Rabaty w Huawei Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Huawei

Huawei

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
Huawei

Inteligentna waga Huawei

Wartość zniżki:
Inteligentna waga Huawei

Ważne na:
✔️ na wagę Smart Scale ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Acer
Kody rabatowe w Acer
Do 14% rabatu na wybrane pozycje
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
OSZAŁAMIAJĄCO NISKIE CENY

Informacje o Huawei

Huawei
4.5 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla Huawei

Huawei to wiodąca prym firma , która w swoim zapleczu posiada zarówno smartfony, jak i tablety. Niesamowita jakość wykonania w połączeniu z niesamowitymi promocjami przekłada się na miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Rabaty w Huawei 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Huawei Polska sp z. o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa

O marce Huawei

Postęp technologiczny sprawia, że co drugi Polak w posiadaniu ma telefon komórkowy , z którym nie potrafi rozstać się na kilka minut. Huawei to firma, które oferuje szeroką gamę produktów począwszy od smartfonów i tabletów, a skończywszy na mobilnych routerach i rozwiązaniach „Internet w domu”.  W niespełna 10 lat od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Consumer Business Group zajmuje globalnie trzecie miejsce jeśli chodzi o liczbę sprzedanych smartfonów i pierwsze w sprzedaży routerów. Natomiast w 2014 roku Huawei została sklasyfikowana wśród 100 największych marek na świecie według Interbrand. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w rozwoju technologii w sektorze teleinformatycznym i komunikacyjnym. Poprzez stale wdrażane technologie, firma oferuje milionom ludzi możliwość realizowania swoich marzeń.

Promocje

Wytrzymałość oraz stabilność to cechy, które posiada telefon Huawei. Klient może również wykorzystać Huawei promocje, które obejmują dzwonienie w rabatowym abonamencie. Taką kombinację może otrzymać zamawiając telefon Huawei  w sieci Plus. Dzięki udostępnianym Huawei promocje, klient ma szansę nabyć wyjątkowej jakości sprzęt w atrakcyjnym abonamencie i w okazyjnej cenie. I tak na przykład zamawiając telefon Huawei  P7 oprócz darmowych smsów, rozmów, 6GB Internetu i nielimitowanych MMsów klient ma okazję otrzymać przy tym koszulkę projektu teamu projektantów Paprocki&Brzozowski.

Media społecznościowe

Aby dowiedzieć się o licznych Huawei promocje, klient może również obserwować działalność sklepu w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Google +, Youtube, Instagram oraz Twitter. Znajdzie tam mnóstwo informacji dotyczących okazji cenowych oraz rabatów, jakie Huawei przygotował na nadchodzące miesiące.

Newsletter

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej.

Asortyment

Asortyment sklepu Huawei obejmuje zarówno najnowsze smartfony, tablety i akcesoria – talkbrand czy Huawei watch. Huawei koncentruje swoje starania by dostarczać najwyższej jakości produkty, wyróżniać się innowacyjnością, łamać technologiczne bariery, a nade wszystko dzielić się tymi dokonaniami z konsumentami na całym świecie. Wyrazem tych starań jest szeroka gama produktów, która dostosowana jest do najróżniejszych potrzeb : najbardziej zaawansowane technologicznie smartfony z serii Mate łączące zaawansowaną technologię i styl modele serii P czy dedykowana najmłodszym funkcjonalna i niedroga seria Y.  Huawei to lider we wdrażaniu nowych standardów telekomunikacyjnych, między innymi 4G i 5G w bezprzewodowej transmisji danych. Firma pracuje nad innowacyjnością produktów, a w jej skład wchodzą doświadczone osoby, dla których praca nad nowościami jest pasją. Wizytówką Huawei jest nowoczesność, oryginalność, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Okres gwarancji zazwyczaj obejmuje 24 miesiące od daty sprzedaży urządzenia użytkownikowi.

Dostawa

Huawei korzysta z usług największych  najbardziej zaufanych firm dostawczych na świecie, takich jak DHL. Klient może zdecydować się na przesyłkę ekspresową, przesyłkę standardową, a gdy zamówienie przekroczy kwotę 399 złotych – przesyłka będzie ekspresowa i zostanie co najważniejsze zostanie zrealizowana za darmo.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów uzyskasz odpowiedzi poprzez numer telefonu 801 811 111 od poniedziałku do piątku od 8 do 20 i w soboty w godzinach  8 -17 lub drogą elektroniczną.