bądź innych produktów, w lepszych cenach. Oferowany w Google Play kod promocyjny wybierają sami developerzy konkretnych aplikacji, którzy dzięki niemu chcą zyskać większe zainteresowanie ich oprogramowaniem oraz przekonać do zakupu użytkowników z bardziej oszczędnym portfelem. W Google Play znajdziemy specjalny dział o nazwie "Promocje i rabaty" który jest naszym miejscem, w którym znajdziemy aktualny Google Play kod promocyjny proponowane przez różnych autorów poszczególnych aplikacji mobilnych.

Jak uzyskać Google Play promocje ?

Nic bardziej prostego. Wystarczy dokonać zakupu danej aplikacji w przystępnej w cenie, w okresie gdy trwają Google Play promocje. Jeśli załapiemy się na niższą cenę w momecie, kiedy oferowane są Google Play promocje przez autorów aplikacji, możemy cieszyć się udanym zakupem. W wypadku zniżek w Google Play, liczy się czas w którym dana promocja jest oferowana użytkownikom.

Co oferują aktualnie Google Play kody promocyjne?

Google Play to aktualnie największy market internetowy, oferujący różnego rodzaju Google Play kody promocyjne. W skład tego wszystkiego wchodzą głównie aplikacje przeznaczone na system operacyjny Android, wraz z grami, również przeznaczonymi na tą platformę. Oprócz tego znajdziemy wszelkie hity kinowe, telewizyjne, oraz muzyczne i bestsellery książkowe, które możemy kupić i przeglądać na naszym urządzeniu mobilnym.

Dostawa produktu w Google Play

Szybkość realizacji naszego zamówienia zależny jest jedynie od tego, jak szybkiej płatności dokonujemy. Jeśli korzystamy z przelewów w czasie rzeczywistym, nasza aplikacja pobierać się będzie chwilę po dokonaniu przez nas zakupu w Google Play.

Zwrot aplikacji, gier bądź innych produktów w Google Play

Zwroty w sklepie od Google są możliwe z paru punktów. Najbardziej popularnym jest ten, który mówi o nieautoryzowanym zakupie, bądź braku chęci zakupu danej aplikacji. W takich wypadkach,  nasza sprawa rozpatrywana jest szybko. Również jeśli nasz produkt nie spełnia naszych oczekiwań, lub nie został pobrany, mamy prawo żądać zwrotu kwoty od Google Play.

Obsługa klienta w sieci Google Play

Najszybszym i najlepszym rozwiązaniem w celu uzyskania pomocy, lub zwrotu za aplikacje pobrane z Google Play, jest skorzystanie z darmowej, Polskiej infolinii, czyli numeru 800 380 975, który dostępny jest w godzinach 9:00-17:00 (od poniedziałku do piątku)