Rabaty w Hrs Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Hrs

Hrs

50% rabatu na rezerwację wybranych hoteli

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane hotele ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Kody rabatowe w Majaland Kownaty
Karta roczna za 199.90zł

Informacje o Hrs

Hrs
3.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Hrs

Hrs  jest skrótem, którym posługuje się nowoczesny portal hotelowy Hotel Reservation Service znany na całym świecie. A tu znajdziesz najaktualniejsze promocje i kody rabatowe do wykorzystania na tym portalu. Skorzystaj ze zniżki nawet do 70% taniej rezerwując pokoju czy apartament.

Rabaty w Hrs 1
Największy rabat w Hrs 50%
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres HRS – HOTEL RESERVATION SERVICE Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa

Hrs to skrót od Hotel Reservation Service. Jest to działająca na europejskim i światowym rynku firma od początku lat 70-tych. Obecnie jest liderem w kategorii portali hotelowych. HRS prowadzi elektroniczny system rezerwacji hotelowej, z którego mogą skorzystać zarówno osoby podróżujące prywatnie, jak i służbowo. W internetowym systemie możesz odnaleźć informacje o ponad 250 000 hotelach na całym świecie. Za pośrednictwem systemu możesz dokonywać rezerwacji w wybranym przez siebie miejscu i hotelu. Główna strona internetowa oferuje możliwość skorzystania z 32 różnych wersji językowych. O wysokiej jakości świadczonych przez Hrs usług może świadczyć fakt, że od lat zdobywa prestiżowe nagrody w branży podróżniczej i hotelarskiej. Do tego oferuje swym klientom atrakcyjne kody rabatowe Hrs, dzięki którym możesz o wiele taniej dokonać rezerwacji w wybranym hotelu.

Kupony rabatowe Hrs, promocje i okazyjne zakupy

Ogromnym atutem Hrs jest fakt, że często firma oferuje klientom liczne promocje Hrs. Dzięki nim możesz dokonać rezerwacji w wybranym miejscu nawet z kilkunastoprocentową obniżką ceny. Do tego w sieci możesz odnaleźć atrakcyjne Hrs kupony rabatowe oraz zniżkowe kody rabatowe Hrs, dzięki którym podróżowanie i nocowanie będą o wiele tańsze dla Ciebie niż zazwyczaj.

Rezerwacje w Hrs

Strona internetowa firmy Hrs jest niezwykle przejrzysta. Wystarczy jedynie w głównym panelu wybrać czas podróży, miejsce, wybrać rodzaj hotelu oraz pokoju, by po chwili otrzymać pełną ofertę dla danego miejsca. Wtedy właśnie możesz zrealizować Hrs kupony rabatowe.

Jak zrealizuję kupon rabatowy Hrs?

Aktualna informacja odnośnie bieżącej oferty promocyjnej Hrs oraz tego, jak możesz zrealizować Hrs kupony rabatowe znajduje się na górze tej strony. Należy zawsze zapoznać się z warunkami  wykorzystania kuponu czy kodu promocyjnego. By zasięgnąć szczegółowych informacji skontaktuj się z Obsługą Klienta sklepu i zapytaj, jak skorzystać z kuponu rabatowego, który posiadasz.

Rezerwowanie i płacenie w Hrs

Zamawianie i płacenie w Hrs jest niezwykle prostą czynnością. Wystarczy, że jedynie wybierzesz odpowiedni hotel, uzupełnisz swoje dane rezerwacji, a także uzupełnisz wszelkie informacje odnośnie do swej karty płatniczej lub kredytowej. Koniecznie pamiętaj o tym, by wykorzystać w czasie zamawiania posiadane kody rabatowe Hrs.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Hrs

Podczas zamawiania rezerwacji w danym hotelu, system Hrs poinformuje Cię mailowo a także na własnej stronie o numerze rezerwacji i kodzie dostępu do swej rezerwacji. Dzięki temu błyskawicznie otrzymasz wszelkie niezbędne dane, które będą dostępne wyłącznie dla Ciebie.

Anulacja rezerwacji i odstąpienie od podróży w Hrs

Podczas dokonywania rezerwacji możesz wybrać jej rodzaj standardowy lub gwarantowany. W zależności od wybranej rezerwacji w razie jakichkolwiek problemów z dotarciem do hotelu lub rezygnacji z rezerwacji, będziesz mógł otrzymać pełen lub częściowy zwrot poniesionych kosztów. Wszelkie informacje dostępne są na stronie dostawcy. Sprawdź również jakie warunki obejmują konkretne promocje Hrs.

Obsługa Klienta w Hrs

W sytuacji jakichkolwiek pytań, jak choćby o nowe promocje Hrs, możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Do tego na stronie głównej podane są najważniejsze pytania i odpowiedzi.