Rabaty w Hobby House Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Hobby House

Hobby House

Akcesoria turystyczne w super cenach

Wartość zniżki:
Akcesoria turystyczne w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face
43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-Sporting
Kody rabatowe w E-Sporting
5% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
20% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w MMSport
Kody rabatowe w MMSport
5% kod rabatowy na wszystkie nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Eastend
Kody rabatowe w Eastend
Do 80 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Zimowy Cashback Sony do 2000 zł
Kody rabatowe w Puma
Kody rabatowe w Puma
Do 50% rabatu na PUMA

Informacje o Hobby House

Hobby House
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Hobby House

HOBBYHOUSE.PL oferuje sprzęt turystyczny, rekreacyjny oraz akcesoria ułatwiające codzienność, które są połączeniem ogromnej pasji do aktywnego wypoczynku i promocyjnych cen.

Rabaty w Hobby House 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.01.2021
Adres HOBBYHOUSE.PL
Sielankowa 13A
04-879 Warszawa

HOBBYHOUSE.PL oferuje głównie sprzęt turystyczny, rekreacyjny oraz akcesoria ułatwiające codzienność. Firma powstała z pasji do aktywnego wypoczynku i szukania praktycznych rozwiązań w życiu codziennym. Jej misją jest dostarczanie użytecznych przedmiotów, które pomogą przyjemnie spędzić wolny czas lub zorganizować tego czasu więcej. Hobby house proponuje duży wybór nowoczesnych latarek diodowych firm Tiross, Brighter i Bailong, noży turystycznych i myśliwskich marek Kandar i Mora oraz lupy, lornetki, celowniki do wiatrówek firm Kandar, Baigish, Berkut i Galileo.

Hobby House Promocje dla aktywnych

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, wędkarzy czy różnego rodzaju sportów, firma stworzyła Hobby house promocje, tworząc ku temu specjalna zakładkę. To idealna okazja na pasjonatów którzy w przystępnej cenie pragną kupić kapelusz wędkarski czy drut ogrodniczy. To akcesoria które z pewnością ułatwia życie każdemu klientowi. Hobby house promocje proponuje również rabaty na zestaw koszy który umili wolny czas w garażu. Niezbędna w każdej kuchni jest także ostrzałka do noży, a dzięki promocji kosztuje jedynie 9,99 zł.

Newsletter

Newsletter to sposób, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. W sklepie Hobby house oprócz otrzymywania wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, klient za zapisanie się do newslettera sklepu może otrzymać rabat. Procedura jest bardzo prosta, a jedynym jej wymaganiem jest podanie adresu e-mail.

Asortyment sklepu internetowego

HobbyHouse.pl to sklep internetowy i hurtownia wielobranżowa w jednym miejscu, gdzie klient znajdzie zadowolenie i zrobi sprawnie bezpieczne zakupy. Firma powstała w 2008 roku z pasji założycieli do aktywnego spędzania wolnego czasu i to właśnie zostało ich misją. Chcą dostarczać klientom ciekawe i praktyczne produkty, które pomogą aktywnie spędzać urlopy, weekendy lub chociaż codzienne popołudnia. Firma stawia na produkty, dzięki którym klienci odzyskają czas na przyjemności i częściej będą cieszyć się swoimi pasjami.

Dostawa do domu

Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez poinformowanie Sklepu o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować drogą elektroniczną – hobbyhouse@hobbyhouse.pl Jakiekolwiek odpowiedzi może również uzyskać poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej Hobby house w zakładce Kontakt.