Rabaty w Grawitacyjny Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Grawitacyjny

Grawitacyjny

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ przy zamówieniach powyżej 300 zł, przy przedpłacie ✔️ Wszyscy klienci
Grawitacyjny

6% kod rabatowy za zapis do newslettera

Wartość zniżki:
6%

Ważne na:
✔️ za zapis do newslettera ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze

Informacje o Grawitacyjny

Grawitacyjny
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Grawitacyjny

W sklepie internetowym Grawitacyjny miłośnicy dwóch kółek znajdą idealne dla siebie podzespoły. To również szeroką oferta promocji, które się zmieniają każdego dnia.

Rabaty w Grawitacyjny 2
Największy rabat w Grawitacyjny 6%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Grawitacyjny
ul. Załęska 98
35-322 Rzeszów

Sklep Grawitacyjny.pl specjalizuje sie w grawitacyjnych odmianach kolarstwa górskiego, jednak nie zabraknie również tradycyjnego sprzętu. Każdemu zainteresowanemu służy pomocą w wyborze sprzętu. Znajomość tematu jest poparta wieloletnim doświadczeniem, nie tylko jako sprzedawców, ale jako zapalonych rowerzystów i zawodników. Pracownicy łączą obowiązki  z pasją, a każdy dzień w pracy daje im ogromną satysfakcję. Każdą wolną chwilę starają się spędzać na rowerze, czy to na lokalnych trasach czy na zawodach zjazdowych, dlatego każdy z klientów ma okazję poznać nasz personel osobiście.

Promocje w sklepie Grawitacyjny

Amortyzatoey, klocki hamulcowe, kierownice? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, sklep proponuje liczne Grawitacyjny promocje. W tym celu powstała nawet specjalną zakładka znajdująca się na stronie internetowej. Już dzisiaj w niesamowicie niskiej cenie, dzięki wyprzedaży 50% kazdy miłośnik mostku zintegrowanego może je nabyć za 359 złotych. To zniewalająca cena, a dodatek tp brat bliźniak Straty-Duo przeznaczony do amortyzatorów dwupółkowych. Grawitacyjny promocje to również opony, pedały, przerzutki, siodełka a nawet śruby. Grawitacyjny promocje to idealna alternatywa dla osób, które bez wychodzenia z domu mogą sprawić sobie niesamowitą radość.

Nowości

Kolejna, równie atrakcyjna zakładka dzięki której każdy klient może natknąć się na różnego rodzaju nowości, począwszy od napinaczy łańcucha , a skończywszy na przerzutkach. Regularne odwiedzanie strony internetowej z pewnością nie będzie powodem przegapienia tak niesamowitej okazji.

Newsletter

Warto zapisać sie do Newslettera sklepu Grawitacyjny, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem.  To idealna okazja na otrzymywanie aktualnych promocji, a także obowiązujących wyprzedaży. Zapisanie się do niego nie sprawia najmniejszego problemu. Wystarczy tylko podać adres email.

Asortyment

Cele firmy to dostarczenie fachowej wiedzy i pomocy każdemu Klientowi. Obsługę stanowią nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale przede wszystkim- pasjonaci i ludzie czynnie uprawiający sport. Sport to  pasja, która nieustannie napędza pracowników do działania- podnoszenia jakości oferowanych usług, wychodzenia naprzeciw Klientom oraz ciągłego rozwoju osobistego. Asortyment sklepu to różnego rodzaju sprzęt rowerowy. Sprzedawane produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów, satysfakcję Klientów, a także profesjonalne serwisy gwarancyjne na terenie całej Polski. Grawitacyjny to sklep dla wymagających Klientów, przywiązujących wagę do marki i jakości.

Dostawa

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jest ona Produktu do odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

Reklamacja

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 506 141 018. Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną –  sklep@grawitacyjny.pl