Rabaty w Holidaycars.com Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Holidaycars.com

Podobne oferty

Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Hotels.com
Kody rabatowe w Hotels.com 10% kod rabatowy po zapisie do newslettera
Kody rabatowe w McParking
Kody rabatowe w McParking McParking
Kody rabatowe w Happycar
Kody rabatowe w Happycar 40 zł rabatu dla nowych klientów
Kody rabatowe w PKP Intercity
Kody rabatowe w PKP Intercity Zabierz rower w podróż za 1 zł
Kody rabatowe w Fru
Kody rabatowe w Fru Loty z Polski do Europy od 69 zł
Kody rabatowe w Vacansoleil
Kody rabatowe w Vacansoleil Last Minute: nawet do 50% rabatu
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty Karta Roczna ze zniżką 30 zł

Informacje o Holidaycars.com

Holidaycars.com
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Holidaycars.com

Holidaycars.com od wielu lat proponuje klientom wysokiej jakości usługi, a dowodem na to jest zadowolenie i zaufanie klientów. Ponadto każdy klient, niezależnie od kraju pochodzenia, może skorzystać z atrakcyjnych cen, które każdego dnia opatrzone są promocjami.

Rabaty w Holidaycars.com 0
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres Holidaycars.com
Chemin d Entre-Vigne 6
1169 Yens

W serwisie holidaycars.com porównywane są  wszystkie dostępne wypożyczalnie samochodów w każdym mieście, abyś zawsze mógł znaleźć samochód, który najlepiej odpowiada potrzebom klientów. Klient może zarezerwować samochód bezpiecznie przed wyjazdem, aby uniknąć później niemiłych niespodzianek. To niesamowita oferta, a dowodem niezwykłej popularności jest zaufanie tysięcy klientów, którzy wybrali takową formę transportu. Dzięki zainteresowaniu klientów firma nieustanne urozmaica swoją dotychczasową ofertę proponując przy tym Holidaycars.com promocje.

Holidaycars.com Promocje na wypożyczenie samochodu

Ciesząca się duża popularnością firma Holidaycars.com proponuje swoim klientom promocje, dzięki którym wycieczka po Polsce czy za granicę stanie się jeszcze tańsza. Oferowana porównywarka jest niesamowitą alternatywą dla osób pragnących wybrać się na wakacje jak najmniejszym kosztem. Holidaycars.com promocje to również okazja wypożyczenia samochodu bez wychodzenia z domu i załatwiania zbędnych formalności. Prostota i funkcjonalność to słowa, które idealnie odzwierciedlają strukturę działania firmy.

Bezpieczna podróż

Każda usługa objęta jest ubezpieczeniem Auto-Casco (AC), Odpowiedzialność Cywilna (OC) i Ubezpieczenie od kradzieży. W niektórych krajach OC i AC są określane jako Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej lub Ubezpieczenie od kosztów szkód i napraw. Odpowiedzialność osobista (Excess) jest to dodatkowa kwota obciążająca ubezpieczonego w razie wypadku, uszkodzenia, kradzieży lub utraty kluczyków do samochodu. Kwota ta jest zróżnicowana i zależy od rodzaju pojazdu, lokalizacji i kraju.

Odbiór samochodu

Na kuponie wynajmu samochodu będą podane szczegóły gdzie odebrać pojazd. Kupon zostanie wysłany do klienta pocztą elektroniczną zaraz po uiszczeniu opłaty i zmianie statusu na "Akceptuj". Jeśli klient otrzymał uszkodzony samochód, powinien sie upewnić, że dostawca został o tym powiadomiony i, że wszelkie usterki zostały odnotowane w umowie wynajmu.

Zero ryzyka

Klient może skorzystać ze stawek wynajmu all-inclusive z gwarancją najlepszej ceny, aby nigdy nie płacił więcej niż trzeba. Gwarancja  „Zero ryzyka” zapewnia 100% zwrot różnicy w cenie i gwarantuje beztroskie doświadczenie wynajmu samochodu. To interesująca propozycja, którą chwalą sobie tysiące klientów korzystających z Holidaycars.com.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności klient może skontaktować się 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu z działem obsługi klienta przez telefon, e-mail i czat na żywo w swoim własnym języku. W związku z trudnościami, klient może poprosić firmę o darmową wycenę.