Rabaty w Imperium Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Imperium

Imperium

Karty partnerskie

Wartość zniżki:
super oferta%

Ważne na:
✔️ Karty partnerskie ✔️ Wszyscy klienci
Imperium

DARMOWA WEJŚCIÓWKA

Wartość zniżki:
DARMOWA WEJŚCIÓWKA

Ważne na:
✔️ Darmową wejściówkę może odebrać osoba, która w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie odbyła treningu w Fitness Club Imperium. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze

Informacje o Imperium

Imperium
4.8 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Imperium

Imperium to prężnie rozwijająca firma, która składa się z kilku stref. To również oferta promocji dla klientów obejmująca zajęcia na siłowni czy fitness.

Rabaty w Imperium 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Klub Imperium
ul. Kołłątaja 48
05-402 Otwock

O Imperium

Fitness Club Imperium ma już 7 lat! Przez cały ten czas systematycznie dba on o rozwój klubu i stara się, by każdy Klubowicz znalazł coś dla siebie. Firma doskonali się w wielu płaszczyznach, modernizuje obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. To elastyczna firma, która w pełni pragnie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Fitness Club Imperium to również opieka doświadczonych instruktorów dbających o bezpieczeństwo i optymalne efekty treningów siłowych i aerobowych. Fachowi trenerzy osobiści zatrudnieni przez fitness klub układają plany ćwiczeń, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań. Modelując ciało można korzystać z nadzwyczaj urozmaiconej oferty fitness.

A promocje?

Aby zapoznać się z ofertą promocji i rabatów dostępną w ramach członkostwa, warto odwiedzić stronę internetową  gdzie każdy ma okazję uzyskać informacje dotyczące promocji oraz rabatów Imperium promocje, które  klub udostępnia swoim członkom i klientom. Imperium jest aktywna także w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook . Śledząc aktywność Imperium na social media klient szansę na uzyskanie rabatów i okazji. Żyj zdrowo to podstawowe motto Imperium promocje.

Newsletter

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej – dzięki ofercie Imperium promocjeZapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Oferta Imperium

Nie zawsze każdy  ma czas i odpowiednią motywację, aby pewnych działań podejmować się w zaciszu swojego domu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest z pewnością korzystanie z siłowni, profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry. Imperium to prężnie rozwijająca firma.  Klub składa się z kilku stref, do których należy między innymi strefa cardio, zajęcia fitness grupowe, siłownia czy solarium.  Nowoczesność, relaks i koedukacyjność to cechy strefy relaksu, w której klient znajdzie również saunę. Sala do zajęć fitness  jest bardzo dobrze wyciszona, odbywają się na niej różnego rodzaju zajęcia, między innymi aerobowe, funkcjonalne, wzmacniające, mentalne.

Zapisy na zajęcia

Na zajęcia może zapisać się już teraz. Wystarczy przekierować się na stronę internetowa klubu i wejść w zakładkę Kontakt. Na dole znajduje się formularz po wypełnieniu którego będzie można cieszyć się zapisem na zajęcia.

Kontakt

Odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem (22) 779 23 23  od poniedziałku do niedzieli lub elektronicznie