Rabaty w Hapi Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Hapi

Hapi

Hapipożyczka do 15.000 zł

Wartość zniżki:
Hapipożyczka do 15.000 zł

Ważne na:
✔️ na pożyczkę od 800 do 25.000 zł. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci
Hapi

Nowy pakiet medyczny HapiZdrowie!

Wartość zniżki:
Nowy pakiet medyczny HapiZdrowie!

Ważne na:
✔️ na dedykowany Program Opieki Medycznej – hapizdrowie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Hapi

Hapi
4.8 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Hapi

Hapi umożliwia szybką pożyczkę gotówkową, dostępną od ręki w prosty i bezpieczny sposób. Na stronie Kupony.pl znajdziesz kody rabatowe Hapi i wszystkie aktualne zniżki.

Rabaty w Hapi 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres IPF Polska Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

O ofercie HapiPOżyczka

Firma IPF, której częścią jest Hapi jest międzynarodową firmą pożyczkową ze 130-letnią tradycją działalności. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 2009. Polityka firmy opiera się na ludzkim podejściu do pieniędzy i długotrwałych, pozytywnych relacjach z klientami. Hapi oferuje szybkie pożyczki na dowolny cel.

Promocje Hapi

W zależności od długości umowy, klient może wnioskować o wakacje od raty (przesunięcie terminu spłaty pożyczki, nawet czterokrotnie.

Kody rabatowe Hapi

W Kupony.pl znajdziesz kody rabatowe Hapi, pozwalające obniżyć oprocentowanie Twojej pożyczki.

Jak zrealizuję kod rabatowy Hapi?

  1. Wyszukaj na Kupony.pl kod rabatowy Hapi i skopiuj go
  2. Wejdź na stronę Hapi i wklej kod w odpowiednie pole w formularzu wniosku
  3. Zatwierdź kod rabatowy Hapi

Oferta Hapi

Hapi Pożyczka oferuje proste i szybkie pożyczki na dowolny cel. Wymagany jest wyłącznie stały dochód, pełnoletniość, oraz dostęp do telefonu komórkowego. Firma Hapi udziela pożyczek na kwoty od 1500 do 7500 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Wystarczy złożyć formularz online – po pozytywnej weryfikacji, pieniądze natychmiast zostanę przelane na podany numer konta.

Zamówienie

Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek na stronie Hapi. W ciągu kilku minut nastąpi weryfikacja wnioskodawcy i zapadnie decyzja, dotycząca przyznania kredytu. Kolejnym krokiem będzie potwierdzenie rachunku bankowego przez wysłanie symbolicznej złotówki na konto Hapi. Ten koszt  jest automatycznie zwracany natychmiast po finalizacji pożyczki.

Rezygnacja

Klient może bez podania przyczyn odstąpić od Umowy w terminie maksymalnie 14 dni od dnia zawarcia Umowy doręczając osobiście lub przez pełnomocnika wypełniony Formularz odstąpienia od Umowy do Pożyczkodawcy albo przesyłając go listem poleconym na adres siedziby Pożyczkodawcy. Formularz jest dołączony do Umowy. Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od Umowy nie korzystając z załączonego Formularza. W przypadku, gdy Klient otrzymał podpisany egzemplarz Umowy po dniu zawarcia Umowy termin 14 dni do odstąpienia od Umowy liczy się od dnia otrzymania podpisanego egzemplarza Umowy. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od Umowy, Umowę uznaje się za niezawartą, a Klient jest zobowiązany niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 30 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, zwrócić Pożyczkodawcy całą Całkowitą kwotę pożyczki wypłaconą mu na podstawie Umowy.

Obsługa klienta

Kontakt z Hapi możliwy jest za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej.