Rabaty w Hostelbookers Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Hostelbookers

Hostelbookers

Tani hostel w Londynie

Wartość zniżki:
Tani hostel w Londynie

Ważne na:
✔️ n ahostel w Londynie ✔️ Wszyscy klienci
Hostelbookers

Tanie hostele w Amsterdamie

Wartość zniżki:
Tanie hostele w Amsterdamie

Ważne na:
✔️ na hostele w Amsterdamie ✔️ Wszyscy klienci
Hostelbookers

Hostele i hotele w super cenach

Wartość zniżki:
Hostele i hotele w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Hostelbookers

Hostelbookers
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Hostelbookers

Poznanie świata, przygoda z podróżą w atrakcyjnie niskiej cenie to propozycja od Hostebookers promocje, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów pochodzących z różnych zakątków świata – nawet tych bardzo odległych.

Rabaty w Hostelbookers 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Hostelworld.com Limited
High Holborn House, High Holborn 52-54
WC1V 6RL Londyn

Hostelworld Group jest wiodącą globalną platformą rezerwacji hosteli z Hostelworld, Hostelbookers i Hostels.com  działającej w 19 różnych językach. Łączenie młodych turystów z hosteli na całym świecie, sprawiło że Hostelworld posiada ponad osiem milionów recenzji całej 33.000 obiektów w ponad 170 krajach. Klienci Hostelworld nie tylko pragną doświadczenia niesamowitych atrakcji i chcą być w samym centrum wydarzeń. Chcą przede wszystkim poznać  świat, i to charakter społeczny hosteli ułatwia ich przygody z podróżą. Hostelworld stał się wiodącą marką hostel ukierunkowana wśród grupy docelowej w której 90% osób jest w wieku poniżej 35 lat. Hostelworld Grupa weszła na giełdę w listopadzie 2015 roku, stając się członkiem głównej giełdy  Londynu i Dublina. Z siedzibą w Dublinie, Hostelworld posiada biura na całym świecie w Londynie, Szanghaju, Sydney i Seulu, a niedawno został nagrodzony za najlepszą pracy do 2016 roku przez Great Place to Work Institute. W maju 2015 Hostelworld przeszedł globalnego rebrandingu  i rozpoczął wprowadzanie klientów w sercu wszystkiego czego dokonuje.

Promocje

Każdy klient nie może przegapić również Hostelbookers promocje, które są niesamowitą okazja aby zaoszczędzić pieniądze. Obejmuje ona na przykład  wyprzedaż, tym razem na gorący okres wakacyjny. W nowej promocji klient może zarezerwować noclegi w hostelach nawet o 40% taniej. To jednak nie wszystko. Śledząc na bieżąco stronę internetową Hostelbookers promocje klient może trafić na rabaty sięgające nawet wartości 60%. Pełna rocznica firmy to również idealna okazja to zdobycia cennych nagród. . W ramach obchodów ósmych urodzin, jeden szczęśliwy klient miał okazję wygrać wycieczkę dla dwóch osób do ośmiu wybranych przez siebie miast – mógł otrzymać przy tym także 2 000 funtów na drobne wydatki. Dla klientów to kolejna wspaniała szansa na skorzystanie z darmowego pobytu w hostelach i tanich hotelach.

Co oferuje Hostelbookers?

Hostebookers to idealna alternatywa dla osób, które pragną zwiedzić niezwykle zakątki Europy, Ameryki czy Azji, a przy tym dobrze się bawić. Oferuje hostele, które wyróżniają się przede wszystkim komfortem oraz bogatym wyposażeniem. Wisienkę na torcie stanowią Hostebookers promocje,  które proponują klientom niskie ceny. W trosce o dobro oraz zadowolenie klienta, firma stale oferuje szereg atrakcji.

W jaki sposób zarezerwować prywatny pokój?

W przeciwieństwie do rezerwowania łóżka we wspólnym pokoju, aby zarezerwować prywatny pokój, należy wziąć pod uwagę wszystkie łóżka w tym pokoju. Jeżeli na przykład klienci podróżują sami ale chcieliby wynająć prywatny pokój dwuosobowy, należy przy rezerwowaniu na stronie wybrać opcję obejmującą dwie osoby. Podane ceny na stronie internetowej odnoszą się do pokoju  za noc.

Anulowanie rezerwacji

Klienci mogą anulować rezerwację za darmo najpóźniej na 3 dni przed przyjazdem. Następnie obiekt noclegowy nałoży opłatę w wysokości do maksymalnie kosztu jednej nocy rezerwacji, z wyjątkiem gdy określono inaczej w warunkach miejsca zakwaterowania. Wpłacone kaucje są bezzwrotne.

Kontakt

Klient może skontaktować się z działem.obsługi klienta o każdej porze – dział czynny się siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania może zadzwonić na numer +353 (0) 1 5245800 lub za pośrednictwem drogi elektronicznej - customerservice@hostelbookers.com.