Rabaty w Gruby Benek Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Gruby Benek

Informacje o Gruby Benek

Gruby Benek
4.6 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla Gruby Benek

Tylko u nas najnowsze Gruby Benek kody rabatowe, dzięki którym kupisz ulubione pizze jeszcze taniej! Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszych promocji, zniżek i kuponów rabatowych.

Rabaty w Gruby Benek 0
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Eurofood Construction Spółka akcyjna
Ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Jest to sieć pizzerii działająca w Polsce od 2005 roku. Aktualnie na zasadach franczyzy posiada prawie 50 placówek w całej Polsce. Mówią o sobie, że podają nieziemską pizzę gdyż z wyjątkowo duża ilością składników na dwóch rodzajach ciasta, jedno z nich jest puszyste (a więc grube jak Benek). Wszystkie pizze w nazwie mają słynnego Benka, co urozmaica zamawianie posiłku. Musimy się wczytać w menu gdyż nie ma utartych nazw dla poszczególnych dań. Pizze można zamówić poprzez Internet, co w dzisiejszych czasach jest dużym ułatwieniem, a dla wielu wielką zaletą. Dodatkowym atutem jest fakt, że zamówienie online również podaje przybliżony czas dostawy.

Kody rabatowe, zniżki, promocje

Pizzeria Gruby Benek kody rabatowe na zakup pizzy regularnie udostępnia w Internecie, w każdym miesiącu można taki kod uzyskać na różnych portalach. Zniżka zazwyczaj stanowi 10% wartości zamówienia.  Na stronie sieci możemy również znaleźć pizzerię, która nas interesuje i promocje, jakie są w niej aktualne. Sami możemy wybrać, z której chcemy skorzystać gdyż nie sumują się one. Dodatkowy sos gratis oraz druga pizza gratis to te, które pojawiają się najczęściej. Tym sposobem możliwe, że uda nam się zamówić najtańszą pizze w mieście. Dzięki zapisaniu się do newslettera każdy otrzyma do swojej skrzynki mailowej najświeższe informacje dotyczące pizzerii, a przede wszystkim będzie informowany o promocjach, zniżki Gruby Benek i specjalne oferty.

Jak zrealizuję kod rabatowy Gruby Benek

Kod rabatowy Gruby Benek  należy podać podczas zamawiania pizzy, jeśli mamy wątpliwości możemy dopytać obsługę pizzerii.

Menu

Na stronach pizzerii przede wszystkim królują pizze, które możemy wybrać na jednym z dwóch ciast w kilku różnych rozmiarach (zależnie od miasta menu może się różnić). Dużym atutem Grubego Benka jest fakt, że nie żałuje składników. Na pizzy zawsze jest dużo smakołyków, a nie tylko suche ciasto. Pizze są kolorowe z dużą ilością mięsa, warzyw, serów oraz innych czasami może zaskakujących składników. W menu są również makarony, tortille, zestawy z grilla, sałatki, więc posilić się może nie tylko miłośnik włoskiej kuchni. Każda z pizzerii ma nieco inne menu. Zawsze jednak jest ono jasne i przejrzyste. Doskonale opisane dania pozwalają na spokojne zastanowienie się, na co ma się ochotę i wybór najlepszej opcji.

Dowóz

W Grubym Benku istnieje możliwość dowozu naszego jedzenia, zazwyczaj zamówienia są realizowane szybko z dużą dbałością o szczegóły. Koszty dowozu od 10 zł.

Zwrot

Można reklamować pizze jeśli jest niezgodna z zamówieniem od razu po dowozie.

Kontakt

Kontakt z pizzerią jest najłatwiejszy poprzez stronę internetową, gdzie znajdziemy informację na temat lokali, ich dokładny adres, a także załączoną mapkę ze wskazówkami dojazdu. Na stronie istnieje również możliwość przedstawienia swojej opinii na temat zamówienia, które złożyliśmy, ale także możemy ogólnie komentować sieć pizzerii z najtańszą pizzą w mieście (a właściwie w wielu miastach). Podane są dokładne dane teleadresowe do każdego z kilkudziesięciu lokali w całej Polsce. Dzięki temu możemy się w razie wątpliwość z realizacją zniżki Gruby Benek zgłosić do najbliższego nam lokalu.