Łącznie 1 ocen

Hera Kod Rabatowy

Hera Screenshot
Hera Logo

70% Kupon

Do 70% rabatu w outlecie
ważny do do odwołania

  • ważne na wybrane produkty
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 36 razy

Oferty Hera

„Nie przegap już żadnej promocji Hera“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Hera

Alle Suchbegriffe anzeigen

Hera to marka z tradycją – firma działa na rynku już od 1989 roku, zatem całkiem niedawno świętowała swoje dwudziestopięciolecie. Od kilkudziesięciu lat Hera prowadzona jest przez kobietę o ogromnej pasji i zaangażowaniu – Helenę Widlińską, która jest jednocześnie główną projektantką w swej firmie. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w mieście, w którym moda zyskuje coraz większe znaczenie – mowa oczywiście o Łodzi. Warto jednocześnie wspomnieć, że marka posiada kilka salonów sprzedaży, co zdecydowanie powinno ułatwiać zakupy wszystkim zainteresowanym klientkom. Salony znajdują się w największych miastach w Polsce – panie mogą zaopatrzyć się w produkty marki zarówno w Łodzi jak i w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Lublinie czy Wrocławiu. Asortyment z outletu jest udostępniany klientkom wyłącznie w siedzibie firmy w Łodzi.

Firma skupia się na rynku krajowym, choć jej asortyment zdecydowanie dorównuje poziomem innym europejskim markom. Hera oferuje swym klientkom głównie spódnice, sukienki, a także stylowe żakiety czy płaszcze.

Hera: promocje, na które warto zwrócić uwagę

Każda klientka czeka na promocję swojego ulubionego asortymentu; w przypadku odzieży marki Hera promocje dodatkowo zachęcają do zakupu wymarzonego modelu sukienki czy żakietu.

Firma proponuje swym klientkom zakup odzieży z outletu – jest to pełnowartościowy asortyment, a obniżka cen jest spowodowana końcówką kolekcji. To atrakcyjna oferta, z której z całą pewnością skorzystają panie uwielbiające korzystanie z rabatów. Warto zaznaczyć, że w przypadku marki Hera promocje wyglądają trochę inaczej niż w innych sklepach; nie ma narzuconych odgórnych kodów rabatowych – każdy produkt jest przeceniany osobno. Firma nie prowadzi jednocześnie newslettera; oprócz odzieży wystawionej w outlecie marka nie oferuje żadnych innych promocji, głównie ze względu na wysoką jakość asortymentu i unikalność produktów w skali kraju.

Co znajdę w asortymencie marki Hera?

Na samym początku warto zaznaczyć, że grupą docelową łódzkiej firmy są kobiety, które doskonale wiedzą, czego poszukują, a w odzieży cenią przede wszystkim wysoką jakość materiału, doskonale dopasowany krój, ekskluzywność i elegancję. Hera oferuje swym klientkom odzież zaprojektowaną z myślą o aktualnym sezonie; w produktach marki, niezależnie od pory roku, króluje minimalizm i ponadczasowa elegancja. Asortyment sklepu przypadnie do gustu paniom, które nie przepadają za wzorzystymi tkaninami; większość sukienek, żakietów, spódnic czy bluzek zostało wyprodukowanych w jednolitych, nasyconych barwach idealnie pasujących do każdej okazji. Potencjalne klientki, które są zainteresowane zakupami w sklepie, muszą jedynie wejść na jego stronę internetową, wybrać odpowiadającą im wymaganiom zakładkę (aktualna kolekcja lub outlet); odzież podzielona jest według ogólnych kategorii (sukienki, spódnice, itd.).

Dostawa od Hera

W przypadku marki Hera dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DHL. Czas dostawy zależy od wybranej przez klientkę płatności; w przypadku przedpłaty na konto firmy wysyłka towaru odbywa się dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto, co ma oczywiście wpływ na czas dostawy. Klientka, która zdecyduje się na płatność przy odbiorze, może spodziewać się paczki nieco szybciej – wysyłka odbywa się natychmiast po zaznaczeniu przez nią odpowiedniej opcji na stronie sklepu internetowego. Koszt dostawy można sprawdzić w ogólnym cenniku DHL.

Zwroty i reklamacje

Hera umożliwia swym klientkom zwrot towaru – odesłanie zakupionego produktu jest możliwe w ciągu siedmiu dni, wyrób musi mieć jednak zachowaną, nienaruszoną plombę i brak znamion użytkowania. Zwrot odbywa się na koszt klientki; pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na jej konto w ciągu czterech dni od otrzymania zwrotu przez firmę.

Jak skontaktować się z firmą?

Z firmą można skontaktować się telefonicznie (609 995 586, 603 573 976), za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku