Rabaty w Grepolis Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Grepolis

Grepolis

Weź udział w niesamowitej przygodzie w świecie antyku

Wartość zniżki:
darmowa gra "Grepolis"

Ważne na:
✔️ darmową grę przeglądarkową „Grepolis”. Zbuduj wspaniałe Cuda Świata i zostań najpotężniejszym władcą antycznej Grecji w "Grepolis". ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% na zakupy
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
15% rabatu na akcesoria

Informacje o Grepolis

Grepolis
4 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Grepolis

Zawsze marzyłeś aby być częścią mitologicznego greckiego miasta? Teraz możesz z grą Grepolis! My mamy dla Ciebie liczne promocje i rabaty, dzięki którym rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Rabaty w Grepolis 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres InnoGames GmbH
Friesenstraße 13
20097 Hamburg

Grepolis to doskonała gra internetowa, która skupia w sobie osoby, które doskonale sprawdzają się w budowaniu, tworzeniu i myśleniu strategicznym. Gra jest utworzona na bazie Plemion. Polega ona na tworzeniu wsi, podbijaniu sąsiednich wsi oraz tworzeniu sojuszy. Początkowo działała tylko na terenie Niemiec. Dziś natomiast przetłumaczona jest na 23 języki.

Jakie są promocje?

W grze Grepolis promocje zdarzają się tak samo często jak w innych grach, ponieważ właśnie w taki sposób najlepiej jest przyciągnąć niezdecydowanych klientów. Przede wszystkim bardzo często są udostępniane promocyjne ceny poszczególnych elementów, które są niezbędne w grze. Co jakiś czas w grze Grepolis promocje są takie, że np. rozdawane jest złoto, które posłuży do rozbudowy własnej wioski lub do odbicia innej. Wystarczy śledzić zarówno grę jak i profil na Facebooku poświęcony grze, żeby widzieć, kiedy Grepolis promocje udostępni.

Kody rabatowe Grepolis – jak zrealizować?

W grze Grepolis kody rabatowe również są udzielane. Wystarczy je w odpowiednim czasie wychwycić, żeby z nich skorzystać. Po zalogowaniu się wchodzi się na grę i w momencie, kiedy musimy coś zakupić, wpisujemy w odpowiednie miejsce kod, który automatycznie się wliczy w cenę, którą trzeba zapłacić. Obecnie Grepolis kody rabatowe oferuje w postaci 15% upustu na zakup poszczególnych rzeczy. Jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z grą, Grepolis kody rabatowe oferuje takie, że pierwsze zagranie jest całkowicie bezpłatne. Dopiero kolejne podejście do gry jest już z dodatkami.

Co się zdobywa w grze?

Ogólnie wszystko zależy od tego, co będzie gracz budował. Bez wątpienia jednak potrzebne są w tym celu surowce naturalne.  Zatem gracz musi zakupić trzy zasoby naturalne oraz jeden specjalny. Do surowców naturalnych zaliczają się srebrne monety, kamień oraz drewno zaś specjalnym zasobem jest Łaska Boska. To produkty, które pozwolą na budowanie kolejnych wsi, żeby można było zdobywać następne tereny i podbijać sąsiadów. Budowanie kolejnych wsi wymaga dodatkowych nakładów, dlatego trzeba je dokupywać lub korzystać z promocji, by jak najwięcej zyskać.

Kupowanie produktów – jak wygląda dostawa?

Wszystko, co dotyczy gry, dzieje się na samej grze lub przy pomocy e-maila. Zakupywane produkty czy przedmioty, które są potrzebne do gry, jest tylko wirtualne i otrzymuje się je wprowadzając specjalny kod, który pozwoli na uaktywnienie potrzebnej zakupionej rzeczy.

Kod nie działa.  Można go zwrócić?

Jeśli z jakiegoś powodu kody nie działają, należy napisać do firmy od której kupowało się poszczególne elementy, ponieważ niedziałający kod musi być zwrócony, gdyż oznacza to, że był już wykorzystany.

Pomoc w grze

W przypadku niejasności czy problemów, dobrze jest zajrzeć na forum poświęcone grze Grepolis, na którym znajdują się dosłownie wszystkie informacje, jakich można potrzebować do gry. Ponieważ Grepolis to gra, forum poświęcone jej w całości, będzie najlepszym miejscem do uzyskania informacji lub kupowania potrzebnych elementów.