Rabaty w Incredit Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Incredit

Informacje o Incredit

Incredit
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Incredit

Dodatkowe pieniądze w 15 minut! Nawet do 10 000 PLN pożyczki dla stałych klientów. Jeśli pożyczać, to z Incredit. Zapoznaj się z naszą ofertą uwzględniającą aktualne kody rabatowe Incredit i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Rabaty w Incredit 0
Ostatnia aktualizacja 05.03.2021
Adres Incredit
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Incredit to firma specjalizująca się w udzielaniu ekspresowych pożyczek online. Jeżeli jesteś obywatelem Polski i masz nie mniej niż 20 i nie więcej niż 70 lat, oferta Incredit jest skierowana do Ciebie. Maksymalnie uproszczona procedura pożyczania i oddawania oraz jasno określone warunki. Czy dokładnie nie tego oczekujesz od firmy, od której pożyczasz pieniądze? No właśnie. Czy jesteś już gotowy, by zaufać Incredit?

Promocje Incredit

Nigdy wcześniej nie brałeś pożyczki w Incredit? To żaden problem! Jako nowy klient możesz pożyczyć 2000 PLN i oddać je w ciągu 61 dni bez ponoszenia absolutnie żadnych dodatkowych kosztów. Atrakcyjne obniżki zagwarantują ci także kody rabatowe Incredit.

Kody rabatowe Incredit – jak z nich skorzystać

Odwiedzaj naszą stronę regularnie i bądź na bieżąco – znajdziesz tu wszystkie aktualne promocje Incredit i kody rabatowe Incredit. Jeśli będziesz chciał wykorzystać któryś z nich, poinformuj o tym Obsługę Klienta (najlepiej za pośrednictwem formularza elektronicznego w zakładce „Kontakt” na stronie głównej). Twój rabat na pewno zostanie uwzględniony.

Co oferuje Incredit

W Incredit doskonale rozumieją, że potrzebujesz szybkiej gotówki. W ofercie znajdziesz wiele wariantów pożyczek, spośród których możesz wybrać ten, który jest dla Ciebie najbardziej korzystny. Termin spłaty może wynosić nawet do 24 miesięcy. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów. Wirtualny kalkulator (widoczny na stronie głównej) pomoże Ci wyliczyć wysokość odsetek – wystarczy, że podasz kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz termin rozpoczęcia spłaty pożyczki. Oprócz tego zostaniesz również poinformowany o dacie płatności poszczególnych rat. Aby rozpocząć etap weryfikacji, zarejestruj się na oficjalnej stronie i przelej na rachunek Incredit 1 grosz. Ważne, żeby był to Twój osobisty rachunek bankowy, ponieważ – po pomyślnym przejściu procedury weryfikacyjnej – to właśnie na ten numer zostanie wypłacona pożyczka. Cały proces nie powinien trwać więcej niż kilkanaście minut. Incredit skontaktuje się z Tobą po jego zakończeniu. Pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia. Pożyczanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Incredit nie dasz się więcej zaskoczyć niespodziewanym wydatkom.

Czas i koszt dostawy

Incredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek online, zatem każdy etap (zarówno wypełnianie formularza, jak i proces weryfikacji) dzieje się w czasie rzeczywistym. Nie musisz godzinami czekać ani płacić za poszczególne etapy procedury. Decyzja o przyznaniu Ci pożyczki może zapaść już w ciągu kwadransa. Incredit ceni Twój czas. Szybka gotówka, to szybka gotówka. Szybka gotówka to Incredit.

Zwroty i reklamacje

Reklamację możesz złożyć pisemnie i wysłać ją do siedziby firmy, telefonicznie (pod numerem 22 101 04 00) oraz mailowo (info@incredit.pl). Incredit rozpatrzy ją niezwłocznie (w świetle prawa ma na to 30 dni, licząc od dnia jej otrzymania). W przypadku gdy, ze względu na złożoność sprawy, nie będzie to możliwe w tym terminie, zostaniesz o tym poinformowany i zostaną Ci przedstawione przyczyny. Incredit ma wówczas kolejne 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, z zastrzeżeniem, że ostateczny termin jej rozpatrzenia nie może być dłuższy niż 60 dni od daty jej złożenia.

Obsługa Klienta Incredit

Na stronie głównej, w zakładce „Kontakt”, znajdziesz formularz kontaktowy, za pomocą którego możesz zadać pytanie konsultantowi Incredit. Nie bój się pytać – chodzi w końcu o Twoje pieniądze. Jeśli wolisz bezpośrednią rozmowę, zadzwoń pod numer 22 101 04 00. Dział Obsługi Klienta działa dla Ciebie przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-21:00, w soboty w godz. 8:00-20:00 oraz w niedziele w godz. 9:00-18:00.