Rabaty w Grycan Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Grycan

Grycan

Bestsellery w super cenach

Wartość zniżki:
Bestsellery w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro Back to school - obuwie w super cenach
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso Rabat 15% na SodaStream

Informacje o Grycan

Grycan
3.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Grycan

Kto nie lubi lodów? A kto nie lubi lodów w wyjątkowo niskich cenach? Na to pytanie odpowiada firma Grycan, która oprócz rodzinnych tradycji oferuje również pyszne lody w doskonałych cenach! Sprawdź aktualne promocje!

Rabaty w Grycan 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 21.09.2020
Adres Grycan
Majdan 88D
05-462 Wiązowna

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży producentów lodów jest Grycan – lody od pokoleń. Firma została założona w 2004 roku wprowadzając na rynek swoje autorskie lody: Grycan. Pierwsza lodziarnia została otworzona w Warszawie, przy ulicy Puławskiej. Następnie zaczęto otwierać kolejne lodziarnie w znaczących galeriach handlowych. Firma Grycan – lody od pokoleń działa na rynku już od ośmiu lat, a jej wyroby można kupić w największych miastach w całym kraju.  Sprzedaż jest prowadzona zarówno na miejscu, jak i na wynos.

Promocje

Firma Grycan – lody od pokoleń realizuje skuteczną politykę na promocje Grycan, będąc przykładem producenta, przyjaznego klientom. Obecnie są realizowane dwie  promocje Grycan: „ NAPÓJ LUB KOKTAJL GRATIS” oraz „KAWA GRATIS”. Zasady działania programów są proste:

  1. Każdy uczestnik programu otrzymuje Kartę uczestnictwa i kody rabatowe Grycan w programie przy zakupie pierwszego produktu objętego programem
  2. Osobna jest karta do programu NAPÓJ LUB KOKTAJL GRATIS – 12 pieczątek
  3. Osobna karta do programu: KAWA GRATIS - 8 pieczątek
  4. Po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek klient otrzymuje napój lub koktajl gratis występujący w cenie regularnej 7,90 PLN za udział w programie NAPÓJ LUB KAWA GRATIS, lub jedną kawę w cenie do 9.9 w programie KAWA GRATIS.

Programy lojalnościowe: „KAWA LUB NAPÓJ GRATIS” oraz „KAWA GRATIS” obowiązują we wszystkich lodziarniach działających pod marką „ GRYCAN – lody od pokoleń”. Można uzyskać również ciekawe kody rabatowe Grycan.

Procesem reklamacyjnym objęty jest przebieg programu. Reklamacje należy zgłaszać w formie pisemnej na adres Organizatora, a rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji w formie określonej regulaminem.

Asortyment

Asortyment lodziarni to sama rozkosz dla kubków smakowych klientów. Możemy tutaj znaleźć i desery lodowe czekoladowe, truskawkowe, waniliowe, Orzechowe kielichy, Kawowe poematy,, wakacyjne melodie, Malinową nutę, Miętową muzykę oraz wiele innych. Do tego musy, napoje, koktajle, herbaty, smoothie, czekolady oraz kawy. Co ciekawe w szerokiej ofercie lodów mam także lody tradycyjne oparte na rodzinnej tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, które można zakupić w korzystnej cenie wykorzystując kod rabatowy Grycan.

Obsługa klienta

Kontakt z firmą Gryca – lody od pokoleń:

Tel: +48 (22) 780 32 70

Lody firmy Grycan – lody od pokoleń można zakupić jedynie z firmowych lodziarniach, a obsługa profesjonalna klientów jest zagwarantowana przez profesjonalną obsługę gwarantującą najmilszą atmosferę dla wszystkich, którzy postanowili dla chwili lodowej rozkoszy na chwilę się zatrzymać. A dla klientów, którzy z pewnością wrócą do lodziarni czekają zgodnie z prowadzoną ofertą specjalną programy lojalnościowe.