Rabaty w Gothaer Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Gothaer

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Kody rabatowe w Zalando Lounge Do 75% rabatu na odzież damską
Kody rabatowe w Lendon
Kody rabatowe w Lendon Weź pożyczkę i zgarnij 50 zł na zakupy w Biedronce
Kody rabatowe w CUK
Kody rabatowe w CUK 50% zniżki na ochronę dzieci i młodzieży
Kody rabatowe w NetCredit
Kody rabatowe w NetCredit Weź darmową pożyczkę i wygraj laptopa lub tablet
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży

Informacje o Gothaer

Gothaer
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Gothaer

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. Zadbaj o to, co dla Ciebie najważniejsze. Sprawdź aktualne promocje Gothaer i wykorzystuj przygotowane przez nas kody rabatowe Gothaer. Po prostu – oszczędzaj. I czuj się bezpiecznie.

Rabaty w Gothaer 0
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres Centrala Gothaer TU S.A.
ul. Wołoska 22A
02-675 Warszawa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer istnieje na rynku od ponad 20 lat (wcześniej działało pod nazwą PTU S.A.). Od 2011 roku, po połączeniu z niemieckim koncernem Gothaer – jedną z największych firm ubezpieczeniowej w Europie, rozszerzyło swoją ofertę i obecnie świadczy

Promocje Gothaer

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer oferuje swoim klientom jedne z korzystniejszych wariantów cenowych na rynku. Informacje o okresowych rabatach znajdziesz na stronie internetowej. Pamiętaj, żeby regularnie zaglądać również do nas i na bieżąco sprawdzać aktualne kody rabatowe Gothaer. Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci oszczędzać, więc – zaufaj nam.

Kody rabatowe Gothaer – w jaki sposób możesz je wykorzystać

Część ubezpieczeń Gothaer możesz kupić online, w przypadku innych w pierwszej kolejności będziesz musiał skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta lub konsultantem. Jeśli wybrany przez Ciebie kod rabatowy Gothaer dotyczy oferty innej niż ta, którą możesz zamówić przez Internet, najlepszym wyjściem będzie poinformowanie pracownika Biura Obsługi lub konsultanta, że posiadasz aktualną zniżkę. W innym wypadku po prostu kliknij w znajdujący się na kodzie button „Sprawdź promocję”. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł zrealizować swój kod rabatowy Gothaer. Zamów interesujące Cię produkty, a treść kodu wpisz w przeznaczone do tego (specjalnie oznaczone i doskonale widoczne miejsce). Rabat zostanie naliczony automatycznie, a Ty będziesz mógł dokończyć finalizowanie transakcji. Wiesz co jest w tym wszystkim najważniejsze? Masz kompleksowe ubezpieczenie, a w Twojej kieszeni zostały pieniądze, które możesz przeznaczyć na inny cel.

Oferta Gothaer

W ofercie Towarzystwa Ubezpieczeniowego Gothaer znajdziesz kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe. Z łatwością ubezpieczysz swój samochód, dom lub mieszkanie, wykupisz ubezpieczenie turystyczne, rolne czy ubezpieczenie na życie. Firma świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Aby zapoznać się ze wszystkimi opcjami, jakie przygotowało dla Ciebie Towarzystwo Gothaer, odwiedź jego stronę internetową. Jeśli nie jesteś przekonany, który z oferowanych pakietów będzie w Twoim wypadku najbardziej korzystny, wpisz swoje dane kontaktowe do formularza i czekaj na telefon od konsultanta. Możesz również kliknąć ikonkę „Znajdź ubezpieczenie dla siebie” znajdującą się na stronie głównej i porównać określone warianty. Skorzystaj również z wirtualnego Poradnika Ubezpieczeniowego. Jesteśmy przekonani, że wybierzesz właściwie.

Czas i koszt dostawy

Jeśli decydujesz się na skorzystanie z oferty dostępnej online, każdy Twój krok rejestrowany jest w czasie rzeczywistym, a o wszystkich szczegółach zostaniesz poinformowany mailowo. Nie musisz wówczas ponosić kosztów dodatkowych związanych z ewentualną prowizją. W innym wypadku ubezpieczenie zaczyna obowiązywać w dniu podpisania umowy, a jego koszt uzależniony jest od zawartych w niej postanowień i pakietu, który wybrałeś.

Zwroty  i reklamacje

Formularz reklamacyjny znajdziesz na stronie internetowej w zakładce „Obsługa Online”. Musisz podać swoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail), zaznaczyć, czego dotyczy reklamacja, opisać ją, oraz wpisać numer polisy. Twoja reklamacja zostanie wysłana do Biura Obsługi. O przebiegu jej rozpatrzenia i kolejnych krokach zostaniesz poinformowany mailowo bądź telefonicznie.

Obsługa Klienta Gothaer

Na stronie internetowej gothaer.pl w zakładce „Kontakt” znajdziesz formularze online, za pośrednictwem których możesz skontaktować się działem Obsługi Klienta. Jeżeli natomiast szukasz informacji dotyczącej oferty, wystarczy że zostawisz swoje dane kontaktowe (imię, adres e-mail, numer telefonu oraz kod pocztowy). Konsultant Gothaer oddzwoni do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe, zapozna ze szczegółami dotyczącymi oferty i będzie cierpliwie odpowiadał na Twoje pytania.